Komentarze (94)
Prof. Staniszkis o Szydło: Nie nadaje się na premiera. Ma złe cechy Kaczyńskiego, ale nie ma jego zalet
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • lubiedobrze

  Oceniono 20 razy 14

  Szydło ma twarz strażniczki oddziału kobiecego w Auschwitz. Ta sama frustrująca samotność wojownika w sadystycznych oczach. Z Kaczyńskim rozumieją się dobrze, oboje czują wstręt do płci przeciwnej.

 • klara551

  Oceniono 13 razy 13

  Tylko Kaczyński bardziej ufający ludziom, zostawiający przestrzeń do działania -to cytat z pani Staniszkis.A jak to sobie pani wyobraża? Prezes ufający? Prezes pozostawiający przestrzeń do działania? A zna pani jakiegoś Kaczyńskiego o takich cechach? Ja nie znam.

 • simonh

  Oceniono 12 razy 12

  akurat w jednym ma rację, Szydlo to totalna ignorantka ! I to zero pprobowalo wypowiadac sie na tematy ekonomiczne o ktorych nie ma bladego pojecia !
  Naprawde, glupi ten polski narod ( oczywiscie nie caly), ze szkoda gadać !

 • wmc-33

  Oceniono 11 razy 11

  Szydło się totalnie nie nadaje, ale bez przesady. Nie ma szans, żeby pisowscy ministrowie przerastali ją wiedzą. Do tego jak może nie mieć zalet Kaczyńskiego? Kaczyński ma albo kiedyś miał jakieś zalety?

 • pysio62

  Oceniono 11 razy 11

  Oczywiscie ze Szydlo-Pinokia, nastepna marionetka Kaczynskiego, nie nadaje sie na stanowisko premiera. Brak kwalifikacji, kompetencji, wyksztalcenia, doswiadczenia, charyzmy i cech przywodczych. To jest zreszta swiadomy wybor Kaczynskiego. Oczywiscie niektorzy ludzie sie "wyrabiaja", ale w tym przypadku nie liczylbym na zbyt wiele. Najwazniejsze jest jednak ze rzady PIS-u to tragedia dla Polski.

 • evident

  Oceniono 11 razy 11

  Ta cała sekta smoleńska to jeszcze nam bokiem wszystkim wyjdzie

 • dorik2

  Oceniono 9 razy 9

  Etnograf Szydło, burmistrz dziury pod nazwą Brzeszcze, szeregowa posłanka, zero doświadczenia rządowego i obycia międzynarodowego - i TOTO ma naprawiać gospodarkę?! W porównaniu z tym tępym babochłopem to Kazio Marcinkiewicz był tytanem polityki!

 • cleryka

  Oceniono 9 razy 9

  Ble,ble,ble prof. Jadwigi Staniszkis. Jakie to najlepsze,czy choćby dobre miał Jarosław Mściwy Kaczyński?

 • diver77

  Oceniono 9 razy 9

  Jaka partia taki kandydat na premiera... swoją droga ciekawe kiedy Jarek zrozumiał że musi wystawiać wszędzie pacynki bo jego już nikt nie chce ??

 • kotmiki

  Oceniono 15 razy 9

  W Polsce wszystko możliwe plastikowy dudoludek dętem a autyczna szydło premierem ;goowna chodzą parami !!

 • jslonko

  Oceniono 10 razy 8

  Jaki to zalety posiada Kaczyński?

 • Oceniono 10 razy 8

  Myślę, że Kaczyński ma świadomość przede wszystkim tego, że jeśli ogłosi się premierem to wynik PiS będzie w jesiennych wyborach gorszy.

  Na Szydło, jako nową twarz PiS-u część się nabierze, a po wyborach......strach pomyśleć. Zdecydowana większość nie myśli i oto właśnie chodzi, żeby nie myślała tylko brała w ciemno
  to co wciskają.

 • blond.pralina1

  Oceniono 8 razy 8

  Nie wierzę! Naczelna wielbicielka PIS ostro krytykuje walory przyszłej pani premier?!
  Będzie ciekawie.

 • ola-blue

  Oceniono 9 razy 7

  Staniszkis ma opinię o Szydło jak jedna kobieta o drugiej kobiecie - czyli złą. To oczywiste, że P.Beata jest polityczną maskotką sterowaną przez Kaczyńskiego. Po wyborach do władzy dorwie się Macierewicz i spółka "Teraz k... my!"

 • dyskootantka

  Oceniono 7 razy 7

  Eee tam, pani Jadwiga umówiła się z Kaczorkiem, że przygotuje społeczeństwo na to, że po wyborach (jeśli co nie daj boże PiS wygra) Kaczyński stwierdzi, że przyznaje rację pani profesor i to on jednak będzie premierem.

 • batza32

  Oceniono 9 razy 7

  Pani Jadzia liczyła, że przy Jarku może udałoby się zdobyć jakiś medalik państwowy bo już dawno nikt jej nie przypinał żadnej ozdóbki, poza tym można by spokojnie pleść rozmaite brednie w tefał "republika". Niewykluczone, że za sprawą Szydłowej odpędzono ją od szeptania w ucho prezesowi i teraz babina odgryza się jak potrafi. Żałosne to ale bardzo znamienne dla kaczej elyty.

 • jakub13579

  Oceniono 8 razy 6

  Staniszkis jak zawsze plecie co jej ślina na język przyniesie. Przecież polskęzbaw nie po to wysłał szydło w podróż autobusem żeby była premierem, tylko po to żeby zasłoniła jego prawdziwe zamiary. Po wyborach z mysich dziur powyłażą panowie bredziński, płaszczak, popiepszalski , legutko, fatyga,ziobro i oczywiście macoirawicz. dołączy jeszcze jeden czy dwóch desygnowanych przez ojca doktora derektora jakiś kukis czy cóś podobnego i będzie rząd marzeń malutkiego prezesika.

 • staszek852

  Oceniono 7 razy 5

  Problem wlasnie polega na takim sposobie patrzenia na Kaczora.On ma zalety a nawet talnt a patrzenie na tego czlowieka tylko przez pryzmat naturalnej nienawisci polaczonej ze zwyklym choc zasluzonym osmieszaniem jest cholernie NIEBEZPIECZNE i doprowadzil do wyboru dudy i tak oto staje polska nad krawdedzia przepasci.Kaczor jest ,,utaletowany,,.Niedocenianie przeciwnika czesto prowadzi do upadku!!!

 • Oceniono 4 razy 4

  Boicie się, że B. Szydło zostanie premierem? Niepotrzebnie.Po paru miesiącach jej premierowania J. Kaczyński celem "przywrócenia normalności" zdejmie ją z premierostwa i sam zasiądzie na należącym się mu tym urzędzie

 • zielona-galazka

  Oceniono 4 razy 4

  Kaczynski ma zalety?
  A jakie konkretnie?

 • wbka2

  Oceniono 3 razy 3

  Sorry...Kaczyński jest dementywny, nie ogarnia i nie nadąża, ma fobie, najbardziej interesuje go kreacja siebie, ma jazdy i schizy smoleńskie.

 • kontra.punkt

  Oceniono 2 razy 2

  Dobry szef to taki, który się nie boi dobrać wspólpracowników merytorycznie lepszych od siebie.

 • gwsol

  Oceniono 1 raz 1

  Kaczyński jest geniuszem !
  Nawet Staniszkis tego nie ogarnia.

 • gwsol

  Oceniono 1 raz 1

  Ta opinia potwierdza tylko , że Kaczyński jest geniuszem .

 • Mieczyslaw Hyla

  Oceniono 1 raz 1

  A coz to jest być premierm ! Może nim być każdy ,byle nalezal do " słusznej " partii.Etnograf,fizyk,lekarz .A być prezydentem to już wogole wystarczy być po zawodówce.
  I co sie zmieniło ? Nic. Jest tak jak za nieboszczki PZPR O ,ale już być np.w dozorze na kopalni i być przynajmniej sztygarem przy wydobyciu to trzeba mieć konkretne! wyksztalcenie i skonczyc konkretny kierunek górniczy.
  A czy dzisiaj potrafi ktoś szybko zliczyć,ile mielismy marszalków w sejmie od 89r ? Na to stanowisko tez nadaje się dzisiaj każdy z posłow,byle był z "słusznej " partii.

 • jtby

  0

  "premier nie powinien być poniżej poziomu wiedzy i energii swoich ministrów. " Ciekawa teza jak na profesora socjologii. Trudno znaleźć człowieka, który będzi znał się ponadprzeciętnie na wszystkim, a w zasadzie jest to niemożliwe (no może za wyjatkiem elekta Dudy, który ma poglądy na wszystko). Wysoce nieracjonalnym byłoby tez zatrudnianie było, nie było ok. 20-tu głąbów na ministerialnych stanowiskach. Starsi wiekiem mądrale często nie zauważają, że pora przejść na emeryturę, a w każdym razie ważyć słowa i korzystać z prawa do milczenia.

 • andrew-live

  0

  TA PANI NAMASZCZONA NA PREMIERA ,JEST TAK SŁABYM KANDYDATEM ,ŻE SZKODA O NIEJ PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 • Wanda Kempara

  0

  Jeszcze PiS nie wygrał wyborów a już rządzi.Zobaczymy kto będzie premierem po wyborach

 • Wanda Kempara

  0

  Uważam,że Pani Szydło jest już ważniejsza od wszystkich.Jest posłem a już chce rządzić Polską.Zaprasza Paną Premier Kopacz do dyskusji,a kim ona jest.Jeszcze PiS nie wygrał .

 • justsaying

  0

  Oczywiscie ze Kaczynski na premiera. Przyznaj sie Jadzia pociaga cie Jareczek, taka skryta milosc. Wszyscy be tylko Jareczek cacy, moj kochaniutki ... XOXO

 • rzata58

  Oceniono 2 razy 0

  To samo potwierdza Marta Kaczyńska - prezes ponownie zostanie premierem, więc z tą Szydło to tylko ściema, jak i z obietnicami nowego prezydenta ;)))

 • ms_1971

  Oceniono 2 razy 0

  sonda.hanzo.pl/sondy,247088,p3Ay.html
  Czy PiS może rządzić samodzielnie?

 • gupek-wioskowy

  Oceniono 1 raz -1

  naobiecywali, to tera muszom babe wysłać, żeby mieć kolejnom ofiare. Szydło za gupia jest, żeby to zrozumieć....

 • szpung

  Oceniono 35 razy -21

  Czy w PIS jestescie gotowi po Smolensku zmienic styl rzadzenia panstwem, ludzie sa zmeczeni i zniecierpliwieni, nie widac entuzjazmu i lek co tam jeszcze za niespodzianki pozostawia partia drobnych kieszonkowcow. Przed wami potezne zadanie powrot do dialogu ze spoleczenstwem, odzyskanie zaufania do wladzy, maksymalne i madre wykorzystanie pozostalych srodkow spojnosci.
  Ja wam ufam od 89 i wiem ze nie ma innego dla wiekszosci z was nakazu i powinnosci jak dobro Polski, jednak czy dacie rade kadrowo, za moment wielu starych skompromitowanych dzialaczy uwu aws peo bedzie chcialo wskoczyc do nowego pociagu. Jestescie zahartowani ale czy zapanujecie nad masami polactwa , ktore od 25 lat rzadzi tym krajem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX