Dorn tłumaczy, jak być w Platformie Obywatelskiej, nie zgadzając się z jej poglądami

- Pańskie poglądy są całkowicie sprzeczne z tym, co głosi PO! - dziwiła się w Poranku Radia TOK FM Dominika Wielowieyska Ludwikowi Dornowi, byłemu politykowi PiS, który do Sejmu startuje z list PO. Dorn próbował tłumaczyć, jak godzi ogień z wodą.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Dominika Wielowieyska zauważyła w Poranku Radia TOK FM, że Ludwik Dorn, przechodząc do PO, ma olbrzymi problem związany z całkowicie sprzecznymi z programem tej partii poglądami.

"W sprawach strategicznych będę głosował za"

- Mówił pan, że wydłużenie wieku emerytalnego to barbarzyństwo. Stał pan ze związkowcami, krzyczał na ulicy, że ustawę wprowadzili bandyci. Będzie pan musiał połknąć język, żeby głosować z dyscypliną - wskazywała prowadząca, na co Dorn odpowiedział, że krytykował jedynie brak wprowadzenia do systemu emerytalnego kryterium stażu pracy.

Wielowieyska zapytała też, czy Dorn poprze powrót prokuratury pod skrzydła ministra sprawiedliwości (co jest odwróceniem reformy autorstwa PO). - Zależy, jaki to będzie projekt - wybąkał Dorn.

- Pańskie poglądy są całkowicie sprzeczne z tym, co głosi PO! - nie wytrzymała Wielowieyska. - Zastanawiam się, jak pan będzie głosował - dodała. - W sprawach strategicznych dla PO, jak powołanie rządu, wtedy będę głosował za - zapewnił Dorn.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (35)
Dorn tłumaczy, jak być w Platformie Obywatelskiej, nie zgadzając się z jej poglądami
Zaloguj się
 • ciemnyluddd

  Oceniono 9 razy 9

  Czy są jakieś granice GŁUPOT wyprawianych przez Platformę przed samymi wyborami ?... Nie ma....A. DORN TEGO KORONNYM DOWODEM...

 • siwywaldi

  Oceniono 6 razy 6

  Za kwotę równa uposażeniu poselskiemu można być "za", a nawet "przeciw". Wbrew pozorom, ludzie ku_rwią się i za ZNACZNIE MNIEJSZE pieniądze

 • glit64

  Oceniono 4 razy 4

  Nigdy nie myslalem ze gowno da sie usztaplowac tak wysoko i na dodatek ubrac w garnitur. To cuda jakies sa.

 • esmeras

  Oceniono 6 razy 4

  Wstrętna postać.

  Dobrze, że wzięli go do PO, pasuje do nich, do Kamińskiego na pewno. Jeszcze tam Czarneckiego brakuje i np. Hofmana.

 • buk.horror.dulszczyzna.00

  Oceniono 4 razy 4

  Ja też zmienię poglądy za 30 000 PLN/miesiąc

 • snakeinweb

  Oceniono 8 razy 4

  W normalnym kraju normalny dziennikarz nie zaprosiłby Dorna i 95% innych tak zwanych polityków do studia.

  No ale nie żyjemy w normalnym kraju z normalnymi dziennikarzami. Dlatego wykastrowane barany, którym się wydaje, że są obywatelami będą szli 25 X wybierać "mniejsze zło" w tym burdelu na kółkach.

  Tylko jak chodzą na wybory, to niech potem nie narzekają, że państwo działa teoretycznie. Biorą udział jako teoretyczni obywatele w teoretycznej demokracji, to niech mają to co wybierają i niech nie marudzą.

 • snakeinweb

  Oceniono 2 razy 2

  PZPR-owska szkoła. Partyjne obśliźniaki w PRL-u też się tłumaczyli, że przynależność do PZPR-u nie oznacza zgody na komunizm i że się posiada poglądy socjalistyczne.

  Kwaśniewski nawet mówił, że w PZPR-ze działał by obalić komunizm.

  Spadaj obśliźlaku POPiS-owy, Dorn.

 • eski57

  Oceniono 1 raz 1

  Poseł Dorn pajacuje ..., chyba wiek zaczyna odgrywać rolę i wspomnieniowe ciągoty do skrajnie prawicowego PiS-u ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX