Najpierw obgadywali Millera, a potem karnie za nim idą. Według Nowackiej to jest właśnie szacunek

To wideo widzieli wszyscy. Najpierw Joński, Gawkowski i Balt mówią o końcu Leszka Millera, a po chwili karnie idą za swoim wodzem. - Trudno się dziwić, że czasem zachowują szacunek względem lidera partii - zaskoczyła w Poranku Radia TOK FM Barbara Nowacka.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Na sejmowym korytarzu reporter pytał posłów SLD, Dariusza Jońskiego, Krzysztofa Gawkowskiego i Marka Balta o przywództwo w partii. Wszyscy trzej mówili jasno: czas Leszka Millera się skończył. Po chwili z pokoju wychodzi sam szef SLD. - Idziecie? - pyta spłoszonych nieco posłów. - Idziemy - odpowiadają i karnie podążają za swoim szefem.- Bardziej byłabym zasmucona, gdyby przyszedł szef partii, a oni powiedzieli "nie idziemy!" - skomentowała Barbara Nowacka w Poranku Radia TOK FM.

- Ale wcześniej mówili, że Miller musi odejść - zdziwił się prowadzący audycję Piotr Kraśko. - I zmiany będą konieczne, w przypadku SLD to oczywiste - odparła Nowacka.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (19)
Najpierw obgadywali Millera, a potem karnie za nim idą. Według Nowackiej to jest właśnie szacunek
Zaloguj się
 • kowalska-kowalska

  Oceniono 9 razy 3

  TVN-owska dziennikarzyna z sitkiem, która stworzyło ten hitowy kawałek powinna dostać jakieś grand prix. TVN24 wczoraj przez cały dzień radował sie tym dziełem, a dzisiaj jeszcze TOK FM się tym żywi. Boże! Jacy Wy jesteście beznadziejni.

 • joannanova

  Oceniono 9 razy 3

  ja jestem zasmucona Nowacką. Lojalność to nie służalczość. a Miller pokazał knypkom gdzie ich ma i gdzie ich miejsce... Mógł wcześniej na nich gwizdnąć i zaoszczędzić słuchaczom pier.. o muszkieterach i połamanych rękach.

 • kamilakarabasz

  Oceniono 7 razy 3

  Jak za starych dobrych lat 30. na Wschodzie. Młodzież może być zagubiona, bo nie wiadomo, z kim jeszcze można rozmawiać, a kogo już należy unikać. Z jednej strony lojalność, z drugiej obawa o własne polityczne kariery. Można muszkieterów pocieszyć, że niezależnie od tego, co zrobią, i tak będą już tylko złymi duchami przeszłości, antywzorcem lewicowej postawy, uosobieniem tępego partyjniactwa.

 • oby.watel

  Oceniono 11 razy 3

  Za wodzem należy iść. Choćby i na dno.

 • demolka666

  Oceniono 6 razy 2

  sld - partia beznadziejnych mydłków w rodzaju jońskiego, ze swoim szefem, członkiem biura politycznego, sekretarzem kc pzpr niejakim millerem... dno...

 • najdul6

  Oceniono 5 razy 1

  nie tak szybko komuna wróci do sejmu , i bardzo dobrze dość narobili krzywdy obywatelom

 • pimpao

  Oceniono 15 razy 1

  A mnie zastanawia stan umysłu "dziennikarza" pytającego o takie rzeczy Nowacką. Czekam jeszcze na pytania w stylu czy to dobrze, że Palikot zapuścił brodę i jak to się ma do PKB Wysp Owczych.

 • darcys44

  0

  Za dużo trupów w szafie żeby rezygnować ze starego szefostwa. A ile teczek jest jeszcze "gorących" skoro wszystkie telewizje lamentują nad "upadkiem" SLD. Więcej niż nad śmiercią gen. Papały, ks. Popiełuszki i wielu wielu innych ...

 • kapitan_siekacz

  Oceniono 4 razy 0

  To nie muszkieterowie. To Tchórzliwy Lew, Strach na Wróble i Blaszany Drwal.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX