Komentarze (209)
"Aborcyjna pułapka na PiS" - organizacje pro life złożyły w Sejmie projekt całkowitego zakazu aborcji
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • lepiejjuzbylo

  Oceniono 12 razy 10

  Całkowity zakaz aborcji był : w stalinowskim ZSRR, hitlerowskiej III Rzeszy, w faszystowskiej Hiszpanii Franco i w stalinowskiej Polsce (do 1956 r.). A okupanci watykańscy oraz ich kundle chcieliby także w obecnej Polsce !

 • jacutin

  Oceniono 9 razy 9

  Jarku-Prezesie, ależ koniecznie walczcie na wielu frontach. Wasz protoplasta Adolf też walczył na wielu frontach. Dziki temu chora wizja szaleńca dobiegła końca prędzej niż później.

 • andrzej2310

  Oceniono 8 razy 8

  PIS polegnie od własnej głupoty. Oby to stało się jak najszybciej...

 • kolasa2002

  Oceniono 10 razy 8

  koniecznie dopisać w ustawie zakaz wyjazdu z Polski kobiet aż do 50 roku życia (nawet wakacje)
  bo kliniki w Czechach , Słowacji , Litwie ,Niemiec ...............czekają na kasę

 • lekarzzewsi

  Oceniono 14 razy 8

  Przecież, obecnie i tak panuje, praktycznie, całkowity zakaz aborcji. To, że teoretycznie bywa dozwolona w praktyce nic nie zmienia, bo mało kto ma ochotę na późniejsze szwędanie się latami po sądach. Faktycznie lepiej zakazać całkowicie i pozbawić kobiety złudzeń, że można to zrobić w Polsce. Może wtedy pozostałe 60 % ruszy d..pę na wybory.

 • m1224

  Oceniono 10 razy 8

  dlaczego zakładacie, że PiS będzie miał z tym problem? Uchwalą całkowity zakaz aborcji, może dorzucą do tego zakaz używania prezerwatyw. I jeszcze Kukiz im to przyklepnie, bo to w większości takie same oszołomy.

 • tadjan

  Oceniono 9 razy 7

  a jak tam mają się święte skrobaki.... Piecha, Chazan. Całe lata skuteczniej pracowały o skrobaczek do zamarzniętych szyb samochodowych. Jak to można się pięknie przepoczwarzyć.
  Domy wybudowane, rodziny wyposażone?

 • apm1947

  Oceniono 8 razy 6

  Za Stalina w ZSRR obowiązywał całkowity zakaz aborcji. Andrzej D..... i Jarek K....
  idą tym samym tropem

 • makuzy

  Oceniono 6 razy 6

  Średniaki i bogaci zrobią zabieg w Niemczech, Czechach, Szwecji... A biedaki będą rodzić ku chwale Diabła Rydzyka.

 • synanki

  Oceniono 6 razy 6

  już za chwilę za aborcję w Wolsce będzie groziła kara śmierci.

 • norymberdzki

  Oceniono 12 razy 6

  Jak czuje się prezydent i premier polskiego rządu, gdy we wszystkich przypadkach, gdy chodzi o decyzje państwowe wymienia się Kaczyńskiego ?

 • eclipse23

  Oceniono 5 razy 5

  najpierw zaplacicie patologii te 500 zl ja juz place / wezwanie z US do zaplacenia podatku ktory sobie wyliczyli wedlug swoich stawek plus zaswiadczenie z urzedu miejskiego ktore kosztowalo mnie 70 zl a to dopiero poczetek odzyskiwania tych pieciu stowek,..

 • makuzy

  Oceniono 7 razy 5

  Kara śmierci za aborcję ! 15 lat łagru za kondoma ! Obcięcie dłoni za onanizm ! I odechce się wam PiSu....

 • Tom Tommy

  Oceniono 5 razy 5

  POLSKA MUSI W STAC Z KLECZEK I PRZESTAC SIE MODLIC DO EPISKOPATU!!!!
  Trzeba zabrac czernym kase. Kazdy z was, ma to w reku. Kazdy z was mozę wplynac na proboszcza. Dlaczego polacy sluchaja kieckowych, a kieckowi nie sluchaja ecclaesie, czyli kudu bozego? Pogonic kijem to towarzystwo, ktore krytykuje Papieza, chce utrwalic feudalne stosunki w PL. WOJNA Z KIECKOWYMI!!!

 • harimau666

  Oceniono 5 razy 5

  ,,Czego Polki nie wezmą do ust"
  ,,... Teraz resort Radziwiłła „pracuje nad uporządkowaniem kwestii dostępności leków antykoncepcyjnych bez recepty”. Jak donoszą – nieliczni już – zaprzyjaźnieni urzędnicy w ministerstwie, oznacza to poszukiwanie takiej ustawy, która musiałaby być starsza niż dyrektywa unijna i dałaby się naciągnąć tak, żeby EllaOne była znów na receptę. Ostatnie doniesienia mówią, że prawnicy coś takiego znaleźli. I lada chwila zamiast łykać pigułkę „dzień po”, kobieta będzie się mogła pomodlić.

  To, co się stanie w tym momencie, ma być dla Kaczyńskiego decydujące. Prezes spodziewa się bowiem ataku w „Wyborczej” i TVN. Liczy się z pomrukami niezadowolenia ze strony feministek i lewaków. I tyle. Reszcie gawiedzi, według tych domniemań, ma to wisieć. ..."

  nie.com.pl/test/czego-polki-nie-wezma-do-ust/#more-34713

 • czegotychcesz

  Oceniono 7 razy 5

  Ucieszą się kliniki sąsiednich państw ! teraz będzie duży popyt na ich usługi, a zwłaszcza wtedy, kiedy ciąża jest zagrożeniem życia matki, ze strachu przed śmiercią kobiety zrobią wszystko !!!

 • jeddd

  Oceniono 7 razy 5

  Wystarczy ich tylko denerwować kolejnymi przytykami o łamaniu konstytucji. Im bardziej zajmują się KOD i TK tym większe błędy w innych strafach będą popełniać. Tak było za ostatnich rządów PIS. Wzięli się za WSI jako sztandarowy projekt i skopali. Krytyka działań pseudo dekomunizacji, spowodowała, że bardziej walczyli z wyimaginowanym układem niż o jaką kolwiek poprawę bytu Polaków i po dwóch latach się to wszystko rozsypało. Teraz frontów jest więcej, więc i szybciej się rozsypie.

 • zgryz3

  Oceniono 7 razy 5

  Jak postawa antyaborcyjna jest korzystna politycznie, PiS pieprzy o moralności, jak niekorzystna - PiS pieprzy moralność.

 • kowmar76

  Oceniono 4 razy 4

  Przecież za wszystkimi granicami aborcja jest dostępna bez ograniczeń.zakaz w Polsce dotknie tylko najbiedniejszych których nie stać na wyjazd do Niemiec czy Słowacji. W przygranicznych miastach od dawna działają kliniki aborcyjne nastawione na obsługę polek, nawet są specjalne autokary z największych polskich miast do tych klinik. Ale niestety PiS nienawidzi zwykłych prostych i biednych ludzi ( 500+ niedostępne dla samotnych matek czy rodzin patchworkowych, ulgi podatkowe na dzieci wprowadzone za ich poprzednich rzadow dostępne tylko dla bogatych, słynne "spieprzaj Dziadu"), więc pewnie skorzystają z okazji żeby dokopać biedakom i te przepisy zaostrza.

 • default_nick

  Oceniono 4 razy 4

  Zgadzam się, to nieświadoma pułapka założona na PiS. Gdy ostatnim razem Kaja Godek próbowała przepchnąć przez Sejm całkowity zakaz aborcji, to PiS wiedząc że PO i tak ją odrzuci, głosował za wprowadzeniem. Teraz już tego nie zrobi bo doprowadzi do furii dużą część społeczeństwa. Ta ustawa jest nieludzka i nakazuje rodzić upośledzone dzieci które i tak umrą po narodzinach, a to wszystko nawet kosztem życia kobiety.

 • barakuda62

  Oceniono 6 razy 4

  HE HE HEEEEEEE
  Już czekam z wypiekami na twarzy na ten moment gdy prezes i wesoła ferajna będą głosować PRZECIW ustawie zaostrzającej aborcję :)
  Chyba się pokulam :)))))))))))))

 • cramol

  Oceniono 4 razy 4

  sprytnie PiS, sprytnie...
  nie od dziś wiadomo, że w społeczeństwach, gdzie aborcja jest dozwolona i nieograniczona jakimiś przepisami, dzietność jest dość wysoka i ilość obywateli wzrasta. Im więcej ogranicza się aborcję aż do całkowitego jej zakazu tam dzietność zaczyna spadać odpowiednio do dokręconej śruby. PiS dało po 500 na dziecko. Wykręciło się z kasy na pierwsze i szuka jakby sie wykręcić z kolejnych. I znalazło: zakażmy aborcji całkowicie. Nakażmy się im tylko mnożyć, wtedy dzietność spadnie, a my zaoszczędzimy....
  brawo, Prezesie...

 • sabob

  Oceniono 6 razy 4

  Jeżeli ktoś ma określone poglądy światopoglądowe, to są one ważne w każdym czasie. Jeżeli chodziło tylko o "kupienie" głosów kościoła katolickiego przed wyborami a teraz nie wypada wprowadzać zmian, bo to może zaszkodzić, to było to OSZUSTWO WYBORCZE. A ciemny lud kupi...

 • i_am_keyser_soze

  Oceniono 6 razy 4

  Jeśli ta ustawa przejdzie to za każdym razem gdy kobieta umrze lub zostanie okaleczona bo nie dokonano aborcji organizacje proliferskie i PiS powinny przeprosić rodzinę publicznie i wspomóc ją z własnych pieniędzy.

 • dobrochnaa

  Oceniono 8 razy 4

  W tych "dziwnych", skrajnych organizacjach działa lub stoi w ich cieniu wielu szaleńców. Nie jest wykluczone, że prowodyrami finansującymi są sadyści. Kościół zaś przybija na tej działalności pieczątkę i promuje to z iście głupim, prostackim i naiwnym zapałem...

 • hiperon59b

  Oceniono 8 razy 4

  Polska potęgą na miarę XIX wieku. I tak trzymać.

 • malgojb

  Oceniono 6 razy 4

  No tak zakażą jednym a potem świętoszki będą jeździć za granicę robić to co innym zakażą, w końcu statystyki pokazują, że to gorący katolicy wykonują więcej skrobanek. Oby tylko nie wymyślili przepisów jak w jednym stanie Ameryki co kobiety za naturalne poronienie dostają 25 lat więzienia, bo wtedy trzeba będzie kołować pieniądze by w Polsce w ogóle okresu ciąży nie przechodzić, a może właśnie o to chodzi by kobiety nie zachodziły w ciążę.

 • harimau666

  Oceniono 6 razy 4

  śmietniki i beczki będą pełniejsze niż do tej pory...

 • katrina_bush

  Oceniono 3 razy 3

  Czas na referendum w sprawie aborcji. I tyle w temacie. Pis nie jest suwerenem a Polska to nie ich folwark.

 • tomtg123

  Oceniono 3 razy 3

  Jeśli PIS nie chce zaostrzać tej ustawy, to niechże PiS sam powstrzyma organizacje pro-life, po prostu głosując przeciw.
  Dlaczego PiS chce załatwiać swoje problemy rękami Kościoła ?

 • popijajac_piwo

  Oceniono 5 razy 3

  Ja jestem za całkowitym zakazem aborcji. A za każde poronienie zamknąć w pierdlu jednego czarnucha z waty jako przestawiciela tego tam u góry co niby tak chciał...

 • mupetman

  Oceniono 3 razy 3

  Dobra, dobra, te karne oszołomy są w stanie murem podnieść łapki za nowelizacją i dopiero się zdziwimy. Skoro odpowiedzialność konstytucyjna/karna ich nie straszy, to 'mgliste' zakazy aborcji tym bardziej mogą nie dać rady.

 • podobny_do_nikogo

  Oceniono 7 razy 3

  Jarek czuje że skończy jak pewien pan z innej Rzeszy. Kolejny front może oznaczać początek końca, a jeśli jeszcze do tego odskoczy mu paru pierwszych dezerterów, to już może się zamknąć w bunkrze i czekać na posiłki nowego wojska gen. Antoniego.

 • jakub13579

  Oceniono 5 razy 3

  Ten projekt ortodoksyjnej ustawy aborcyjnej, to żadna pułapka dla pisu. Konus zrobi wszystko żeby tylko utrzymać władzę i zemścić się za Smoleńsk do samego dna. Jeśli sprawa została uzgodniona z rydzykiem to tak będzie. A prawa ludzkie? Zachowajcie sobie na następne stulecie.

 • poppers68

  Oceniono 7 razy 3

  Zakazać aborcji w 100% przypadków , zakazać szczepień, nadać egzorcyzmom specjalny status, przeznaczyć środki na odtworzenie ginącego zawodu wiejskiej uzdrowicielki/uzdrowiciela, rozdać chłopom łuki i miecze.
  Tym sposobem staniemy się szybko naprawdę wiodacym graczem w turystyce.

 • mg_40

  Oceniono 7 razy 3

  Ustawa antyaborcyjna w rzeczywistości nic nie zmienia. Polki dokonują aborcji w Wielkiej Brytanii czy Słowacji. To jest prawdopodobnie nawet 50 tys. aborcji rocznie

 • k-marian51

  Oceniono 5 razy 3

  No i proszę. Zobaczcie debilni wyborcy PiS do czego doprowadziliście. Cofamy Polskę do średniowiecza. Niedługo będzie wprowadzona dziesięcina, całkowity zakaz aborcji. Czy dla was życie w niewoli jest takie piękne. Dostaniecie jak Chińczycy miskę ryżu i będziecie zapier...dalać od świtu do nocy za darmo. Będziecie klękać przed tumanem w sukmanie i całować pokornie ręce. Mnie to już bliżej niż dalej ale wnukom wpajam od małego, żeby się uczyli i zrywali z tego katolickiego szamba.

 • pandzik

  Oceniono 7 razy 3

  Nie podobalo sie durnemu spoleczenstwu ze jeden zjadl osmiorniczkw (w Biedronce po 29,99zl) drugi mial zegarek za 10 tys zl, a prezydent nie potrafil znalezc sie w cyrku ulicznym...

  No to wybrali idiotow i katofanatykow na przywodcow tego ciemnego ludu. I dobrze. Albo ta ciemna masa oprzyromniejw albo przepadnie w otchlani wojny domowej.

 • mirekch60

  Oceniono 9 razy 3

  Kochane kobietki,pisowcy wam zgotują los,będziecie rodzić dzieci z zespołem Downa itp.

 • minkat

  Oceniono 5 razy 3

  mijmy nadzieje, ze wsrod dzisiejszych poslow pis jest wielu majacych poglady i nie wahajacych sie odejsc z pis w ich obronie.

 • sabob

  Oceniono 4 razy 2

  Albo ma się poglądy albo tylko cynicznie gra się głosami wyborczymi. Sprawdzam.

 • tomi2804

  Oceniono 4 razy 2

  To pewnie temat zastępczy wymyślony przez PIS, żeby ludzie przestali dyskutować na temat Trybunału Konstytucyjnego a zajęli się tematem aborcji, który jak wiadomo jest bardzo kontrowersyjny i emocjonalny dla naszego społeczeństwa.

 • dejne

  Oceniono 6 razy 2

  dokładnie to napisałem pod artykułem o fantazjach arcypapieża terlikowskiego na temat aborcji w szpitalu na Madalińskiego i rzeczywiście hieny rzuciły się żeby zmienić ustawę, jakim prawem oszołomy macie mieć prawo żeby decydować za innych?!

 • 2mimoza

  Oceniono 1 raz 1

  Nie wyobrażam sobie, żeby wychowywać dziecko gwałciciela. PIS powinien ustanowić prawo zmuszające episkopat do wychowywania takich dzieci ;)))

 • si-si2

  Oceniono 1 raz 1

  PIS powinien dopuścić dowolność głosowania wg własnego sumienia posłów z niestawiennictwem na głosowanie włącznie. . Ustawa nie powinna przejść, choćby z tego względu, żeby dać pstryka w nos hierarchom kościoła, darmozjadom i nierobom.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX