TokFm >  Radio >  Patronaty

Wszyscy Jesteśmy Fotografami

mat. org.
13.03.2017 , aktualizacja: 13.03.2017 13:17
A A A
ZAPRASZAMY na siódmą edycję cyklu spotkań WSZYSCY JESTEŚMY FOTOGRAFAMI, która rozpocznie się już 20 marca 2017 r. w warszawskim barze Studio.
Siódma edycja to czas na nowe wyzwania. Cykl rozpoczniemy tematem poświęconym relacji fotografa z bohaterem zdjęć. W trakcie kolejnych spotkań będziemy tropić historie ukryte w zdjęciach, poznamy artystów używających siebie w sztuce, przyjrzymy się pracy w duecie, dowiemy się po co używać starych technik fotograficznych, by zakończyć wiosenną edycję spotkaniem z gościem zagranicznym, który opowie o subiektywizmie w fotografii. Po każdym spotkaniu będzie tradycyjnie czas na pytania i dyskusję. Zupełną nowością siódmej edycji będzie siódme, śniadaniowo-warsztatowe, spotkanie z Szymonem Szcześniakiem. Więcej szczegółów niebawem. Wszystkie nasze pomysły wspiera Fujifilm.

W ramach WSZYSCY JESTEŚMY FOTOGRAFAMI VOL. 7 zaplanowaliśmy sześć spotkań:

1. "Skracając dystans, czyli o spotkaniu fotografa z bohaterem". Prowadzenie: Szymon Szcześniak - 20 marca, godz. 19:00

2. "Historie ukryte, czyli fotografia jako początek". Prowadzenie: Jacek Dehnel - 10 kwietnia, godz. 19:00

3. "Sztuka ze sobą, czyli artysta w centrum uwagi". Prowadzenie: Zbigniew Libera - 24 kwietnia, godz. 19:00

4. "Cztery oczy, czyli o pracy w duecie". Prowadzenie: Magda Wunsche i Aga Samsel - 8 maja, godz. 19:00

5. "Powrót do przeszłości, czyli po co wykorzystywać stare techniki fotograficzne". Prowadzenie: georgia Krawiec - 15 maja, godz. 19:00

6. "Własny punkt widzenia, czyli o dokumencie subiektywnym". Prowadzenie: Martin Kollar - 29 maja, godz. 19:00 (Uwaga! Spotkanie odbędzie się w języku angielskim)

WSTĘP WOLNY!

Miejsce: barStudio w Teatrze Studio, Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, Warszawa

Autorki cyklu: Monika Szewczyk-Wittek i Katarzyna Sagatowska

Organizatorzy: WSZYSCY JESTEŚMY FOTOGRAFAMI, barStudio, Fundacja Powiększenie, Teatr Studio

Partner główny: Fujifilm

Partner: FOTOFESTIWAL Łódź

Patronat medialny: Artinfo.pl, Digital Camera, Duży Format, FotografiaKolekcjonerska.pl, Fotopolis.pl, Radio TOK FM

więcej: https://www.facebook.com/wszyscyjestesmyfotografami

Instagram: @wszyscyjestesmyfotografamiWSZYSCY JESTEŚMY FOTOGRAFAMI - to cykl spotkań i projekcji filmowych skierowany do miłośników fotografii. Został pomyślany jako przyjazny przewodnik po świecie współczesnego obrazu fotograficznego opracowany przez artystów, kuratorów, dziennikarzy, animatorów kultury, historyków sztuki. Od wiosny 2014 r. w ramach WSZYSCY JESTEŚMY FOTOGRAFAMI spotkania poprowadzili wybitni specjaliści, praktycy i teoretycy, zajmujący się fotografią (i nie tylko): Piotr Andrews, Anna Beata Bohdziewicz, Bownik, Karolina Breguła, Jörg Colberg, Kuba Dąbrowski, Andrzej Dragan, Tomasz Ferenc, Anna Grzelewska, Wojciech Grzędziński, Mikołaj Grynberg, Magda Hueckel, Joanna Kinowska, Marek Knap, Zuza Krajewska, Michał Łuczak, Piotr Małecki, Monika Małkowska, Rafał Milach, Agnieszka i Maciek Nabrdalik, Igor Omulecki, Witek Orski, Agnieszka Pajączkowska, Krzysztof Pijarski, Joanna Piotrowska, Karol Radziszewski, Katarzyna Sagatowska, Agnieszka Rayss, Filip Springer, Karolina Sulej, Rosław Szaybo, Paweł Szypulski, Andrzej Świetlik, Zbigniew Tomaszczuk, Andrzej Zygmuntowicz, Paweł Żak. Cykl jest zachętą do uważnego i krytycznego przyjrzenia się fotografii.

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane