Lis pyta, dlaczego Duda nie spotkał się jeszcze z Kopacz. "To absolutny skandal"

- Absolutny skandal i gigantyczne faux pas - tak Tomasz Lis określił w Poranku Radia TOK FM fakt, że Andrzej Duda nie spotkał się wciąż z premier Ewą Kopacz.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Piętnaście dni temu mieliśmy zaprzysiężenie nowego prezydenta, który zapowiadał budowanie wspólnoty. To, że w ciągu tych piętnastu dni nie doszło choćby do kurtuazyjnego spotkania prezydenta z premier, jest absolutnym skandalem i gigantycznym faux pas - mówił Tomasz Lis w Poranku Radia TOK FM.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (104)
Lis pyta, dlaczego Duda nie spotkał się jeszcze z Kopacz. "To absolutny skandal"
Zaloguj się
 • marudna.maruda

  Oceniono 199 razy 159

  To nie jego premier. Jego premier musi być namaszczony przez prezesa i episkopat. Wtedy się spotka. Tak wygląda nie dzielenie Polaków z przedywborczych obietnic.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 168 razy 118

  "faux pas" to by było gdyby prezydentem pozostał Komorowski, w przypadku maliniaka to jest po prostu "wiocha"
  nie było prikazu od prezia, nu to i spotykać się nie będziem

 • kiloamper

  Oceniono 92 razy 68

  Nie, to jest po prostu pisowska małostkowość, którą pamiętamy z 2005-2007, z obrażania się prezeska na BBN, a w tej chwili z odesłania ludziom listu adresowanego do Komorowskiego. Małe, wredne stworzonka, które nie znalazły innego sposobu na zaistnienie w świadomości innych jak przez żałosne próby rozstawiania po kątach dwa razy większych brysiów.

 • robert9998

  Oceniono 106 razy 62

  JA PYTAM LISA I INNYCH DLACZEGO RZĄD PO PSL,STWORZYŁ Z POLSKI PAŃSTWO WYZNANIOWE.
  UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ MAJĄ DWIE GODZINY RELIGII W TYGODNIU, I TYLKO JEDNĄ HISTORII?

 • getz54

  Oceniono 77 razy 55

  W końcu Duda jest człowiekiem niezłomnym i do tego katolikiem. Obiecał podczas ślubowania, ze będzie kontynuował prezydenturę Lecha K. niebywałej miernoty i dyletanta i słowa dotrzymuje. Lech K. tez wręczył Donaldowi Tuskowi stos tek ministerialnych w korytarzu i poszedł sobie. Donald Tusk sam wręczał teki swoim ministrom. O małpoie w czerwonym nie wspomnę, bo Lech K. chyba swojej zony na oczy nie widział. O obciachu w Tibilisi tez nie warto wspominac, poiekący wstyd boli do dzisiaj. O zamachu niewidomych snajperów rosyjskich na Lecha K. chyba w Hollywood juz komedie kręci Woody Allen. O dzwięku obijanych się małpek po kieszeniach smakosza i konesera C2H5OH Lecha K. tez legendy po pałacu krązą. Tak ze wszystko jeszcze przed DudoKaczyńskim. Jeszcze nie raz nas zaskoczy. Lech K. z warszawskiego Ratusza przywlekł do pałacu prezydenckiego dilera kokainy, wolał go miec przy sobie, co pan na to panie Duda ?

 • iluminati_semper

  Oceniono 83 razy 55

  pan Duda korzysta jeszcze ze swojej koniunktury i faktu że ciemny lud jeszcze łyka jego bajki i ładną buźkę... niestety jak to bywa w przypadku ciemnego luda przebudzenie następuje z ręką w nocniku... Polak mądry po szkodzie... jeszcze zatęsknicie z bulem... (pisownia celowa i nienacechowana ironią)

 • k-marian51

  Oceniono 72 razy 50

  Co się dziwić człowiekowi wychowanemu przez kler i ukierunkowanego przez czarnych oszołomów. Brak obycia i kultury osobistej bije w oczy. I nie ma się co dziwić, że kilkanaście dni po zaprzysiężeniu prezydenta widzimy falę krytyki. Niestety, zgodnie z przysłowiem, "kto się wróblem urodził kanarkiem nie zdechnie". Nie oczekujcie więc postępowania zgodnego z kanonami państwa obywatelskiego i demokratycznego. Bowiem musimy zapomnieć na razie o istnieniu w naszym kraju prezydenta wszystkich Polaków.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 67 razy 37

  Bo go arcypedoskup Wesołowski na smyczy trzyma.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX