Komentarze (397)
Kopacz: Mam wrażenie, że nasi oponenci wieczorem modlą się, żeby rano w Polsce było gorzej
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • observanto

  Oceniono 25 razy 9

  Nawet Parandoskya z Wyelowyeskom Wam oszuści już nie pomogą!

 • bambo_autentyk

  Oceniono 59 razy 9

  Tak, dobrze mówi pani Kopacz (zd. LIS) : racja jest ZAWSZE po stronie P"O"!

 • anna12-3

  Oceniono 8 razy 8

  Mnie osobiście Platforma i jej politycy już urządzili życie. Jestem 68letnią emerytką-wdową ,chorą na cukrzycę ,nadciśnienie i mającą poważne problemy z kręgosłupem. No,to wyliczę to urządzanie:
  - podwyższony WAT ,pociąga za sobą podwyższone koszty życia
  - droższe leki /kiedyś zakup na 3m-ce kosztował mnie ok.15-18zł. ,dzisiaj ok.120zł./
  - męża ,roczna choroba ,pochłonęła cale moje życiowe oszczędności /ok.30tyś./,bo wszystkie wizyty i niektóre badania musiały być prywatne,bo terminy wyznaczane zabijały jakąkolwiek nadzieję na skuteczne leczenie.
  - PO obcięła zasiłek pogrzebowy i pomimo założonej skromności ceremonii,musiałam zapożyczyć się na 1,5tyś.
  - PO i jej politycy zabili we mnie wiarę w państwo prawa, bo od 2008r. miałam kartę parkingową z tytułu inwalidztwa. ZUS II grupa z całkowitym zakazem pracy, a w starostwie -stopień umiarkowany R05. Grupę przyznano mi kiedy byłam po operacji kręgosłupa, z paraliżem dolnej części ciała. Dzisiaj mam tylko niedowład nogi,jakoś chodzę,ale uznano ,że nie muszę mieć karty. Oczywiście nikt grupy mi nie zabrał, nikt też nie uznał,że jestem zdrowa. Kiedyś państwo przyznało mi kartę bezterminowo i grupę też. Dzisiaj to państwo uznaje ,że stopień jest umiarkowany,właściwa kwalifikacja,/ R05/, ale karty nie da. Co na to konstytucja? Jaka równość wobec prawa? Dzisiejsi umiarkowani z tą kwalifikacją -karty dostają.
  Mogłabym jeszcze więcej laurek wystawić na urządzanie życia Polakom przez PO i jej polityków, ale nie ma sensu,a dotknęłam tylko te najboleśniejsze z mojego punktu widzenia. /Dla wyjaśnienia: mam emeryturę po mężu,aż 1512zł. /Niestety ,po 33 latach pracy i zagubieniu dokumentów 7 najlepszych lat ,moja emerytura wynosiła 1064zł./

 • zomotradycja

  Oceniono 12 razy 8

  "Chcemy Polski..., w której wolność będzie szanowana".
  NARESZCIE! Ja się chcę NATYCHMIAST wypisać z ZUS i NFZ, mam nadzieję że moją wolność p. premier uszanuje. Nie wolno mi? A już myślałem że p. premier czasem mówi prawdę.

 • jxl82

  Oceniono 86 razy 8

  "Mam wrażenie, że nasi oponenci wieczorem modlą się, żeby rano w Polsce było gorzej "
  Retorykę PIS najlepiej widać na poniższym cytacie z filmu "Sami Swoi""
  " A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy.

 • kudlaty_z_broda

  Oceniono 7 razy 7

  Jestem za tym, aby o sprawach światopoglądowych wypowiadał się naród w referendach.
  Referenda te oczywiście muszą być wiążące dla parlamentu. Inicjatywę powołania referendum powinny mieć zarówno parlament, prezydent jak i określona ilość obywateli uprawniona do głosowania.
  Raz na zawsze ucięłoby się niekończące debaty polityczne.
  A tak mamy co mamy. Z jednej strony szczaw i mirabelki, z drugiej Smoleńsk i martyrologia.

 • pawdz

  Oceniono 27 razy 7

  Słuchaj Kłamacz .... a gdzie tu merytoryczna dyskusja z oponentami...................... ?

 • domektomek

  Oceniono 23 razy 7

  Oto mądrość Prezydent Warszawy.

  Władze stolicy nie mają praw do kilku działek na trasie przyszłego metra. Sztandarowa inwestycja rządu i PO-wskich władz stolicy może się okazać wielkim nieporozumieniem. Rozbudowa II linii metra ma szansę zostać sparaliżowana. W dodatku stolica byłaby wtedy prawdopodobnie zmuszona do wypłacania odszkodowań z publicznych pieniędzy. Powód? Władzom nie udało się pozyskać praw do kilku działek, przez które ma przebiegać nowa linia. Takie są ustalenia tygodnika Od A do Z.
  – To niebywała sytuacja. Za moment nastąpi otwarcie ofert na budowę, a miasto nie ma prawa do działek! Nie ma żadnej gwarancji, że budowa ruszy. A każda z firm, które przystępują do przetargu, poniosła już koszty związane z projektami, koszty takie poniosło także samo miasto – mówi informator tygodnika.

 • patriot.wr

  Oceniono 24 razy 6

  Każdy wywiad Premierowej z Paradowską, to kolejny gwóźdż do trumny PO!

 • prefisso

  Oceniono 12 razy 6

  "...wykruczaja sie kolejne nazwiska..." Wy zalosne niechlujne nasienia pismacze zaslugujecie na zejscie ze sceny. Bieda z nedza gazeciana. Cenie... nie was
  szmaciarze.

 • diabetyczka

  Oceniono 7 razy 5

  Właśnie wczoraj politycy w Sejmie RP przegłosowali, głosami PO i PSL, specustawę o liniach przesyłowych wysokiego napięcia. Spec - aby linie były tam, gdzie chcą urzędnicy. A jak chcą urzędnicy przekonaliśmy się na podstawie linii 400kV z elektrowni Połaniec do Ołtarzewa pod Warszawą. Obiekty liniowe mają to do siebie, że wyznacza się w linii prostej od punktu a do punktu B. Tę linię też tak wyznaczono, ale później zaczęto przy tym majstrować. Pomajstrowano tak, że według tych "specjalistów" autostrada z Berlina do Warszawy biegłaby przez Szczecin. Można tak? Można. I nagle lokalne społeczeństwo dowiaduje się, że przez ich opłotki pobiegnie linia 400 kV ze słupami wysokości 80 - 100 metrów. Nie zgadzają się na to? to specustawą w nich. Co demokracja, to demokracja z PSL i Piechocińskim na czele. To za mało im złotych sztabek?

 • Jacek Kotowski

  Oceniono 13 razy 5

  - 6 latki,
  - emerytury
  - OFE
  - JOW
  - UŻYTKOWANIA WIECZYSTE
  - ZWIJANIE PRZEDSZKOLI I SZKOL, NA 2 ZMIANY
  - PODATKI
  - niezwykla droga ochrona zdrowia (płacę za publiczną, dzieci muszę leczyć w prywatnej, w razie choroby specjalistycznej będę żebrać i płacic w prywatnym gabinecie by się dostać na operację sfiansowaną z moich podatków)

  ==============
  ZADLUZANIE SIE I INWESTOWANIE W BETON ZAMIAST W ROZWOJ
  CIAGLA PROPAGANDA PKB I SREDNIMI ZAROBKAMI - okłamywanie mnie też na mój koszt
  =========
  Czegoś nie wymieniłem.
  Proszę dziennikarzy, by poprosili redakcję o kalkulatory, poszli do Min. Skarbu, Min Finansów i poprosili o rzetelny bilans, tak jak dla przedsiębiorstwa, aktywa, pasywa Państwa, rachunek zysków i strat, struktury inwestycji.

  Grecją staliśmy się dawno temu poprzez bankructwo sys. emerytalnego i upadek etosu służby publicznej.

  Niniejszym jako pracodawca dyscyplinarnie zwalniam moich reprezentantów.

 • samsam77

  Oceniono 7 razy 5

  tendencja jest nieunikniona. Stety, albo niestety. Nie przezwyciężycie tego trendu. Ryba psuje sie od glowy, i o ile jeszcze da radę odsunać kilkunastu skompromitowanych polityków na szczeblu centralnym, to w regionach już nie. Tam zaczyna się kompromitacja władz: zamiatanie afer pod dywan, promowanie swoich wg zasady bierny ale wierny, zaklinanie rzeczywistości, pomniki lokalnych kacyków, marnowane w wielu przypadkach środki UE na bzdury, urzędowe procedury nie mające styku z rzeczywistością. Styl rządzenia się zużył i niestety przypomina PZPR w najgorszym wydaniu. Znam propozycje jedynie słusznego członkostwa w zamian za utrzymanie posady w urzędzie. Niestety, "wymskło" się to spod kontroli, a jedynie należy docenić Rudego, który to spostrzegł wcześniej i zwyczajnie dał nogę ze swoim dworem. Dochodzi do tego arogancja władzy i traktowanie ludzi jak ciemną masę. Przykładem OFE. Jak wielu zaprotestowało i pofatygowało sie do siedzib ZUS? Nie dostrzegliście tego? Wasz problem i żadne rozpaczliwe akcje typu "kolej na Ewę" tego nie zmienią.

 • jezierskiadam

  Oceniono 19 razy 5

  Nachalna propaganda pro-PO uprawiana, między innymi przez panią Paradowską, połączona z zapewnieniami o obiektywizmie oraz niedopuszczaniem do głosu nawet zwolenników, takich jak Adam Jezierski, ale od czasu do czasu mających krytyczne zdanie o niektórych posunięciach rządu, szkodzi PO i pani premier Kopacz osobiście szkodzi.

 • gawor4

  Oceniono 33 razy 5

  ja to normalnie nie mogę jej słuchać ! Jeden bełkot na każdy temat.
  Zero treści.

 • kronopio77

  Oceniono 43 razy 5

  A PO nas nie "urządziła"??? Podwoiła zadłużenie, podniosła podatki, a średnie wynagrodzenie mam nadal 4 razy niższe, niż w Niemczech.

 • cli-ff

  Oceniono 27 razy 5

  Jak ta kobieta może mówić o patriotyzmie. Swój patriotyzm pokazała w Moskwie, gdzie razem z Rosjanami wzięła udział w oszustwie skutkującym zamianą ciał ofiar katastrofy pod Smoleńskiem, zaszywaniem śmieci w zwłokach podczas sekcji w których rzekomo też uczestniczyła, poniżeniem się na konferencji u Anodiny, a następnie z mównicy sejmowej uwiarygadniając rosyjskie kłamstwa. A potem udawała, że do Moskwy pojechała nie jako minister zdrowia ale zwykły wolontariusz.
  Los tej kobiety jest mi zupełnie obojętny, może zapowiadać pociągi na dworcu, być rzecznikiem reklamy w Biedronce, byleby nie kłamała, a z tym ma cały czas kłopot.

 • aniapuszek

  Oceniono 51 razy 5

  Kopaczowa ma wygląd baby zza kotła, siedzi tam w oparach absurdu. PO jest największą partią oszustów a już do spółki z burdel mamą PSL to już jest trudne nawet do określenia, jakimi są złodziejami. 8 lat rozkradania kraju i w końcu się obudzili, że mogą nie wygrać, więc pędem do Pendolino, tam między kotletem a pasażerami z tym knurem Kamińskim wykuwają w pocie czoła swój program. A w każdym punkcie straszenie PISem, jak to będzie nam się źle żyło. To ja powiem coś Pani Kopacz do Pani, mi się już rzygać chce od waszych rządów.
  Zrujnowaliście kraj gospodarczo i żadne podstarzałe Muszysko, jako rzecznik rządu tego nie zmieni.
  Jesteście miernotami nie tylko co do kompetencji, ale przede wszystkim co do moralności!
  Pani Joanna Mucha ma oddać 6 mln za koncert Madonny, a Sikorski za kilometrówki 80 tys.

 • andrzejdialogowski

  Oceniono 6 razy 4

  Czas uwolnić Polskę od Ewy Kopacz i jej zdegenerowanej partii. Ewa do Szydłowca! Pacjenci czekają.

 • sovip

  Oceniono 8 razy 4

  Tylko jedno pytanie pani Ewo co z milionami podpisów pod projektami obywatelskimi w różnych sprawach i kto zmielił podpisy w sprawie JOW??? Tyle w sprawie obywateli i wolności
  Dobranoc

 • ariadna100

  Oceniono 14 razy 4

  Te brednie to już szczyt demagogii. Czy oni naprawdę uważają, że jeszcze ktokolwiek im wierzy?

 • leszekwarszawa

  Oceniono 18 razy 4

  ta baba już zupełnie odjechała.
  w 2007 roku głosowaliśmy na PO z pełnym przekonaniem. W 2011 głosowaliśmy na PO, bo to było tzw mniejsze zło. W 2015 role się odwróciły i mniejszym złem jest teraz PiS.

 • em239

  Oceniono 6 razy 4

  Po takim wystąpieniu Kopacz w radiu ludzie sami zaczną wymierzać sprawiedliwość. Gdyby politycy wiedzieli, że za każda skorumpowaną decyzją , ustawą, działaniem czeka ich szubienica to by nie było takiego łajdactwa jak teraz. Politycy kupczą losem zwykłych obywateli, którzy personalnie obciążeni są tym co fundują im nieodpowiedzialni politycy. To musi się kiedyś zle skończyć, bo rozmiar tragedii ludzkich w Polsce jest zatrważający. To co dzieje się w sprawie kredytobiorców walutowych jest kwint esensją przestępczego państwa polskiego na czele którego stoi wataha skorumpowanych, nieodpowiedzialnych polityków. Ten obecny system wyborczy utrwala nieodpowiedzialność za losy obywateli. Jestem za JOW bo będzie wiadomo kto jest prawym człowiekiem a kto szubrawcą ukrytym za tarczą partii. Kopacz i spółka to wyjątkowo podli ludzie!

 • agap.e

  Oceniono 16 razy 4

  Kolejny przedwyborczy bełkot

 • malone01

  Oceniono 6 razy 4

  cyt. "zauważyła chłodno Paradowska"
  A co miała się wzruszyć?

 • zdanowicz

  Oceniono 10 razy 4

  To ona nie jest POlitykiem? Zadziwiasz mnie kobieto. Kłamiesz prawie tak płynnie jak Tusk.

 • say69mat

  Oceniono 8 razy 4

  @radiotokfm.pl:
  Kopacz: Mam wrażenie, że nasi oponenci wieczorem modlą się, żeby rano w Polsce było gorzej

  say69mat:
  Jak się wydaje Platforma przegrała ... in vitro. Czyli na własne ... życzenie.

 • antygazeta.pl

  Oceniono 18 razy 4

  baba w ciemnych rajstopach uparcie robi lewatywę społeczeństwu.PIS ratuj !!

 • 2-julita

  Oceniono 3 razy 3

  Polacy modlą się o jedno by wstając rano już nie oglądali tej zgrai z tego kabaretu u ,,Sowa i przyjaciele''
  modlą się jeszcze o jedno by tę cała bandę rozliczyć przed Trybunałem Stanu

 • kocurimysza

  Oceniono 3 razy 3

  K>K czarni mowia ze im jest gorzej ty lepiej jak Walesa , jestem za anawet przeciw , hahahaha

 • Jacek Kotowski

  Oceniono 9 razy 3

  @jedenz1 Przepraszam Grecję. Masz rację. Grecja po dotknięciu przez Ciebie aspektów a) obronność b)system emerytalny c) pasywa być może jest w lepszym stanie niż Polska. Straciła płynność ale ma pasywa. My jeszcze nie straciliśmy płynności ale ...

  Tak jak mówiłem, potrzebny jest rzetelny bilans i rach. zysków i strat by porównywać Polskę z Grecją, grozić scenariuszem greckim.... po prostu jesteśmy manipulowani.

  Czy amb. Grecji nie mogłaby być trochę aktywniejsza i zaprotestować przeciwko wycieraniu sobie nią gęby w chamskich insynuacjach? Przepraszam za język ale nie można inaczej tego nazwać. może ładniej ... brakiem kultury.

  Proszę polityków i komentatorów politycznych by nie wycierali sobie gęby Grecją. Will you!!!

 • Piotr Kolec

  Oceniono 3 razy 3

  Biedna jest ta nasza, ta Rzeczypospolita
  Tu w rządzie szabrownika popycha bandyta
  Tu oszust dla oszusta na nowo prawo tworzy
  Bo wie, że sam niebawem odniesie z tego korzyść

  Już we łbach się fałszywcom zupełnie pomieszało
  Nie wiedzą, co państwowe, wciąż kradną i wciąż mało
  Pozory dla gawiedzi stwarzają przed mediami
  Lecz kradną solidarnie i z immunitetami

  Z pieniędzy podatników swe konta dotują
  Ojczyznę, miast jej służyć - bezczelnie rujnują
  Nieważna flagi czerwień, nie ważna flagi biel
  Lecz kasa wspólnej partii - Politycy.Pl…

 • mirekch60

  Oceniono 9 razy 3

  Pytanie do pani Kopacz!kiedy nastąpi rozdział kościoła od państwa.Myślę że nigdy,PO i PiS niczym się nie różnią.

 • jendrek121

  Oceniono 7 razy 3

  ale to przecież PO chowa pod stół ekspertyzy nt OFE, mówi nam kiedy mamy posyłąć dzieci do szkoły, zakazuje hazardu, marihuany, nie zrobiło nic ws. związków partnerskich, prześladuje kierowców, ma pomysły typu kiedy zakładać opony zimowe.
  To PO obżerając się w najdroższych restauracjach ustala że żonie Nowaka nic nie będzie grozić za wałki i między jedzeniem a pukaniem jakiś panien na zapleczu ustala nam życie

 • blumkwist

  Oceniono 79 razy 3

  Żenująca jest premiera Kopaczowa, produkująca tragikomiczne szoł w stylu zwykła Ewka objeżdża Polskę....Rządzić a nie pozować do kamery! Co innego jest jednak bardziej żenująca, mianowicie to, że za fasadą tej szopki z tournee i in vitro , PO robi np. skok na Trybunał Konstytucyjny, czy sprzedaje kluczową dla bezpieczeństwa krajowej infrastruktury logistycznej spółkę PKP Energetyka...i do tego sprzedaje to wydmuszce która potem może sprzedać to np. Ruskim, którzy jeżeli tylko zapragną to odłączą prąd naszym pociągom w najbardziej zaskakującym momencie. Ten rząd zagraża funkcjonowaniu państwa i demokracji i oby w październiku stał sie historią

 • cracovia.figiel

  Oceniono 4 razy 2

  Ta baba już całkiem zbzikowała..... i to bez dopalaczy.

 • zuuuraw

  Oceniono 2 razy 2

  Ewka Peronówa się myli, jej oponenci modlą się wieczorami żeby zarówno ona, jak i cała jej zgraja oszustów, aferzystów, łapowników, grandziarzy i całego tego taśmowego menelstwa zniknęła raz na zawsze z polskiej sceny, wtedy nie będzie gorzej, będzie lepiej dla Polski. I oto się modlimy.

 • 43norbert

  Oceniono 6 razy 2

  Pani Kopacz to nie oponenci sa problemem, problemem dla Polski jest pani i pani przestepcze ugrpowanie, ktore spycha ten kraj nad Wisla do calkowitego upadku. Nie trzeba byc politykiem opozycji aby zobaczyc ze system waszego rzadzenia prowadzi do likwidacji Polski. I robicie to z cala premedytacja. Takiej zdrady i zlodziejstwa, Polska jeszcze nie przezyla w swej historii, jak pod waszymi rzadami! I gdyby pani byla Polka i miala odrobine honoru, to dawno juz odeszlaby pani z polityki! Pani widocznie nie rozumie jakie stanowisko zajmuje, i kazde wystapienie pani kompromituje nietylko pani osobe, ale powage Panstwa Polskiego!

 • Oceniono 6 razy 2

  Pani Kopacz bredzi,może to przerażenie przed nadchodząca utratą władzy.
  Warto przypominać, wszystkim idiotom,którzy głosują na klerykalne PO.
  Obietnice PO z 2007 roku.
  1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy
  2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy
  emerytury i renty
  3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych,
  mostów i obwodnic do 2012 roku.
  4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i
  zlikwidujemy NFZ
  5. Uprościmy podatki – wprowadzimy podatek liniowy z ulgą
  prorodzinną, zlikwidujemy ponad 200 opłat urzędowych
  6. Przyspieszymy budowę stadionów na Euro 2012
  7. Szybko wypełnimy naszą misję w Iraku i Afganistanu do 2010 roku.
  8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu
  i inwestować w Polsce
  9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet
  10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją.

 • gulaga7

  Oceniono 8 razy 2

  A ja mam wrazenie ,ze Kopacz jest po prostu powaznie ograniczona umyslowo.
  Typowy produkt PRL-taka wyksztalciucha.Brak glebszej mysli refleksi,brak wiedzy na temat zlozonych procesow spoleczno-gospodarczych...Ale za to niewiarygodny tupet i brak samokrytycyzmu powoduje,ze baba ,ktorej nie dalbym butow do wypastowania, bierze sie za rzadzenie 40-milionowym krajem.I efekty widac....

 • piotr110660

  Oceniono 6 razy 2

  chore, gadanie bez sensu, co ona robi w polityce?

 • xouveyer11

  Oceniono 14 razy 2

  Hej, pisowskie trolle, gula wam wyszła bo Kopacz mówi rozsądnie. Swoją drogą nie wierzę, że wolicie przynudzającą Szydłę, z klamerkami na nosie, na każdym wiecu -jak małpka - podnoszącą obie łapki w geście zwycięstwa ( Dudę też tak specjaliści od wizerunku wytresowali ).

 • emektb

  Oceniono 8 razy 2

  Wróciłem z dłuższej wycieczki po Czarnogórze, Serbii, Węgrzech i Słowacji. Niedawnymi czasy odwiedzałem też Bułgarię i Rumunię. Z góry przepraszam za wyrażenie, ale ludzie którzy uważają, że Polska jest w ruinie gó... widzieli i gó... wiedzą.
  Nie twierdzę, że u nas jest Norwegia, czy inna Szwajcaria, ale w porównaniu do krajów, które wcześniej wymieniłem to u nas jest cywilizacja i Jewropa. Jeśli ktoś chce zobaczyć jak wygląda kraj w ruinie, to szczególnie polecam odwiedzić Serbię.

 • si-si2

  Oceniono 10 razy 2

  Te żałosne "mądrości" wypowiadane przez Panią Kopacz wymyślił Kamiński a ona klepie jak papuga ?

 • Jacek Kotowski

  Oceniono 6 razy 2

  Nie użyję słowa modlę, użyję słowa proszę wszystkie siły wszechświata aby nieuczciwi, niegodni ludzie NIE PILI I NIE ĆPALI w pracy i nie spiskowali przeciwko pracodawcy, żeby rzetelnie z każdego spotkania biznesowego sporządzali protokół.

  Żeby trzecia władza, najczystsza, na straży moralności nie kontemplowała "przerzynania 13tek"

  Żeby nie spiskowali przeciwko mnie, moim dzieciom, moim emerytowanym dziadkom objadając się.
  ====
  Tak jestem płatnym trollem. Zapłaciły mi władze Wwy sprzeciwiając się zainstalowaniu swiateł na przejściu na ul Umińskiego (gocław) do szkoły gdzie uczy się 1000+ dzieci.
  Zapłaciły mi wydając zezwolenia na hazard i 3 monopole 50m od placu zabaw, i przedszkola, zaszczywając i zasrywając trawniki.
  Zapłaciły mi nie przyjmując do żłobka mojej corki (oboje płacimy w wwie podatki mamy dwoje dzieci).
  Zapłaciły mi bardzo drogą publiczną ochroną zdrowia, opłatami feudalnymi "uzytkowanie wieczyste"
  To jest proszę postępowców średniowiecze!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX