Antoni Macierewicz snuje kolejne teorie. "Czarne skrzynki malezyjskiego boeinga trafiły do Moskwy?"

W TV Republika Antoni Macierewicz porównywał katastrofę smoleńską i zestrzelenie malezyjskiego boeinga. Jego zdaniem czarne skrzynki boeinga mogły trafić do Moskwy.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Szef firmowanego przez PiS parlamentarnego zespołu ds. wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej odniósł się na antenie TV Republika do nieznanego dotąd materiału wideo z miejsca katastrofy MH17. Opublikowany przez australijskie media film przedstawia najprawdopodobniej prorosyjskich rebeliantów, którzy przeszukują bagaże pasażerów samolotu malezyjskich linii lotniczych i ze zdziwieniem odkrywają, że był to samolot pasażerski:Rebelianci na nagraniu starają się też znaleźć czarne skrzynki. Prawdopodobnie odnajdują jedną z nich. I o ten fragment filmu chodzi Antoniemu Macierewiczowi. Poseł PiS podkreślił, że w przypadku katastrofy smoleńskiej "Rosjanie mieli od razu dostęp do czarnych skrzynek". I podobnie - według niego - było w przypadku MH17, ponieważ zamiarem żołnierzy, którzy znaleźli czarne skrzynki malezyjskiego boeinga, było wysłanie ich do Moskwy.

- Nie wiemy więc, czy zanim je oddano, skrzynki nie trafiły do Moskwy - podsumował w TV Republika. Porównał też działania polskiego i holenderskiego rządu przy obu katastrofach i uznał, że Polska w tym porównaniu wypada źle, ponieważ rząd Tuska "nie chciał tego badać, od początku chciał oddać śledztwo w ręce rosyjskie".

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (48)
Antoni Macierewicz snuje kolejne teorie. "Czarne skrzynki malezyjskiego boeinga trafiły do Moskwy?"
Zaloguj się
 • andy18m

  Oceniono 105 razy 103

  Przecież to idiota.
  Gdybym chciał go słuchać lub oglądać zalukałbym na TV Republika.

 • Jacek Arkuszewski

  Oceniono 98 razy 96

  Małpa z brzytwą sobie wyobraża, że Polska mogła nie zezwolić Rosjanom na prowadzenie śledztwa w sprawie wypadku na ich terytorium. Przecież to debil!

 • peter-321

  Oceniono 81 razy 81

  Polski Belfegor ! Obrzydliwy , wredny typ. Pfuj, nawert plunac na niego to szkoda sliny.

 • buk.horror.dulszczyzna.00

  Oceniono 74 razy 74

  Mocarz......
  nowe skutki uboczne?

 • podjadam.lisom.kury

  Oceniono 68 razy 66

  izolować, natychmiast !
  przecież to jest kretyn.

 • pimpao

  Oceniono 80 razy 66

  PO miała szansę i obowiązek tego czubka pociągnąć do odpowiedzialności. Dla własnych interesów tego nie zrobiła, teraz on pociągnie ich. A przy okazji narobi nową kupę gnoju dla Polski. Dzięki Donek, nigdy ci tego nie zapomnę.

 • jakub13579

  Oceniono 61 razy 61

  antoś już tyle miesięcy siedzi pod szafą, że w końcu mini prezesik zgodził się na krótką przepustkę. Ledwie rozprostował kości, już zdążył głupot napleść. jaruś nie ma wyjścia, musi idiotę znowu schować pod szafą, bo do wyborów ponad trzy miesiące. Ale potem antoś sobie powetuje. Będzie ministrem sprawiedliwości i v-ce Premierem albo Prymasem technicznym. Zależy co zaproponuje ojciec dyrektor. Jeszcze nie takie rzeczy od antosia usłyszymy

 • arvelli_net

  Oceniono 48 razy 48

  ... cóż, każdy postrzega innych przez pryzmat SWOJEGO "ja". Pan macierewicz nieustannie wymyśla kolejne teorie spiskowe postrzegając świat swoimi oczami i swoją psychiką. Starch teraz pomyśleć że ten szalony człowiek był ministrem a będzie.... ??? N o właśnie! Strach pomyśleć!

 • mirekch60

  Oceniono 43 razy 41

  Kochani rodacy zastanówcie się za kim głosować wyborach do sejmu RP.Jak pisowcy dojdą do władzy to dopiero będziemy mieli cyrk na kółkach,nasz wybór.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX