Jan Ordyński: Wiem, że wylecę z TVP. Ale nie można trząść się jak galareta z tego powodu, że PiS dojdzie do władzy

- To wszyscy boją się tam PiS, żeby przerwać tą karygodną grę?! Operetka się odbywa! Gdzie jest premier, gdzie jest jakaś narada koordynacyjna, żeby wszystkich za ryj wziąć? - mówił o przedłużającym się śledztwie ws. afery taśmowej Jan Ordyński.
- Nie można trząść się jak galareta z tego powodu, że PiS dojdzie do władzy - mówił w Poranku Radia TOK FM Jan Ordyński. - Ja pracuję w mediach publicznych, wobec mediów publicznych PiS też zapowiada czystkę. Ale ja się nie trzęsę jak galareta. Bo wiem, że wylecę z mediów publicznych, jak PiS przyjdzie do władzy. Ale nie można kompletnie dezorganizować swojej pracy! - mówił Ordyński.

Ordyński powiedział to w kontekście do tego, jak mało państwo robi wobec afery taśmowej. - Dokonano ewidentnego przestępstwa, państwo jest zagrożone i państwo jest destabilizowane przez te zachowania - i pies z kulawą nogą nie przeciwdziała temu? To wszyscy są tam tchórzami? To wszyscy boja się tam PiS, żeby przerwać tą karygodną grę?! Operetka się odbywa! Gdzie jest premier, gdzie jest jakaś narada koordynacyjna, żeby wszystkich za ryj wziąć? - złościł się Ordyński.

Dominika Wielowieyska rzuciła: - A może jednak powołać komisję śledczą w Sejmie? Skoro mamy takie problemy ze zidentyfikowaniem...

Ordyński: - Za dwa miesiące będzie jeszcze większy bajzel niż dotąd. Nie wiem, może pani premier powinna wezwać szefów służb, zmyć im wszystkim głowę - nie jest to jakieś śledztwo, które nie wiadomo czego ma dotyczyć. Od roku to się toczy i wygląda po prostu na jedną wielką galaretę. Nic więcej. 

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (258)
Jan Ordyński: Wiem, że wylecę z TVP. Ale nie można trząść się jak galareta z tego powodu, że PiS dojdzie do władzy
Zaloguj się
 • xvq111

  Oceniono 538 razy 232

  Czy jest w tym kraju ktoś kto nie boi się PiS ? Śledząc portal Tok Fm można odnieść wrażenie , że PiS to jakaś demoniczna i marginalna partia mająca góra 5% poparcia dlatego też próbuje przejąć władzę po przez zamach stanu .
  Panowie dziennikarze może zamiast szerzyć prywatę zajmijcie się dziennikarstwem na poziomie europejskim ( chociaż ) poinformujcie raz , a dobrze o sytuacji w Polsce . Jak na razie PiS nie sprawuje władzy i nie wiadomo nawet czy będzie ją sprawować więc zamiast szerzyć Strachy na lachy popatrzcie władzy na ręce gdyż to zawsze robi dobrze rządzącym. Tak szczerze pokażcie sukcesy , wytknijcie porażki 8 lat rządów Platformy i wskażcie nowe kierunki tak aby PO mogła ogarnąć się i zwyciężyć w nadchodzących wyborach.

 • siwywaldi

  Oceniono 435 razy 165

  Nie można trząść się jak galareta z tego powodu, że PiS dojdzie do władzy
  ================
  To zależy. Ja tam się nie boję. Nie korzystam z "układów", mam emeryturę, własne mieszkanie i jakie takie zdrowie, więc w miarę gładko przetrzymam tą jedną czy nawet dwie kadencje. Z powodu nie korzystania z układów, na uroczystość odsłonięcia Pomnika smoleńskiego przed Muzeum Największego Prezydenta RP iść nie będę musiał, wytrzymam też bez oglądania TVP i Polskiego Radia I i III.

  Ale jest spora grupa, która już robi w gacie. Należą do nich przede wszystkim politycy uwikłani w niejasne i zamiatane dotąd pod dywan sprawki, ustawieni przez tych polityków na ciepłych stołkach ich krewni i znajomi i nie przychylni pisiorom dziennikarze publicznych mediów. Tu pióra się posypią jak cholera...

  Bo jak pokazał rok 2005, PiS "wymianę kadr" przeprowadzi szybko i sprawnie.

 • ochujek

  Oceniono 225 razy 153

  PO nie chciało rozliczyć PiSu, to teraz PiS ich rozliczy. Zaniedbanie to grzech.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 324 razy 142

  Pytanie powinno brzmieć gdzie jest ABW że pozwala na antypolską działalność tej przybudówce Jednej Rosji pod przewodnictwem agenta Rajmundowicza!

 • al48

  Oceniono 108 razy 70

  Wychodzi na to, że służby specjalne w Polsce działają na rzecz kaczystów .

 • elasp

  Oceniono 142 razy 62

  Nie tylko wyleci - Ordyński zostanie osobiście zastrzelony przez Macierewicza, spacerującego po Warszawie w skórzanym płaszczu, ewentualnie jeżdżącego starą, zabytkową wołgą.

 • 22lullaby33

  Oceniono 328 razy 60

  Jak PiS dojdzie do władzy... to stanie sie rzecz straszna!!! BRRRR!!!! Niejaki Ordyński wyleci z mediów publicznych. To straszneeee! A propos - kto to jest Ordyński? I dlaczego ma być strasznie, że on wyleci z mediów?

 • ciemnyluddd

  Oceniono 188 razy 54

  PIS całą swoją kadrę przez ostatnią dekadę "selekcjonował" pod kątem SPRAWNOŚCI SZCZEKANIA NA "tuska"... Sądząc po tym kto tam obecnie wiedzie prym...Mogą być kłopoty z rządzeniem państwem i może się to skończyć szybko...Podobnie jak ostatnio... To raczej PIS powinien mieć trzęsiączkę, bo mikrofony pod stolikami zadziałały grubo ponad oczekiwania, jeszcze lepiej niż archaiczny już dzisiaj "dziadek "tuska"..

 • al48

  Oceniono 140 razy 24

  Kaczyński to sprawny propagandzista jak kadrowiec z PRL-u jego tata .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX