Nowy Jork. Policjanta poniosło podczas parady Gay Pride. Jego taniec jest hitem [WIDEO]

Niedzielna parada środowisk LGBT w Nowym Jorku odbywała się w wyjątkowo radosnej atmosferze po legalizacji małżeństw jednopłciowych w całych Stanach Zjednoczonych. Euforia uczestników udzieliła się jednemu z policjantów ochraniającemu paradę.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Taniec policjanta i jednego z uczestników niedzielnej parady Gay Pride robi furorę w mediach społecznościowych.

Paige Ponzeka, działacz LGBT, zamieścił filmik, na którym widać, jak policjant tańczy z uczestnikiem parady. Środowiska LGBT zachwycają się gestem funkcjonariusza, który - jak się okazuje - jako jedyny odpowiedział na taneczne "zaczepki" jednego z uczestników parady, Aarona Santisa.Chociaż koledzy policjanta stali obok niewzruszeni, policjant śmiało pląsał wzbudzając tym entuzjazm przechodniów.Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (26)
Nowy Jork. Policjanta poniosło podczas parady Gay Pride. Jego taniec jest hitem [WIDEO]
Zaloguj się
 • b.pilgrim

  Oceniono 367 razy 319

  to skandal! jak ludzie mogą się dobrze bawić i być szczęśliwi, nie robiąc nikomu innemu krzywdy?! kościół katolicki i polscy patrioci muszą temu przeciwdziałać!

 • halinnka.beauty

  Oceniono 143 razy 115

  a u nas problem z in vitro, to najdobitniej pokazuje jakim jesteśmy zaściankiem. Za kilka miesięcy może być tylko gorzej, ale to już zależy od naszego wyboru

 • Beata Grzesiuk

  Oceniono 59 razy 49

  u nas? nie do pomyslenia....nie musimy we wszystkim naśladować Ameryki ale może niektóre rzeczy takie jak np.tolerancja- warto...

 • Jakub Kolodziej

  Oceniono 26 razy 24

  zhańbić się to w już to dawno zrobiliście, nie okazując tolerancji ludziom, a nawet sobie... . Najlepiej kogoś powyzywać i poczuć się lepiej, dowartościować ubliżając innym... to dopiero jest przejaw neurotyczności społeczeństwa, a szczególnie polskiego, bo ci dopiero potrafią być złośliwi jakby demony ich zamieszkiwały.

 • magda-warszawianka

  Oceniono 47 razy -43

  To taki instruktarz jak może facet z facetem ? - myślałam, że dostanę torsji .

 • Joachim Pawłowski

  Oceniono 92 razy -72

  Tak, bomba, pokręcił tyłkiem, i już go kochają. A potem będzie strzelał jak leci do zatrzymanych, bił pałą i stosował paralizator jak wobec uczestniczek Occupy Wall Street. Żenada.

 • Brat Marcin

  Oceniono 101 razy -83

  Zhańbił siebie i mundur, który nosi. Za taki numer, za tak obsceniczne zachowanie, powinny wobec niego być wyciągnięte konsekwencje służbowe - może aż po wydalenie z policji. Zawsze się może zatrudnić w jakimś podrzędnym barze dla homoseksualistów i tam tańczyć, jak lubi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX