Nieoczekiwana zmiana miejsc w Poranku TOK FM. "Zaczyna się epoka znikających foteli"

Jacek Żakowski dzisiejszy Poranek Radia TOK FM prowadził z Gdańska, co wykorzystał w Warszawie Wiesław Władyka, podsiadając prowadzącego. - Takie czasy, że różnym osobom różne fotele będą znikały - stwierdził Żakowski.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Jacek Żakowski Poranek Radia TOK FM prowadził z Warszawy, a publicyści połączyli się z nim ze studia z Warszawie. Co wykorzystał Wiesław Władyka z "Polityki", zajmując miejsce prowadzącego. - Zaczyna się epoka znikających foteli - stwierdził Żakowski, nawiązując raczej jednoznacznie do zbliżających się wyborów parlamentarnych.

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (45)
Nieoczekiwana zmiana miejsc w Poranku TOK FM. "Zaczyna się epoka znikających foteli"
Zaloguj się
 • lukasz_patrykus

  Oceniono 24 razy 12

  epoka znikających foteli... to by była pieszczota :-)
  jak się pałający zemstą i odwetem prezes wraz z Antkiem i Ziobrą dorwą do władzy, to będzie jak w programie wyborczym Kononowicza: polikwidować wszystko, żeby nie było niczego

 • rot.leszek

  Oceniono 17 razy 9

  a po zmianie... W TOK FM

  7.30
  Szczesc Boze !
  Dzisiejszy poranekTOK FM poprowadza bracia Karmowscy

 • Kate Malinowsky

  Oceniono 11 razy 7

  Rządy PIS już były, dlaczego Polacy znowu dają im szansę? Czy PIS kiedykolwiek coś dla RP zrobił? Dzięki PO mamy drogi i ..."budynki" jak to się prezes wyraził.

 • oby.watel

  Oceniono 19 razy 7

  Tę wiadomość powtarzają wszystkie liczące się światowe agencje. Organ Komunistycznej Partii Korei Północnej w komentarzu napisał, że to może znamionować koniec demokracji w Polsce. "Najpierw Wiesław Władyka zajmuje miejsce Żakowskiego, potem Szydło Kopacz." Jednak komentator jest pełen optymizmu. "Paradoksalnie zmiana może przynieść ocieplenie stosunków na linii Warszawa Pjongjang" - konkluduje.

 • malpa-z-paryza

  Oceniono 20 razy 6

  na razie wszyscy sie chichocza , ale za kilka miesiecy, nikomu juz nie bedzie do smiechu.

 • ml2403

  Oceniono 5 razy 5

  Polacy to dziwny naród samobójców. Skok do wody o nieznanej głębokości to dla nich pikuś. Tylko tym można wytłumaczyć chęć dania steru władzy ludziom, którzy ero 8 lat temu zostali z hukiem wywaleni z okopów władzy. W normalnych krajach po takiej kompromitacji możliwość powrotu istnieje najwcześniej po kilkudziesięciu latach i wymianie pokoleniowej. A u nas żadnej nauczki. Ten sam Kaczyński, Macierewicz, Ziobro, a ludzie jakby nigdy nic, jakby się doszczętnie nie skompromitowali dalej chcą ich wybrać. Nie myślę o tych ok 20% oszołomów sterowanych przez episkopat, ale co przyciąga następnych. Chyba tylko ciągotki samobójcze, innych nie jestem w stanie zrozumieć.

 • hassy

  Oceniono 2 razy 2

  "Jacek Żakowski Poranek Radia TOK FM prowadził z Warszawy, a publicyści połączyli się z nim ze studia z Warszawie"

  Warszawa duże miasto być - ale żeby aż do Gdańska sięgała? Takie rzeczy to tylko w Erze.

 • fortuna1972

  Oceniono 3 razy 1

  "Jacek Żakowski Poranek Radia TOK FM prowadził z Warszawy,
  a publicyści połączyli się z nim ze studia z Warszawie."

  Niesamowite... a ja ich słuchałem w radyju w Warszawie.
  Tylko po co w to mieszać zacnych Gdańszczan?

 • aaron.goldstein

  Oceniono 13 razy 1

  Zastanawia mnie jeszcze skąd to się bierze, że Jacek Żakowski i Wiesław Władyka maja aż takie ego. Bo Lisu to z hameryki przywiózł.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX