Transmisja Koncertu Nocy Letniej w Warszawie

Redakcja
19.05.2017 , aktualizacja: 19.05.2017 11:25
A A A
1

1 (Peter Rigaud)

Po raz pierwszy w Warszawie: transmisja na żywo Koncertu Nocy Letniej Filharmoników Wiedeńskich.

Koncert Nocy Letniej Filharmoników Wiedeńskich odbędzie się w tym roku w dniu 25 maja 2017 r. w ogrodach pałacu Schönbrunn. Transmisję na żywo tego wyjątkowo wydarzenia po raz pierwszy będzie można oglądać w warszawskim Zamku Królewskim oraz w trzech innych miastach.

.    25.5.2017, godz. 20.30
.    Transmisja koncertu na żywo prosto z Wiednia
.    Wstęp wolny
.    Ogród Dolny Zamku Królewskiego, Arkady Kubickiego

Transmisja z Wiednia rozpoczyna się o godz. 20:30. Na wielkoformatowym, stylizowanym na pawilon Gloriette ekranie LED będzie można zobaczyć Filharmoników Wiedeńskich pod batutą Christopha Eschenbacha i w akompaniamencie sopranistki Renée Fleming. Dzięki kunsztownej stylizacji uczestnicy wydarzenia w Warszawie będą czuli się, jak na koncercie na świeżym powietrzu w parku pałacowym Schönbrunn.

Mottem przewodnik tegorocznego koncertu są bajki i mity, a w programie znajdą się utwory Antonina Dvoráka, Piotra Iljicza Czajkowskiego, Sergeja Rachmaninowa oraz Igora Strawińskiego.

Dla gości dostępne będą darmowe koce piknikowe, a w przypadku deszczowej pogody zostały przygotowane specjalne przeciwdeszczowe peleryny.

Okazją do organizacji wydarzenia tej rangi jest temat przewodni stolicy Austrii w 2017 r., tj.: "W rytmie Wiednia", który promuje miasto Wiedeń jako stolicę muzyki.

Więcej informacji na temat wydarzenia i Wiednia jako stolicy muzyki dostępne jest na stronie: concert.vienna.info.

Patronat medialny: TOK FM

Zobacz więcej na temat:

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane