Komentarze (224)
Sejm: na najbliższym posiedzeniu posłowie (znów) zajmą się obywatelskim projektem zakazu aborcji
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • trollingstones

  Oceniono 13 razy 13

  Aha. Czyli ciąża pozamaciczna ma się skończyć śmiercią w męczarniach. Kilka tysięcy młodych kobiet rocznie poświęcamy dla idei. Większość jak się dowie, że ma w brzuchu tykającą bombę pójdzie do Czech nawet na piechotę. Ciekawe co by zrobili ci świętojebliwi mężowie na ich miejscu.

 • klikusy

  Oceniono 13 razy 13

  stada psycholi nie dają za wygraną. można się z tego śmiać. tylko dlaczego w Europie nasz piękny kraj ma być traktowany jak zadupie. mam apel do kobiet polskich powiedzcie głośno tym czarnym psycholom , wara wam odpi...olcie się od naszej du.y.

 • dupajasi0

  Oceniono 13 razy 13

  Czy to oznacza też, że przy okazji ekipa przeciwników aborcji chce po cichu zamknąć naszą granicę? Bo przecież jak się kompletnie zakaże aborcji w Polsce to każda kobieta, która będzie się chciała pozbyć problemu nazbiera kasę i wyjedzie za granicę żeby to zrobić. Wyjdzie na to, że zakaz aborcji będzie obowiązywał tylko tych, których na nią nie stać. Ale niestety trudno liczyć na zdrowy rozsądek u ludzi, którzy wierzą w gadającego węża, puklate aniołki i kolesia chodzącego po wódzie. ;-)

 • meimozuchikume

  Oceniono 17 razy 13

  Nareszcie nasz kraj podtrzymuje humanistyczne tradycje wielkich narodów! Całkowity zakaz aborcji był w hitlerowskich Niemczech, stalinowskim ZSRR oraz, bardziej współcześnie w Rumunii Ceaușescu. W pewnych okresach goziła za aborcję kara śmierci. Dzięki CI PiS-ie pod światłym przewodem KrK!

 • rasta-mw

  Oceniono 12 razy 12

  Płód jako kiełbaska wyborcza, takie frykasy tylko w Wolsce.

 • mal-56

  Oceniono 12 razy 12

  ot talibowie katolscy w natarciu

 • newcove

  Oceniono 13 razy 11

  Wychowanie seksualne powinno obejmować dzieci o rok młodsze od najmłodszej ofiary pedofila, również w sutannie. Może potafiłyby się na czas obronić i poprosić o pomoc, a nie doświadczać poniżenia w mrocznych zachrystiach.

 • Ewa Major

  Oceniono 11 razy 11

  Dziwie sie,ze kobiety na cos takiego pozwalaja.Niedlugo w Polsce beda chodzic w habitach z zaslonieta twarza bo tak sobie zazycza pseudo poslowie!!Jeden wielki skandal.Jak nic szykuje sie w Polsce dyktatura.

 • rosfita

  Oceniono 11 razy 11

  Czy ktoś moze tym pisowskim fanatycznym dzikim i dewotom typu Godek pokazać środkowy palec i wysłać do psychiatryka? Ile jeszce będziemy musieli znosić terror tych imbecyli. Dosc ich prób wpływania na nasze zycie. Godek idź sie powieś skretyniała tępa babo i uwolnią nas od siebie.

 • paskal1

  Oceniono 11 razy 11

  Niech wreszcie odrzucą ten projekt i uchwalą, że następne głosowanie nad zaostrzeniem aborcji może być za 50 lat a złagodzeniem 5

 • lob1

  Oceniono 13 razy 11

  Czy ten Sejm nie ma nic więcej do roboty,tylko aborcją się zajmować.LEPIEJ zajmijcie się biednymi dziećmi już dawno narodzonymi,żyjącymi w ubóstwie,bezrobociem,pijaństwem,starymi emerytami,którym nie wystarcza do końca miesiąca.Kobieta,któa będzie chciała zrobić aborcję i tak to zrobi i nikt jej od tego nie powstrzyma ani Sejm ani księża.Bedzie kwitła aborcja podziemna,albo zagraniczna.A Wy się takimi głupotami zajmujecie.Mężczyżni wogóle nie powinni w tym zabierać głosu,bo to oni nas zaciążają a potem umywają ręce.Kłopot tylko spada na kobietę.

 • klamtusek

  Oceniono 11 razy 11

  W sumie i dobrze, wreszcie przestanie funkcjonować fikcja, ze żyjemy w wolnym, cywilizowanym kraju a nie w mentalnościowo XIX-wiecznym grajdole, kolonii Watykanu w której najwyższą wyrocznią jest opus dei a autorytetami indywidua w rodzaju rydzyka czy macierewicza.

 • kronikastyropianu

  Oceniono 11 razy 11

  Przypominam, że aborcja w Polsce była zakazana i ostro karana w czasach stalinowskich !!!
  Dopuszczalność aborcji wprowadzono po 1956 r. !

 • sir_fred

  Oceniono 11 razy 11

  To tylko przedsmak rządów PiS-u.

 • arahat1

  Oceniono 11 razy 11

  paranoja..licze na watachy muzulmanow ktore beda napierd...sie z naszymi talibami o miejsce na chodniku na modly...mioze byc ciekawie..

 • Pawel Rodzynek

  Oceniono 12 razy 10

  To jest zwyczajny taliban nie różniący się niczym od tego w Iraku. Banda zakłamanych hipokrytów jak Chazan (cudownie nawrócony) która narzuca innym swoją wizję swiata i karze tych którzy się z nią nie zgadzają. Wykopać ich do Syrii i Iraku. Z ISIS się swietnie dogadają.

 • coalesce

  Oceniono 10 razy 10

  Nie można w końcu zrobić referendum w sprawie aborcji? I nawet powtarzać raz na 5 lat, na wypadek zmiany zdania społeczeństwa. Na pewno wyszło by taniej niż przepychanki i błazeństwa raz na pół roku.

 • dybciu32

  Oceniono 10 razy 10

  dzięki takim głąbom Polska robi się coraz większym, religijnym zaściankiem Europy

 • costamholik

  Oceniono 10 razy 10

  Przy każdym głosowaniu w sejmie za ograniczeniem aborcji, powinno w parze iść głosowanie za odrzuceniem konkordatu z kk. Jak oni nam wchodzą z butami to my im też.

 • John Atta

  Oceniono 12 razy 10

  Teraz jeszcze nie przejdzie. Muszą pisowierzaczki jeszcze moment poczekać, aż jedynie słuszna partia wygra wybory.
  Wtedy zakaz aborcji, zakaz invitro, zakaz tabletki (nomen-omen) po...
  Może za moment zakaz rozprowadzania lateksowych dzieł szatana marki Durex...
  I to wszystko bez zbierania podpisów - taka inicjatywa z serca płynąca... ;>

  Szczęśliwie dla Polek, Czesi i Słowacy wiedzą, że my tutaj mamy szariat, dlatego pierwsze budynki za granicą czeską lub słowacką, (coś sto metrów, by kamienie "wojowników bozia" z naszej strony nie dosięgały) to kliniki aborcyjne.
  Z językiem polskim.
  Czasem nawet bez czeskiego, ale z polskim... ;>

 • mal-56

  Oceniono 10 razy 10

  i oto wielkimi krokami zbliżamy się do dziwnego komunizmu bo klerykalnego, z kłamca dudą na czele i złodziejem rydzykiem za plecami , ot katoland

 • dadelog

  Oceniono 10 razy 10

  Mam nadzieję, że ponownie w sejmie zwycięży zdrowy rozsądek i katomoherowy projekt trafi tam gdzie jego miejsce, czyli do kosza...

 • rossja_to_bandycki_kraj_o1

  Oceniono 10 razy 10

  Godek to jeszcze większa idiotka jak Maliniak

 • atero

  Oceniono 10 razy 10

  To co zmajstruje Dzierżawski z Kają Godek-pieczołowicie i po katolicku wyskrobie Chazan

 • newcove

  Oceniono 9 razy 9

  Zostawcie biedne Polki w spokoju. Mają dość innych zmartwień. Dlaczego ktoś ma im narzucać jak mają postępować?

 • 99venus

  Oceniono 17 razy 9

  nawet bym chciał zeby to uchwalili.może wtedy chociaż część społeczeństwa otrzeźwieje.

 • olkuszewski

  Oceniono 10 razy 8

  Papież mówi o rozgrzeszaniu aborcji, a tu... mohery i ePISkopat są bardziej papieskie!

 • piggy1

  Oceniono 8 razy 8

  A ja jestem ciekawa, ile wśród tych 100 tys. podpisów jest złożonych przez mężczyzn (których ciąża i poród wszak nie dotyczą), ile przez kobiety w wieku już nierozrodczym, ile wreszcie przez młodych i bardzo młodych ludzi, znających problem tylko teoretycznie i nigdy jeszcze nie muszących się z nim zmierzyć. Bo to stara prawda: punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

 • fernando51

  Oceniono 8 razy 8

  Przepraszam, ale gdzieś mi się o uszy już obiło nazwisko Chazan. Czy to nie facio, który dorobił się na dokonywaniu aborcji. No to ładniutki komitecik się utworzył.

 • zrjn

  Oceniono 8 razy 8

  Tymczasem papież Franciszek zrobił im kuku.
  Złożyć papieża z urzędu!
  zrjn.

 • goplana24

  Oceniono 12 razy 8

  Talib katolski Chazan i Duduś Plastuś kościelny wreszcie razem z PIS.
  Rozpalić stosy i obalić Franciszka . Przecież on jest przeciwko polskiemu ''opas''kopatu .

 • elq_1

  Oceniono 7 razy 7

  Nawiedzona Kaja Godek, sk...n Chazan i wszystko jasne!
  Żre też ta sekta nie zajmie się swoimi babami, żeby się nie skrobały w zagranicznych klinikach, tylko chce nam wszystkim urządzać życie!
  Chazan - żebyś nie wiem co robił i tak za te tysiące aborcji "na dorobku" będziesz się w piekle smażył!:))
  Szkoda że nie istnieje - dla ciebie byłoby w sam raz!

 • Adrian Werner

  Oceniono 7 razy 7

  To niech lepiej od razu usuną z kodeksu karnego obronę konieczną oraz stan wyższej konieczności. Bo do usunięcia ciąży gdy ta zagraża życiu lub zdrowiu matki te dwie konstrukcje prawne mają pełne zastosowanie i każdy normalny sąd uniewinni lekarza i matkę w takich okolicznościach.

  Może to dlatego chcą nadsądów.

 • niko8473

  Oceniono 7 razy 7

  Niech poslowie ktorzy sie tym zajmuja sie wykastruja.

 • kylax1

  Oceniono 7 razy 7

  Przypominam, że konserwatywny islam dopuszcza aborcję. Widać katolstwo to większa ciemnota, niż podeszwa buta.

  Karanie kobiet za aborcję ma miejsce np. w niektórych stanach Meksyku, Chile i innych zadupistanach tego typu. "Wspaniałe" wzory.

 • hager52

  Oceniono 7 razy 7

  pojebane katolickie oszołomy. Po tym co powiedział papież , episkopatowi jakby kto gołą dupą w mordę dał. Kościół katolicki to dinozaur, który już dawno powinien wyginąć

 • hefajstos1

  Oceniono 7 razy 7

  W Europie jesteśmy najbardziej zacofanym krajem, my śmiejemy się z innych pozaeuropejskich nacji, a wszyscy w Europie wyśmiewają nas.
  Niech to katolskie oszołomstwo wprowadzi tę ustawę dla tylko swoich wyznawców.

 • fogohogo

  Oceniono 7 razy 7

  dziady 2015...znacznie bardziej dziadowskie od dejmkowych dziadów 68....
  myhnyk, wałensa i kamieni kupa...

 • mybox

  Oceniono 9 razy 7

  Przez ten brak dostępu do legalnej aborcji coraz więcej proboszczów będzie okradanych metodą "na wnuczka" - tego chyba nikt nie wziął pod uwagę!

 • ador43

  Oceniono 9 razy 7

  Musimy zdac sobie sprawe z tego ze to zbrodniczywzgledem Narodu Polski kosciol katolicki w porozumieniu z PiS znow zaczyna ta zadyme .Sejm powinien odlozyc to glosowanie do czasu powolania nowego Sejmu,dopiero wtedy ,kiedy PiS-dzielstwo przegra nastepny raz utrzymac stara ustawe i jeszcze bardziej ja zliberalizowac.Precz czarnymkatolickim zbrodniarzom od polityki.Bo?.jakos nie wierze ze ostatnio splonal kosciol na skutek jakiegos niedopatrzenia,widocznie sa ludzie ktorzy maja dosc czarnej zarazy.

 • Andromeda Wins

  Oceniono 9 razy 7

  beda jezdzic na borholm do slowacji i czech na usuwanie, to jak zabraniac wodki jak ktos chce to bedzie pil spod ziemi wyciagnie, dusza wchodzi w cialo z pierwszym oddechem wiec to tylko bio cialo jak plemniki np, czy moze bedziemy chronic kazdego plemnika kazdy okres kazda krowe ktora zjadamy?..., swiat nie jest idealny a moze jest tylko my postrzegamy przez religie i inne sekty ideologiczne

 • tygrys102

  Oceniono 6 razy 6

  kaja godek...stop kretyństwu

 • krypdyr

  Oceniono 6 razy 6

  Drodzy Polacy! To wam się należy za wasze bałwaństwo.

 • gandalph

  Oceniono 8 razy 6

  Powtórzę to, co napisałem niżej:
  Jeżeli polski naród nie potrafi pogonić kota katabasom, to polski naród wymrze. I dobrze mu tak! Mnie to już wisi - z racji wieku. Ale młodzi? Co tu jeszcze robią w tym kaczotalibanie?

 • hopsiupbec

  Oceniono 6 razy 6

  " Pełnomocnikiem Komitetu jest Kaja Godek, a jej zastępcą Mariusz Dzierżawski. W gronie współpracowników znalazł się także m.in. prof. Bogdan Chazan."

  Pani Godek, ale zdaje sobie pani sprawę, z tego, że problemu aborcji nie wyeliminujecie, tylko sprowadzicie do tego, że kobiety będą dokonywały aborcji za granicą albo w podziemiu - np. u Piechy czy Chazana?

 • cyklista

  Oceniono 6 razy 6

  Należy przywrócić cywilizowane prawo aborcyjne, takie jak w Niemczech, Francji, Czechach, Szwecji i tak dalej. Na razie dryfujemy w stronę pogardzanych przez prawicę arabów.

 • olena55

  Oceniono 6 razy 6

  wyslac tych przyglupow od tej ustawy obywatelskiej na ksiezyc [najlepiej gdzies kolo Neptuna] niech tam sobie tworza swoje wlasne panstwo typu islamskiego ze swoimi prawami

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX