Tym obejrzał konwencję PiS. "Szydło ma w sobie coś takiego, że gdzie stanie, tam zboże dorodnym łanem za nią wyrasta"

Stanisław Tym obejrzał konwencje partyjne. I opisał swoje wrażenia w "Polityce". Najobszerniej - z weekendowego zjazdu Prawa i Sprawiedliwości.
Tym zaczął od tego, jak prezentowała się partia:Potem przeszedł do kandydatki PiS na premiera - Beaty Szydło:I skomentował to, co widział w rękach wiceprezes PiS:Na koniec publicysta "Polityki" podsumowuje wyznania "zwykłych ludzi" na konwencji PiS:Cały felieton Tyma w najnowszym wydaniu tygodnika.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (192)
Tym obejrzał konwencję PiS. "Szydło ma w sobie coś takiego, że gdzie stanie, tam zboże dorodnym łanem za nią wyrasta"
Zaloguj się
 • ibrylowska

  Oceniono 49 razy 45

  Tak nudnego i bez charyzmy polityka powtarzającego w kółko to samo jak jakąś mantrę - obniżenie wieku emerytalnego, 500 zł na każde dziecko i podniesieni kwoty wolnej od podatku. Już się doliczyć nie można le było tych obietnic.Ostatnio były nowe , że emeryci po 75 roku życia mają mieć leki za darmo. Jeśli wiek emerytalny 67 lat według PIS jest wiekiem za długim bo pracujący nie dożyją emerytury, to po co im darmowe leki po 75 roku życia. Podniesienie kwoty wolnej od podatku w przypadku najbiedniejszych i tak nie ma sensu bo ci ludzie nawet przy obecnej kwocie nie płacą podatków.Te obietnice kandydatki PIS na premiera to jak się zagłębić to jedno z drugim się nie zgadza. W zasadzie jest to nie jest żaden plan zmian na lepsze tylko bezsensowna gadanina o życiu ponad stan. Jedno jest pewne, że jeśli będą chcieli spełnić te obietnice to na potrzeba ok 300 mld zł i wtedy w Polsce będzie druga Grecja. Obywatelom w Polsce nie są potrzebne dodatki do pensji tylko wyższe pensje.

 • peter-321

  Oceniono 52 razy 38

  Szydlo to buzia malopolskiej wiesniaczki. Nie nadje sie na zadne stanowisko, a Pemiera wogole. Tepa geba.

 • louisciffer

  Oceniono 41 razy 35

  Szydło wygląda jak pół Dudy ... za krzaka.

 • dorik2

  Oceniono 28 razy 24

  Różnych już mieliśmy premierów - cyborga Pawlaka, parafiankę Suchocką, YES YES YES Marcinkiewicza... Ale takiego kwadratowego nieszczęścia, takiej tępej dzidy, którą wstyd pokazać za granicą, jeszcze nie było. Bez klasy, bez polotu, a nawet bez płci, ponura kamienna twarz, recytowane drewnianym głosem wyuczone frazesy, wiedza o świecie na poziomie sołtysa Koziej Wólki - chodząca tragikomedia.

 • kingsizemax

  Oceniono 24 razy 24

  Stękająca anemicznym głosikiem Szydło jest taka samą niemotą jak to chodzące nieszczęście Fotyga.

 • iluminati_semper

  Oceniono 38 razy 24

  chyba już lepiej byłoby umieścić link do strony polityki... WTF?!?! od jakiegoś czasu redakcja raczy nas jakimiś wynalazkami typu filmiki, które nie chcą się załadować lub grafiki niskich lotów... chcemy czytać!!! interesujące analizy, artykuły nie zawierające błędów merytorycznych, wywiady z ciekawymi ludźmi, mającymi coś do powiedzenia.... wybory za miedzą a czwarta władza na urlopie? powtarzam: WTF?!?! aha - mobilna strona T.fm jest nieaktualizowana od tygodnia
  podzielam entuzjazm pana Stanisława - już niedługo staniemy się potęgą europejską... monopolistą na globalnym rynku dewocjonaliów i głównym celem pielgrzymek - wszak nowa ziemia święta

 • zen.p

  Oceniono 27 razy 23

  Kandydatka PIS na premiera to sam smętek i biadolenie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX