Komentarze (337)
Lis ostro krytykuje Platformę: partia spasionych kotów z przetrąconym kręgosłupem
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • olias

  Oceniono 5 razy 3

  no właśnie!!! skandal - przez te świnie z PO Lisio stracił taką kasiorę. 75 tys zł za jeden lisi program w TVP dostawał Liso czyli jednoosobowa lisia firma. Koszty programu brała na siebie TVP ... coś trzeba zrobić z abonamentem rtv, jakie bydło musi płacić choć do publicznej nawet nie zajrzy (co może być ciekawego w publicznej - szalet jak szalet i lisi program).

 • monika.libra36

  Oceniono 19 razy 3

  Nic dodać ,nic ująć panie Tomaszu !!!

 • 2-julita

  Oceniono 2 razy 2

  teraz krytykuje bo mu się pali grunt pod nogami

 • zorro318

  Oceniono 2 razy 2

  LIS ZACZYNA NAWRACAC SIE NA PIS ?!?!

 • kapitan_siekacz

  Oceniono 4 razy 2

  Trala lala la, hej ho hej ho. Słucha sie Lisowego miałczenia jak najlepszej muzyki :D

 • demolka666

  Oceniono 4 razy 2

  diagnoza prosta i praawdziwa - spasione koty z przetrąconym kręgosłupem... dobre, reszta o tym, że wyborcy nie wiedzą o co platformie chodzi też prawdziwa - nie wiedzą, bo albo jest liberalna, racjonalna, dążąca do świeckości państwa, albo jest klerykalna, socjalistyczna i emocjonalna... trza wybrać ale jak na razie w "po" nie ma woli do określenia kierunku...

 • trap2

  Oceniono 4 razy 2

  wszystkie partie w tym kraju są podobne tylko PO było tak pewne siebie że najważniejszy moment przespało,myśleli że straszak (PIS) tym razem też zadziała a straszak tym razem zęby schował i pokazał tylko merdający ogonek i wygrał,

 • solussolius

  Oceniono 8 razy 2

  Pierwszy szerzyciel platfusianej ohydy dostał rozkaz, że teraz trzeba kopać pomarańczowego pająka w tyłek. Śpiewamy z klucza wyznaczonego przez towarzysza Alika Smolara, towarzyszu Lisie?

 • Sidamo1960

  Oceniono 4 razy 2

  Po przegrała bo była arogancka, postawiła na tych co robią kasę ,zapomniała ze jest duża grupa ludzi biednych.Wiedziala ze trzeba ponieść próg wolny od podatku czy zwiekszyć dopłaty na dzieci a nie uczenila nic.No i OFE,emerytury,afery itd...Ja sam sie nią rozczarowałem i już więcej nie głosowałem choć zagłosuje za 4 lata jak sie odmłodzi,otrzeźwieje,nawiąże kontak z światem realnym i pozbędzie arogancji..

 • eddy_the_head

  Oceniono 6 razy 2

  W imieniu Spasionych Kotów (SK) chciałem z całą stanowczością zaprotestować przeciwko pejoratywnym porównaniom red. Lisa. Lisy to psowate - przypadek, że akurat ten redaktor nie lubi kociej muzyki? Wątpliwe.

 • pyosalpinx

  Oceniono 4 razy 2

  zwyciestwo smolenskich oszolomow zostalo podane na tacy przez wlasnie spasione koty....mimo tego znajdzie sie dosc nawiedzonych zeby uwierzyc jacy to oni swietni i wlasnie dlatego wygrali....natchodzi czas cienkich Bolkow....szeryfow za dyche....

 • Tomek Dzięcioł

  Oceniono 10 razy 2

  Jaka piękna zmiana. Jeszcze dwa tygodnie temu Pan Lis nie powiedziałby złego słowa o PO. Najbardziej mnie boli że jako osoba medialna siał propagandę pro PO wyrażając się w dość nie przyzwoity sposób o Prezydencie Polski ( jaki by On nie był tego się nie powinno robić i chyba wymaga to zachowania resztek szacunku ). Poza tym praca w mediach publicznych powinna się charakteryzować bezstronniczością. Czekam jeszcze tylko na słowa Pana Lisa że ,, w sumie to On ich nie lubił ''. Pięknie jest patrzeć jak trwa walka o przetrwanie Pana Lisa w mediach która wg. mnie jest już przesądzona.

 • panieleszku

  Oceniono 12 razy 2

  Pan Lis nie jest dziennikarzem, tylko tanim politycznym agitatorem, który od pół roku wszystkie swoje teksty opierał o nienawiść do PIS'u i był tak samo odczepiony, jak kretyni z platformy. Teraz zaś spie... z tonącego okrętu - za późno Panie Tomaszu.

 • aaron.goldstein

  Oceniono 26 razy 2

  Lis wylewa swoje gorzkie żale, bo porażka PO uderza w niego. Co potwierdza, że nie jest dziennikarzem, tylko politykiem.
  Najgorsze, że przed wyborami nie dostrzegał tego, o czym teraz pisze.

 • hektar421

  Oceniono 18 razy 2

  Lisku chyba trochę za późno na farbowanie

 • kukunapniu

  Oceniono 1 raz 1

  Czasem warto chyba zrobić odmianę na gorsze żeby zobaczyć jak było kiedyś dobrze. Nic nie jest idealne i nawet jak się trochę stoczymy w błoto to jednak pewne patologie obecnego systemu (słaba służba zdrowia, emeryci pozostawieni samym sobie, ubogie wielodzietne rodziny) będą miały szansę się naprawić kosztem tej pięknej infrastruktury która się już w Polsce rozwinęła.

  To tak jak by jechać nowym BMW cabrio ale walizki i teściową ciągnąć na sznurku za samochodem ... czas dobudować funkcjonalny bagażnik i przesiąść się na równie wygodne mimo że nie aż tak szpanerskie BMW combi.

 • Marek Domagała

  Oceniono 1 raz 1

  To jest prawdziwa prawda niestety. Ale... żeby prawda była kompletna, trzeba dodać i pamiętać, że media (a w zasadzie TVP) mają na tym polu ogromne "sukcesy".
  Wina za wyniki wyborów (prezydenckich i parlamentarnych) obciąża PO i TVP równomiernie.
  Drudzy w poważnym stopniu opowiadali medialne bajki bo.. im się podobały, bo (w ich mniemaniu) pozwalały przedłużyć "sielskie i anielskie" czasy (w TVP), a Pierwsi, bo stali się "nijacy tacy", pewni tego, że Polacy oczekują tylko... "ciepłej wody i swobody", a reszta "zrobi się sama" bo przecież "wszystko rośnie". (warto pamiętać, że tak na pewno, to rośnie tylko entropia!)
  PIS nie miał (oprócz obiecanek-cacanek) żadnych mocnych argumentów (rzeczywistych) żeby wygrać tą partię, ale... miał, układany wiele miesięcy plan. Może to nie był plan idealny,ale plan można zmieniać według potrzeb. PO planu nie miało bo... po co? Taki to mamy (albo raczej będziemy mieli) pasztet.
  Pasztet dobra rzecz, ale tym razem zupełnie nie wiadomo z czego (będzie) zrobiony.
  Z "trzeciej strony" potrzeba na wszystkim (tak sądzę)... źdźbła optymizmu :-)

 • representation1

  Oceniono 3 razy 1

  Bolesne są objawy michnikowszczyzny, ale można się z niej wyleczyć, a lisowsszczyzna to choroba o znacznie mniejszym zasięgu.

  Adam Michnik interesuje mnie w tej książce (i w ogóle) wyłącznie jako osoba publiczna. Jako propagandysta, przez wiele lat bez skrupułów używający Gazety Wyborczej jako narzędzia do urabiania opinii publicznej i robienia polskiej inteligencji wody z mózgów, jako działający w skrytości zaplecza działacz polityczny, żywiący ambicję kreowania i strącania w niebyt partyjnych liderów. A Michnik jako osoba publiczna interesuje mnie z kolei mniej niż fenomen, który stał się jego udziałem - fenomen michnikowszczyzny. Stąd tytuł tej książki.

  sites.google.com/site/michnikowszczyzna/

 • jdurda

  Oceniono 5 razy 1

  Pan Lis krytykuje PO!?!! Koniec świata jak mawiał cieć z filmu

 • bambo_autentyk

  Oceniono 7 razy 1

  Lisek zmienia barwy?

 • kriso13

  Oceniono 7 razy 1

  Lisodupie pakuj się i wyjazd z kraju,

 • hrabiaa

  Oceniono 5 razy 1

  Sorki Panie Kolego ! Toś Pan ich usypiał w swych programach !

 • rash-omon

  Oceniono 3 razy 1

  I teraz mogę stracić ekstra robotę w tv publicznej i zostanie mi tylko plucie się w tym radiu dla zatwardziałych lemingów.

 • mirekk55

  Oceniono 7 razy 1

  Lisku jednym z pasionych kotów jesteś ty.PiS ci może podziękować za swoją wygraną.Bo to ty Lisenko przyczyniłeś się w 50% do przegranej gajowego Komorowskiego i do blamażu Platformy w ostatnich wyborach.A tak żeś pluł na PiS a że plułeś pod wiatr to twoje plucie obróciło się przeciw Platformie.Facet jaką ty glinę nosisz w portkach że czego się dotkniesz to spieprzysz a kogo popierasz to zawsze ponosi sromotną klęskę.Lisenko jesteś marnym tendencyjnym dziennikarzyną (kundlem) który szczeka jak mu pan karze...

 • czerstwy.stefek

  Oceniono 5 razy 1

  Prawdziwa "Kocia Ferajna"!
  ... a jednym z kotów jest lis :)

 • lm648

  Oceniono 7 razy 1

  Panie Lisie :) ... teraz to na kolanach zabiegasz o względy "nowych władców"?
  Nie potrzebnie, oni już wydali na Ciebie wyrok .... jesteś do odstawki :) .... za długo kształtujesz bez skutku naszą moralność polityczną :) Żegnaj laleczko :)

 • waclawa_obrotna

  Oceniono 9 razy 1

  Skutek uboczny wygranej PiS: wzrok odzyskał redaktor Lis.

 • kiemlicz88

  Oceniono 7 razy 1

  A Ty, co zrobiłeś dla PO, Lisie? Tak wspierałeś, że przeginałeś.

 • hejter_i_syn

  Oceniono 15 razy 1

  fantastyczne jak tow. Lis nagle zmienił zdanie na temat platformy, co za pajac skończony :DDDDD

 • cholonek

  Oceniono 17 razy 1

  Ten niedorobieniec Marucha to tłumok, całkowite zero i cinkciarz.pl.
  I zawsze tak było.

 • tades1

  Oceniono 17 razy 1

  6:00 rano , stukanie do drzwi
  -Kto tam ?
  -ABW .
  -Nie wierzę !?
  -My właśnie w tej sprawie....

 • centurionblackcard

  Oceniono 19 razy 1

  Jak to prezydent się słaniał? Przecież cały czas opowiadałeś jak to miażdży pisiorów i w jakiej jest świetnej formie. Kolega Michnik to nawet opowiadał, kogo gdzie i pod wpływem czego musiałby rozjechać, żeby przegrać wybory. Lis tacy jak ty w dużej mierze się przyczynili do przegranej platformy. Ludzie pamiętają akademie i teatrzyki jakie urządzałeś na cześć Tuska, twoje szkalowanie córki Dudy i próby robienia z wyborców PO idiotów, dlatego pokazali wam figę z makiem. A PO jest i była dokładnie taka jak 8 lat temu, tylko że ludzie przestali wierzyć w obraz PO, jaki wy sprzedajne usłużne dziennikarskie pajace próbowaliście kreować. A teraz Lisie wyj bo łatwe 300.000 miesięcznie które łupisz na TVP odpływa w siną dal.

 • andrzej kowalski

  Oceniono 19 razy 1

  oj tam, oj tam, od razu "się słanial" drzemał sobie spokojnie z kaszalotem u boku, i niepotrzebnie go co jakiś czas budzili, bo jak tylko coś zaczął robić to beka za beką.

 • malpazparyza

  Oceniono 23 razy 1

  ale tez tak bylo przez te cztery lata!
  zadufana w sobie.
  a najciekwasze osoby wylecialy z hukiem i zostala tylko mizeria.

 • dominikan172

  0

  Codzienne rutynowe dreny Twój mózg bez żadnej progresji może masz w swojej wiedzy, trzeba świeże zaostrzył swój mózg, poprawa, Dołącz Preply tutaj e-platforma językowa

 • bezportek

  0

  Lis charcha gnojem, jak to lis, nic innego nie umie.
  A dosrywanie do kupy PO nowymi ekskrementami - nie zmienia smrodu.
  POstytucja cuchnie, bo tak ma.

 • zbyszko48

  0

  Trzeba zacząć od tego że do władzy doszli i się utrzymali nie dlatego że byli poważani i mieli poparcie tylko dlatego że wyborcy nie chcieli pis-u.I zrozumieli że mogą pójść na całość,kraść i mieć wszystkich w dupie.I tu się naród wk...ił,i chciał się zemścić.I wtym momencie ,kiedy górę biorą emocję,ludziee są nie zawsze racjonalni i wręcz wybiorą tego który tę zemstę wykona najokrutniej i to jest główne kryterium wyboru,chociażby ze stratą dla siebie.Dlatego tak dużo głosów dostał senator Stanisław Kogut,człowiek wierzący kulturalny,pełen miłości bliżniego i wielu jemu podobnych.

 • nazimno

  0

  Oni jednak strasznie gledza i nie zdaja sobie z tego sprawy.

 • 1975mandy

  0

  Jesli chodzi o Pania Kopacz to uwazam, ze Pasn LIS bardzo przesadzil i powinien Pania Kopacz przeprosic!!! Pani Kopacz obiela pozycje Premiera rok temu. Miala wkolo wield osob, store powinny byc usuniete z PO prized Jej przyjsciem. Niestet, wine za to Pana Tuska. Byc Premierem , przjmujac pozycje po kims innym w tim przypadku P.Tuska, jetst to samo, jan zaczac wszystko od poczatku. Napadanie na Pan Kopacz uwazam za nieuczciwe i pozbawione szacunku do Pani Kopacz , nie tylko jako Premier, ale i kobiety. Pan Lis okazuje sie jednak "jan zawieje wietr". Wyczyscic read od kombinatorow politycznych, ktorych jedna bolo zbyt wielu w PO, nie bolo late i czasu bardzo malo. Wstyd dla Pana LISa i mom szacunek do tego czlowieka niestety postal umniejszony. Jest to bardzo nieuczciwe z Jego strong. Moze walczy o swoja popularnosc atakujac innych i to niesprawiedliwe. Dla mine jest to niekompetencja w Jego zawodzie!!!

 • kotmiki

  Oceniono 2 razy 0

  To nie PO przegrało to wygrało polactwo !!!!!!!!!!!!!!!

 • kotmiki

  Oceniono 2 razy 0

  Niebawem Polacy zrozumieją jakim ignoranckim bezideowym są Narodem wierzącym w bajki opowadame przez zdziadziałego paranoika.
  Tusk wyżądzil Polsce wielką krzywdę i mam nadzieję,że dyszący zemstą Paranoik go dosięgnie nie stosując polityki cieplej wody.
  Nie rozumiem dlaczego Tusk nie zgodził się na powołanie ,tak jak chciał PiS, międzynarodowej komisji do zbadania sprawy Smoleńska ;przecież smiałby się cały świat z polskiej nieudolności ,kłótliwości i głupoty tzw. elit; dzisiaj Polska bylaby w innym miejscu a tak czekamy na PRL-bis i degradację kraju jak za sarmatów z uszkodzonym ego.

 • 2mimoza

  0

  Czyżbyśmy doczekali momentu ze Lys, w trosce o swoje apanaże , zaczyna Lis.ać doopę staremu Kaczorowi ?

 • peter-321

  Oceniono 4 razy 0

  Komorowski jako katolik chcial zabic milicjanta, tylko pistolet sie zacial. Fuj!

 • wiesscar

  Oceniono 2 razy 0

  kto tam z PiSu jest w PO?
  Sikorski, Zalewski, Dorn, misio Kaminski, Kluzik-Rostkowska, Filip Libicki, Tomczak, Mezydlo, ...

 • hen.wlo

  Oceniono 2 razy 0

  Jak perfidnym trzeba być , żeby tak zmienić swoje opinie na tematy dotyczące Kraju.
  Jedno wielkie obrzydzenie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX