"Kukiz codziennie mówi co innego. Wejście do Sejmu będzie dowodem, że kryteria merytoryczne nie mają żadnego znaczenia"

Wg Marcina Mellera Paweł Kukiz "to facet daleki od zrównoważenia emocjonalnego". - Jednego dnia mówi, że będzie koalicja z PiS, drugiego, że nie będzie. Gubię się - mówił w TOK FM dziennikarz TVN. - To niekonstruktywna postać. Mam nadzieję, że w wyborach nie przekroczy progu - stwierdziła Aleksandra Pawlicka z "Newsweeka".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

 Dziennikarka nie zgadza się z komentatorami, którzy po telewizyjnej debacie liderów chwalili Pawła Kukiza. - Dla mnie to, co on mówi, jest głosem spod przysłowiowej budki z piwem, tylko marudzi, że wszystko jest złe - mówiła Pawlicka.

Zdaniem Marcina Mellera sukces wyborczy Pawła Kukiza będzie dowodem na to, że "jakiekolwiek kryteria merytoryczne nie mają żadnego znaczenia".

- Odsączenie z tego, co mówi Paweł Kukiz, czegokolwiek, jest niemożliwe. Bo facet codziennie mówi co innego - ocenił w "Poranku Radia TOK FM".

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (23)
"Kukiz codziennie mówi co innego. Wejście do Sejmu będzie dowodem, że kryteria merytoryczne nie mają żadnego znaczenia"
Zaloguj się
 • arcypapa

  Oceniono 10 razy 6

  Gdyby Kukiz wcześniej tak gadał to by nie zebrał tych podpisów

 • Iwan Grozny

  Oceniono 4 razy 4

  moze trzeba robic badania zdrowotne, tak jak robia to nowo przyjeci do pracy,w tym badania psychologiczne,bo w trakcie poslowania robia sie niedorozwinieci,kogut,pek,a zreszta cala plejada gdzie prym wiedzie pis

 • ciemnyluddd

  Oceniono 2 razy 2

  Już sam fakt pojawienia się Kukiza w polityce O TYM DOBITNIE ŚWIADCZY... Nie mówiąc już o samym Kaczyńskim, jeżeli ktoś jeszcze pamięta w atmosferze jakich skandali PIS wówczas oddawał władzę... A nie były to bynajmniej pogaduszki przy "ośmiorniczkach" czy "zegarki Nowaka"... Ale śmierć posłanki Blidy, "aresztowania o świcie" niewinnych ludzi, prowokacje Agentów Tomków, "Hollywood w hotelu Mariott", czy "magnetofony Ziobry", który chwalił się publicznie skrytym nagraniem Leppera..."WICEPREMIERA WŁASNEGO RZĄDU...

 • diver77

  Oceniono 1 raz 1

  Kukiz jest po prostu dzwierciedleniem stanu umysłu wielu sfrustrowanych Polaków !
  takich sfrustrowanych Kukizów jest pełno w każdym tramwaju i autobusie... potrafią tylko być niezadowoleni ze swojego życia i na wszystko narzekać, chcieć dokopać innym którym się według nich lepiej powodzi ale żeby zrobić coś konkretnego to już zupełnie inna historia i do tego są w większości niezdolni !

 • admcanarisfanclubpoland

  Oceniono 21 razy 1

  Kukiz moze mowic co chce bo jego kandydatura to sprzeciw przeciwko elitom przyspawanym do koryta a nie merytoryczna debata!
  Swoje 10% pozwoli mu na stawianie warunkow kazdemu kto bedzie tworzyl rzad w bolandzie po wyborach!

 • krzysztof-s-live

  Oceniono 16 razy 0

  Bo trzeba odspawać przyspawanych do ław sejmowych od wielu już lat, siedzą tam stetryczałe ze starosci niepełnosprawne umysły.

 • wuetend

  Oceniono 3 razy -1

  Na ostatniej prostej postmedia już zdjęły maski. Widać, że uznały, iż nie mają nic do stracenia
  "To niekonstruktywna postać. Mam nadzieję, że w wyborach nie przekroczy progu - stwierdziła Aleksandra Pawlicka z "Newsweeka"."

 • lemoniada67

  Oceniono 7 razy -1

  Kukiz to drugi Lepper, robi zadymę i wszystko krytykuje, tym zyskuje poklask, ale od tego niczego nie przybywa i nie zaczyna się dziać lepiej.
  Stawiam na egzotyczną koalicję Pis-Kukiz-Korwin. głos oddany na każdą z tych partii to głos stracony

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX