Komentarze (696)
"PiS-owski lud" żąda, by Lis "wypier...lał z Polski". Ten odpowiada: Znikąd wypier...lać nie zamierzam
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • felicjan.dulski

  Oceniono 21 razy 13

  W hitlerowskich Niemczech i stalinowskim sojuzie mawiało się, że niewinni władzy bać się nie muszą.

 • tadjan

  Oceniono 31 razy 13

  to jest typowe pisowatykańczyków: obsrali Jasną Górę, obsrali Wawel, obsrali Krakowskie Przedmieście ....... no ale jaka strawa (patrz homilie) takie sranie.

 • fly-by-wire

  Oceniono 20 razy 12

  Ciągle nie qmam dlaczego powszechnie nazywa się PIS prawicą?
  Moim zdaniem PIS to zwykli narodowi socjaliści. Mentalność i kompleksy narodowe z przełomu XIX i XXw. oraz socjalne, lewicowe przekonania społeczne. Gdzie im tam do prawdziwej prawicy...
  I z tego wynikają wszelkie dalsze konsekwencje.

 • roman_kruk

  Oceniono 22 razy 12

  Dobrze że coś mnie tknęło i wziąłem ślub kościelny bo bym teraz na emigracje musiał wyp*****ać. Tylko że ślub był następstwem wpadki. Ktoś może wie czy teraz nie wylecę z roboty za to? A może jak pójdę na kolanach do Torunia to mi będzie darowane?

 • lecho65

  Oceniono 13 razy 11

  Jak wypieprzą z Polski innaczej myślących to się okarze że nie ma kto płacić podatków.

 • tadjan

  Oceniono 21 razy 11

  watykańczycy mają dużo majątku, więc ktoś na nich musi pracować. Wobec tego inwestują w pis, który wyprodukuje im odpowiednią ilość darmowych parobków.... od takich jak ci na forum GW.

 • korcia2000

  Oceniono 14 razy 10

  W państwie policyjnym, jakie stworzy PiS, wszystko jest możliwe!

 • v.prl.pisiorow

  Oceniono 22 razy 10

  ;;;

  Prezydent elekt był na wakacjach we włoskiej willi powiązanej z polskim biznesmenem, którego firma ubiega się o państwowe zlecenia.

 • 2zero

  Oceniono 13 razy 9

  A wiecie może czemu ta niedoszła pani Premier Szydło jest taka zawsze skwaszona? Ja myślę, że ona się ciągle martwi o Polskę, szczególnie o to co się stanie z naszym krajem gdyby rządy przeszły jednak w ręce Jarka a on ją by usunął z posady.

 • jotys

  Oceniono 15 razy 9

  talibowie, przy katotalibach to grzeczne dzieci. Po wyborczym zwycięstwie nauka w szkołach i praca, zaczynać i kończyć będzie modlitwą a niewierni..........

 • wkaspr

  Oceniono 17 razy 9

  A ja chciałbym adres tego biura podróży co to za siedem tysiaków , w szczycie sezonu , wynajmuje willę w Calabrii dla 4 osób + ochrona. Chętnie skorzystam. Chciałbym też wiedzieć kto sfinansował koszty podróży tej całej czelotki do Włoch.
  Pan Duda wygląda mi na PIS-owskiego cwaniaczka co to za kasę podatników , Jak Hofman i pozostali muszkieterowie, urządza sobie życie na wysokim poziomie

 • zibi1010

  Oceniono 15 razy 9

  A ja bym chetnie wyp.... pisdzielcow z poplecznikami w Bieszczady, odgrodzil wysokim murem i niech tam sobie buduja pomniki, rzadza sie jak chca (oni, czy sukienkowi) i tylko kuzwa Bieszczad zal

 • Zbigniew Lagiewski

  Oceniono 8 razy 8

  Panie Lis , ja też się pisuarów nie boję, durny, archaiczny ludek z katabasami za oan brat, majacy

  damy radę Panie Lis, nie takich sekretarz bolszewików przetrzymalismy , zebyśmy musieli bać się Kaczyńskiego. Martwi mnie jednak kondycja umysłowa tego kościólkowego narodku, ich antsemityzm, kato-nacjonalizm, zjadliwość, agresja, rasizm, zaściankowośc podsycana przez katabasów i nieuctwo, okropne nieuctwo. narodek pisuarowy, rydzykowy woli gnić w dusznej , siermiężnej Polsce niż stać się nowoczesnym, na miarę XXI wieku społeczeństwem. Cóż katabsy pracują nad tym aby tak było. To najbardziej wsteczniacka siła jaką Polska ma od 25 lat.

 • jagoda491

  Oceniono 10 razy 8

  Mnie się wydaje,że Polska byłaby krajem przyjaznym obywatelom,wspaniałym miejscem do życia, gdyby to lud PiS-iorski wyp.....lił z Polski. Rym częstochowski nie zamierzony.

 • Kot Morski

  Oceniono 12 razy 8

  Newsweek jest prywatny. Pytanie do socjologów: czy nie możecie zbadać ilu wyborców PiS bierze zasiłki, czyli nic nie daje Polsce a tylko bierze i chce jeszcze więcej.

 • szlag

  Oceniono 112 razy 8

  Dlatego nie czytam/oglądam tak zwanych dziennikarzy opiniotwórczych. Ich opinie to bełkot przeplatany wulgaryzmami, którego jedynym celem jest utrzymanie "oglądalności". Jednego dnia powiedzą jedno, drugiego drugie, wlezą w tyłek każdemu, bo trzeba być lubianym i cenionym. Żałosne.

 • wzgardzony

  Oceniono 88 razy 8

  Bardzo proszę Pana Lisa aby nie kłamał. Fakt, ze są ludzie, którzy chcą aby Tomasz Lis wy..lał z Polski oraz fakt, ze są wśród nich zwolennicy PiS-u nie oznacza, co sugeruje czołowy przedstawiciel dziennikarzy "obiektywnych inaczej", że tak myśli większość zwolenników PiS-u. Większość zwolenników PiS-u wbrew temu co opowiada "Tomasz Lis i przyjaciele" w przeciwieństwie do nich nie odmawia Polakom posiadania zdania odrębnego i nie wyzywa ich od ciemniaków, bezbożników itp.

 • ryllaa

  Oceniono 9 razy 7

  Ma Pan rację, p. Tomaszu! Polska nie jest własnością pisuarowej hołoty!

 • kasiagadasia

  Oceniono 9 razy 7

  Panie Tomaszu, juz nawet w GW mozna znalezs artykuly, w ktorych niesprawiedliwie, tendencyjnie uderza sie w rzad.Jedynie u Pana w Newsweek myslenie jest jeszcze niezalezne od koniunktury. Prosze sie nie zmieniac. Zycze odwagi.

 • izk-3

  Oceniono 9 razy 7

  zagrożenia są bardzo realne, więcej są pewne - publicyści powinni już dawno o tym pisać i eksponować - nie ma normalności tak gdzie nienormalność pisowsko-ortodoksyja wraz z twardogłowymi i uwstecznionymi kapłanami dochodzi do władzy - w historii katolicyzmu nawet obecny "islam" jawi się jako wojująca pchła - przez ostatnie lata ustępowano, tolerowano i pobłażano - zachowaniom karygodnym zarówno hierarchów jak i polityków pisowskich i ta wypowiedź byłaby całostronicową epistołą albo i więcej gdyby przytaczać przykłady - duduś elekt już pokazuje swoje skrajnie ortodoksyjne oblicze, to żenujące i wręcz odpychające (wiara jest osobistą sprawą każdego a afiszowanie i obnoszenie się z nią jest przyczynkiem eliminującym z obejmowaniem ważnego urzędu w państwie świeckim) - cóż, byliśmy - przez chwilę prawie normalnym państwem - teraz sobie zafundujemy fundamentalizm rodem ze średniowiecza - pozdrawiam

 • birdy-niam-niam

  Oceniono 39 razy 7

  redaktor naczelny "dyskutujący" z urojonymi komentarzami pod jego artykułami - doprawdy dziennikarstwo najwyższych lotów.
  pomijam knajacki język - do tego pan o chytrym nazwisku zdążył nas przyzwyczaić.

  i ta prosta (by nie rzec prostacka) wizja świata wg. pana tomka - przymiotnik "pisowski" określa wszystko to czego pan tomek nie lubi, i jednocześnie jest takim stygmatem jak "antysemicki". obdarowanie adwersarza takim przymiotnikiem ustawia całą dalszą dyskusję, a wyznawców pana tomka zwalnia wręcz od czytania wypocin pana naczelnego red aktora - tytuł tłumaczy wszystko, a treść można skrócić do "znów te pisowskie xuje przyczepiły się do alfy i omegi światowego dziennikarstwa".
  żałosne...

 • robertza

  Oceniono 27 razy 7

  Przecież dzięki temu co on wyprawiał przed wyborami prezydenckimi a szczególnie przed II turą to mamy wynik jaki mamy . Pan Lis jest chory w nienawiści do PiSu !!! co felieton to o Pisie !!! skrytykuj pan kiedyś Platformę !!! a super ,, obiektywny,, jest jego program !!!! tego się już nie da oglądać

 • robertza

  Oceniono 109 razy 7

  Promujcie dalej Lisa ))) czy wy naprawdę nie widzicie tego że dzięki takim ludziom jak Lis wybory wygrał Duda ..... a teraz dzięki niemu wygra PiS

 • gwymond

  Oceniono 25 razy 7

  Na jesieni zamiast Polski będziemy mieć Dudusiowo - cyrk dla mało rozgarniętego pisiego elektoratu.

 • ewa5.0

  Oceniono 17 razy 7

  Niech ,to pissowski lud wypie... z mojej ukochanej Ojczyzny,chcę żyć jak dotąd w normalnym w miarę zamożnym i pięknym, rozbudowującym się kraju!!!

 • leszekwarszawa

  Oceniono 45 razy 7

  śmieszne jest to utożsamianie PiSu z moherami. silna pozycja PiSu nie wynika z tego, że nagle ludzie w Polsce znienacka stali się dewotami.
  tylko idiota nie widzi, że klasa średnia odwróciła się od PO, po tym jak PO pokazało klasie średniej, że ma ją kompletnie w dupie.

 • klikusy

  Oceniono 12 razy 6

  lis mnie nie przeszkadza. ale coś takiego jak pisowski lud nie istnieje. natomiast jest coś takiego jak pisowskie bydło, to pewne. a z tym czymś należy walczyć jak z kibolami za mordę i do pierdla.

 • vomitorium1

  Oceniono 6 razy 6

  "Ten odpowiada: Znikąd wypier...lać nie zamierzam"
  i słusznie
  przejdzie pan obóz reformujący
  i mentalność się panu zmieni
  ("Nie ma u nas obozów więziennych. Mamy obozy reformujące przez pracę, gdzie ludzie pracują nad swoją mentalnością - ogłosili na forum ONZ północnokoreańscy dyplomaci."
  (za wyborcza.pl))

 • konus33

  Oceniono 36 razy 6

  PO wski kundel cwany bo ma kontrakt z Hanką zabezpieczony na miliony w przypadku jego rozwiązania przez nowe władze TVP . Więc kozaczy . To kolejny raz gdzie on i żona wracają i odchodzą z TVP odbierając kosmiczne odprawy , a wszystko z naszej kasy .

 • tennieztej

  Oceniono 14 razy 6

  Nie mam nic przeciwko tym którzy zapracowali na lepsze życie ( chociaż mogliby sypnąć więcej kasy pracownikom), ale jestem żądny krwi tych którzy ukradli kasę aby żyło im się lepiej i dostatniej i nie jest to żadna zazdrość z mojej strony że ktoś ma więcej ale zginam się wewnętrznie gdy ktoś mi wmawia że zazdroszczę złodzjejom.

 • Pan_Kefir

  Oceniono 28 razy 6

  odczepcie sie od lisa to jest najbardziej obiektywny redaktor w naszym kraju,to on razem z kraśką walczą o dobro polaków,oni nigdy nie manipulują i nigdy nie są stronniczy. I odczepcię się od niesiołowskiego bo to prawdziwy polak,ktory nigdy nie saczy jadu i nikogo nie opluwa.I odczepcie się od gazety wyborczej i gazety.pl bo to najbardziej obiektywne i wiarygodne żrodło informacji w polsce a na koniec odczepcie się ode mnie bo to że jestem idiotom i czesto sie uderzam w glowę nie znaczy ze nie moge miec swojego jedynego slusznego zdania. Niech zyje PO,niech nam zyje donald i adam m. z gazety wyborczej

 • demetria11

  Oceniono 9 razy 5

  Pisowski ludek o bardzo małym rozumku może się sam oddalić w jakieś spokojne miejsce. Nie ma prawa nikogo wyrzucać z naszego kraju.

 • sselrats

  Oceniono 9 razy 5

  W prawdziwej demokracji miejsce w kraju jest dla wszystkich. Ta tu bedzie pisowska.

 • Andrzej Jankowski

  Oceniono 9 razy 5

  a ja zadam zeby jaroslaw kaczyniski wypie...l na czele z swoimi slugusami na madagaskar

 • jankiel77

  Oceniono 23 razy 5

  jeśli tępy lis, wywalony za ograniczenie z USA uważa, że ludzie w Polsce nie myślą i padają na pyska przed durniami to jest w błędzie i rzeczywiście niech wyp..... z kraju, tylko gdzie takie coś przyjmą?

 • wadim.murski

  Oceniono 23 razy 5

  żeby chociaż byłą pewność, że Polska bez Lisa(ów) będzie odrobinę lepsza...

 • kangur52

  Oceniono 27 razy 5

  Ani Hitler w czasie wojny ani Stalin po wojnie nie podzielili tak Polski jak to zrobił Jarosław Kaczyński Takiej nienawiści do ludzi myślących inaczej jak on nie było w Polsce nigdy . Mały nie znaczący w czasie komuny człowieczek ustawia przeciw sobie cały naród .Jak nie zatrzymamy tego szaleńca teraz to będziemy walczyć ze sobą a nie o lepszą Polskę

 • al48

  Oceniono 12 razy 4

  Pisowski lud to prostactwo i ciemnota . Kaczor nimi manipuluje przy pomocy kościoła jak tylko chce,

 • incipit

  Oceniono 14 razy 4

  Panie Tomaszu. Nic to, to tylko wyrazy miłości polskich katolików. I tacy oni w opinii świata są już od dawna.

 • Rafal Rzadkowolski

  Oceniono 14 razy 4

  Bardzo lubię Tomasza Lisa. Poza tym, to pisowski lud niech wy... la, najlepiej do Watykanu.

 • aaron.goldstein

  Oceniono 34 razy 4

  To Daniel Pasent pierwszy wzywał do emigracji tych Polaków, którym nie podobają się rządy PO. Właśnie w tokfm - na początku 2015 roku. Adam Michnik też wysyłał na emigrację miliony Polaków
  Nie rozumiem, dlaczego pisiorom nie wolno naśladować Daniela Passenta i Adama Michnika

 • v.prl.pisiorow

  Oceniono 22 razy 4

  nie zapominajcie:

  Prezydent elekt był na wakacjach we włoskiej willi powiązanej z polskim biznesmenem, którego firma ubiega się o państwowe zlecenia.

 • akni4

  Oceniono 16 razy 4

  Brawo panie Tomaszu! To PiSowski lud może wynieść się do Watykanu!!!

 • wpyskgo

  Oceniono 3 razy 3

  Że też to PiSowskie nasienie ryj podnosi, no no ...Te wypasione katolickie ryje niech spi....ją do Watykanu, tam głos podnosić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX