Komentarze (146)
"Szydło przed diabelską alternatywą. Kaczyński stawia na jastrzębie"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • 0721x

  Oceniono 15 razy 9

  szydło powinna wrócić do pisanek i tresowania lajkonika nałgała się za kaczorka i swoim zwyczajem kaczorek teraz zrobi z niej wała

 • 150_w_kapeluszu

  Oceniono 8 razy 8

  Szydło należy się zapłata za kłamstwa jakich się dopuściła w kampanii i stanie się sprawiedliwie jeśli kopy dostanie od prezesa. A wystarczyło zapytać syna, przyszłego księdza i wiedziałaby , że nie należy kłamać. Młodzi, głosujcie na PiS, PiS da.

 • korcia2000

  Oceniono 7 razy 7

  Biedna Polska! Zawsze jest czyjąś własnością. I jakże często własnością pomyleńców!
  Stefan Kisielewski

 • he219uhu

  Oceniono 7 razy 7

  Obrzydliwe jest to jego całowanie kobiet po rękach w okolicznościach służbowych. Co za palant.

 • andrzej.kolczynski

  Oceniono 31 razy 7

  Dla wyborcy, obywatela, nie jest najważniejsze to, kto rządzi, ale to, jakie decyzje podejmują sprawujący władzę (jak rządzą rządzący).

  To, kto rządzi jest natomiast ważne, prawdę mówiąc - najważniejsze, dla bezpośrednio zainteresowanych taką, a nie inną, konfiguracją personalną centrum polityczno - decyzyjnego osobiści lub materialnie.

  "Gazeta W." ciągle trąbi, że Macierewicz, że Kaczyński, że Ziobro, że ci co to zamiast mleczarza zapukają bladym świtem do drzwi mieszkań i domów Bogu ducha winnych aferzystów i skorumpowanych polityków, ...itp., itd. O programach, wizjach Polski w długim okresie czasu, o uchodźcach zaproszonych do Europy przez panią Angelę Merkel na koszt także - bez pytanie ich o zdanie przed tym zanim taki fakt zaistniał - innych państw EU ...itp., itd. "starsi i lepiej wiedzący" przyjmują postawę pt.: "Białe jest czarne! Cicho! Sza! Bo się wyda!"

  "Gazeta W." traktuje Was, Drodzy Czytelnicy tego dziennika, jak bandę idiotów, ponieważ jesteście bandą idiotów.

  "O tempora, o mores!"

  Pozdrawiam,
  Andrzej Kołczyński

 • maslana2015

  Oceniono 6 razy 6

  Też mi nowina, że yarozbaw wyr..ał straszydło, bez przyjemności dla niej. Gorzej, że kolejny raz zrobił to na polskim narodzie. A tego kurduplowi nie wybaczymy!

 • stupendo

  Oceniono 8 razy 6

  Marionetki Prezesa u "władzy ".

 • szaja25

  Oceniono 14 razy 6

  Nie, no chyba nikt nie wierzył, że Beacia ma coś do powiedzenia, jest tylko pacynka jak Maliniak.
  W całym tym Pisie gen poddaństwa wobec Jarka jest najważniejszą z cnot.

 • katon61

  Oceniono 7 razy 5

  Gęba od ucha do ucha dała Szydło miejsce w czołówce - ale to tępak, wymiana premiera moze nastąpić jeszcze w tym roku.

 • norbertrabarbar

  Oceniono 5 razy 5

  Kaczyński to Miller prawicy - trzyma się koryta od 1989 roku...

 • kniazwitold

  Oceniono 5 razy 5

  Czyli szydlo i duda to tylko kukiełki na ręce kaczyńskiego - stara pisowska banda przestępców i psycholi znów się dorwie do koryta.

  Jaro wydymał szydło i w zamian bedzie mogła bohatersko odejść w połowie 2016 albo na jesieni.

 • popijajac_piwo

  Oceniono 4 razy 4

  Mudżina dzrobidź swoje, mudźina modźeź odejść...

 • pietrek1960

  Oceniono 16 razy 4

  A teraz ręka w górę, kogo mlaskający gnom nie wydymał.

 • alik-w-plomieniach

  Oceniono 13 razy 3

  Nie jastrzębie, tylko JASZCZOMPY. A każdy taki JASZCZOMP to GŁOMP.

 • gringi

  Oceniono 3 razy 3

  ta dyskusja jest jalowa bo te wybory jedne i drugie ktore sie odbyly to byl przekret, na oszustwach daleko sie nie ujedzie

 • wmc-33

  Oceniono 2 razy 2

  Oszukali oszustkę. Od początku było widać, słychać i czuć, że to kretynka. Nawet jakby Jarek chciał, to by nie mógł powierzyć jej samodzielnego tworzenia rządu. Szopka - jak cię mogę, ale rząd???

 • jasna0

  Oceniono 2 razy 2

  coście wybrali to macie, skumbrie w tomacie !!!!

 • kotmiki

  Oceniono 2 razy 2

  Mamy poprostu pisowski faszyzm na całego i paranoicznego kurdupla na dodatek.
  Polak jest poprostu glupi czego dowiodły ostatnie wybory

 • 2zero

  Oceniono 2 razy 2

  A do tego Prezes wygląda na zarozumiałego GBURA i to mnie już wystarczy, żeby go nie lubić.

 • katon61

  Oceniono 6 razy 2

  Szkoda Polski - PiS i kościół szybko ją załatwią.

  "Polska gospodarka wśród siedmiu wspaniałych"

  Przemysław Stangierski, A.T.Kearney
  31.10.2015

  Polska i sześć innych państw "wschodzących" będzie traktowana jako wzór do naśladowania. To docenienie naszej gospodarki.
  Global Business Policy Council, jeden z najbardziej renomowanych globalnych think tanków ekonomicznych zrzeszający elitarne grono kilkudziesięciu prezesów największych korporacji światowych, ma dla Polski dobre wieści. Według jego najnowszej prognozy nasz kraj znajdzie się w wąskim gronie "siedmiu wspaniałych" - państw wytyczających ścieżki rozwoju rynków wschodzących.

  GBPC od kilkudziesięciu lat prowadzi badania i analizy kierunków rozwoju gospodarki światowej przy współpracy z globalną firmą doradczą A.T. Kearney. W czerwcu 2015 r. zebrał się w San Francisco, by przeanalizować najnowsze trendy i wytypować liderów rozwoju rynków wschodzących.

  Tym mianem określa się kraje, których nie można zaliczyć do grupy wysoko rozwiniętych, ale których szybko rozwijające się gospodarki dają widoki na dołączenie do elity w najbliższej przyszłości.

  wyborcza.biz/biznes/1,100896,19116563,pora-zapomniec-o-brics.html#ixzz3qK3X6aLr

 • hen-live

  Oceniono 1 raz 1

  Skład rządu miał być ogłoszony w piątek potem w sobotę a teraz już w poniedziałek.Co takiego się stało? Prawdopodobnie zapowidz ujawnienia nagrań polityków PiS wywołał panikę,szybkie sprawdzanie kto nagrany,co gadał itp.No zobaczymy czy to też ośmiorniczki czy może kaszanka.

 • wpac

  Oceniono 3 razy 1

  Skład Rządu PIS.
  www.demotywatory.pl/4571772/Rzad-PIS-na-pierwszym-posiedzeniu

 • marismo

  Oceniono 17 razy 1

  Już z tego widać, że J. Kaczyński to drań!

 • andrzej6404

  Oceniono 7 razy 1

  no to moze p.SZydlo przejdzie do Polski Razem i stworza silny blok, stworzenie tej schizmy spowodujerozdzial PiSu na PiS- ksenofobiczny -ortodoskyjny i ten wlasciwy ktoremy Prawo i Sprawiedliwosc lezy na sercu

 • 68jacekw

  Oceniono 41 razy 1

  Czy GieWu,Newsweek,Rz-pa mogłyby wreszcie wybrać rząd Kaczyńskiemu.Bo codziennie trudzą się w komentowaniu faktów i stanowisk,które jak na razie istnieją wirtualnie.Brakuje jeszcze wizji wróża Macieja i poważnej dyskusji nad nią z udziałem Lisa,Wołka i Żakowskiego.

 • gomelsky66

  Oceniono 26 razy 0

  Nie szanuję Szydło za te ruiny i zgliszcza, za chwast w Nowej Soli.Ona oczywiście chce przejść do historii i otrzymać funkcję premiera rządu.Gdyby jednak miała szacunek dla samej siebie i ambicję powinna postawić się Kaczyńskiemu w ostatniej chwili.

 • pietrek1960

  Oceniono 31 razy -1

  No to znów szczerbaty mlaskający karzeł was wydymał , a było nie myśleć o 500zł na dziecko , ale cebulaki pazerne.

 • plautilla

  Oceniono 2 razy -2

  " Słońce przestanie dawać mleko za rzadów PiSu " - naukawo wydedukował naukawiec utytułowany ałtoritet gw :Markowski.
  W gadzinówce wszędzie straszą" Szydło ma diabelski wybór" itp : bójta sie no bójta sie ludziska. Kwicza świnie kopacz/gw odciągane od koryta władzy i pieniąchów.

 • antoszek22

  Oceniono 20 razy -2

  Ktoś musi spacyfikować prokuraturę wojskową i sądy szczególnie przed zakończeniem śledztwa dotyczącego katastrofy smoleńskiej którego wyniki nie będą łaskawe dla tego środowiska.
  Kto jak nie pan Antoni i pan Zbigniew mogliby sobie z tym problemem poradzić ?
  Pani Szydło podczas kampanii wielokrotnie powtarzała że wierzy w zamach.
  To rzekome ustawianie rządu za jej plecami to raczej alibi dla ciemnego luda a nie rzeczywistość .
  Wszystko było dograne na samym początku kiedy Duda i Szydło złozyli swoje cyrografy na biurku prezesa o czym on publicznie informował kilka miesięcy temu.

 • natural23

  Oceniono 30 razy -2

  "Dzięki Beacie Szydło, PiS zdobył nowych wyborców." i teraz tych wyborców będzie bolał przez 4 lata odbyt bo dali się wy......ć.

 • qnqn

  Oceniono 22 razy -2

  "Polacy, naród wspaniały, ale ludzie qoorwy".
  Jakie to prawdziwe. Połowa Polaków, to ignoranci i głupcy, Połowa, drugiej połowy to naiwni debile, którym można wmówić wszystko. Przez nieodpowiedzialność tej większości mamy początek chyba najgorszego okresu dla Rzeczpospolitej, bo dotychczas można było zwalać winę na zaborców lub okupantów, a tu na własne życzenie Polacy szykują sobie Koreę Północną. I naprawdę mówię to poważnie i przemyślanie.

 • orion57

  Oceniono 26 razy -2

  Jeśli ktoś myślał inaczej, to świadczy tylko o jego indolencji intelektualnej. StraSzydło Premierem - tego J.Kaczyński nie odpuści. A Wam młodzi gniewni, którzy dali się nabrać na Pisowskie gadanie "serdecznie" dziękuję, ja wiem co zrobić - zobaczymy co Wy zrobicie gdy od PiS po tyłku dostaniecie. Znów emigracja? Każdy kto wierzy w PiS jest potencjalnym wrogiem Polski i Polaków. Poczytajcie sobie trochę o historii Polski a wtedy znajdziecie wiele odnośników do J.Kaczyńskiego, np biskup który wezwał Rosję do I rozbioru Polski.

 • elrobertos

  Oceniono 23 razy -3

  kto wie, co pani poseł Szydło pasuje i czy powinno być Jej komuś szkoda. Moim zdaniem, to Ona wiedziała jak będzie i prezydent Duda też. wiedział, że będą mieli nad sobą prezesa bez którego zgody nic się nie dzieje w Pisie. To są wyznawcy PiSu i prezesa, tak że, nie sądzę, że ich coś teraz, czy później zaskoczy. A jak podskoczą, to ich zaraz prezes przywoła do porządku, a jak trzeba zasadzi szpica i koniec balu panno Lalu. Dziwię się tylko ludziom, którzy głosowali, że się nabrali na te marne sztuczki z samodzielną premier Szydło i chowaniem przed kamerami ministra Macierewicza. Ale cóż poradzić, mamy co mamy i trzeba mieć nadzieję, że jakoś się uda z tego, co na zgotują jakoś wykaraskać.

 • ta.deusz

  Oceniono 8 razy -4

  Brawo Jarek, jastrzębie są super w polowaniu na POlne szczury :-)

 • euro67

  Oceniono 11 razy -7

  To ze Rzad nie jest autorski a partyjny nie jest zadna nowoscia w demokracjach. Nie widze zadnego logicznego powdu aby ciagnac ten temat przed powstaniem Rzadu

 • tom_58

  Oceniono 12 razy -8

  A ja nie rozumiem dlaczego w rządzie nie mieli być np. Ziobro lub Macierewicz. Czy oni jacyś trędowaci, czy co? To, że postkomuna ich nie lubi, to nawet lepiej?
  Temu pierwszemu należy się stołek z racji tej, że koalicjant.
  Natomiast ten drugi należy do tych nielicznych, którzy nadają się do tego, by wziąć krótko za pysk służby specjalne. Co te wyprawiały widać było w podsłuchach u Sowy. Albo spytajcie dziadzię Bronka, jak razem ze służbami szukał haków na opozycję. Sumliński, który posiadł na ten temat zbyt dużą widzę miał milczeć w więzieniu.

 • 2-julita

  Oceniono 13 razy -9

  dokąd tak będą szczuć na PiS
  najwyższy czas na rozliczenie aferzystów z PO

 • admcanarisfanclubpoland

  Oceniono 13 razy -11

  Brawo kaczor! To byla sluszna strategia z dublerem.
  Zdrowia zycze.

 • jingo777

  Oceniono 15 razy -11

  Magiel leminga, kto będzie tworzył rząd? Szydło, Jarkacz czy PIS - to pytanie nie daje spokoju POwskiej sitwie. Oczywiście wszyscy wiemy, że rząd powinien tworzyć Tusk, PO lub Kopacz, tylko wtedy będzie demokracja!

 • gabrielr

  Oceniono 18 razy -14

  Kto Ewą Kopacz sterował to na własne oczy widzieliśmy na czerwonym dywanie w Berlinie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX