Komentarze (130)
Sierakowski o rządzie PiS: "Tworzą go niezrównoważeni politycy". I wylicza: szalona sława Macierewicza...
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • candid13

  Oceniono 1 raz 1

  Waszczykowskiemu cofnięto klauzulę dostępu do tajemnic państwowych, kiedy to, jako vice - minister realizował polecenia kaczyńskiego - nie rządu! Czy mu już to " embargo " cofnięto? Czy też , i to - nie ma znaczenia, bo kończy się polska demokracja?
  Adolf H. szanował demokrację, do chwili - kiedy zapewniła mu ona władzę! Potem już miał ją w dupie! Czy rodzimy " adolfik ", metr sześćdzisiąt - w kapeluszu i na pudełku, chce powtórzyć tamtą niechlubną historię?

 • azteci

  Oceniono 3 razy 1

  Jak mocno trzeba zionąć nienawiścią i chęcią zemsty, za swoje wyimaginowane lęki i fobie, aby Polsce zrobić coś takiego. Widać, że Kochanowski miał rację pisząc, że "Polak i po szkodzie głupi".

 • szpung

  Oceniono 19 razy 1

  www.facebook.com/781146112008459/videos/790972457692491/
  youtu.be/opSnU8EpKGg
  www.facebook.com/ruecktrittwernerfaymann/videos/908404855879428/

 • Ferdynand Kot

  0

  MANIFEST NIE - LEWACKI. My wierni chrześcijanie i prawi katolicy, wzywamy zagubionych lewaków i nieszczęśliwe feministki, w szczególności dzieciobójczynie, w obawie o ich przyszłość w wieczności, pamiętając o tym, iż wiara w krainę niebytu jest wiarą pustą i pozbawioną jakiegokolwiek sensu, wzywamy rzeczone resortowe pokolenie z minionego okresu PRL - u do opamiętania się, do skorzystania z rozumu i wzięcia aktywnego udziału w Nabożeństwie o Uzdrowienie, a jeśli zaistnieje taka potrzeba, a zapewne zaistnieje, poddania się egzorcyzmom, być może wielu egzorcyzmom, aby wyzwolić się ze zniewolenia demonicznego, czyli opętania demonicznego. Aby przedtem zorientować się o co chodzi, zalecamy lektury ks. Gabriele Amorth, znanego egzorcystę z diecezji rzymskiej np. "Wyznania egzorcysty", "Psychiatrzy i egzorcyści", krótką broszurę pt. "Odejdź ode mnie szatanie!". Życzymy nawrócenia z drogi kłamstwa i zła.

 • Ferdynand Kot

  0

  "Prof. Środa zatrwożona losem ukraińskich kobiet w Polsce".Ta pani profesor, należy do grona lewackich nieszczęśliwych feministek, które wybierają zamiast cywilizacji chrześcijańskiej, Kultury Życia i Miłości, islamską subkulturę obłąkanych ideologii hidżry, dżihadu a w szczególności umiłowanego szariatu. Te nieszczęśliwe kobiety, wolą być "ubogacone" tą dziką subkulturą islamską, albowiem dostrzegają związki między ideologią zmutowanego marksizmu - ateizmu, herezją homo - gender a zwyczajami muzułmanów, którzy np. uprawiają tzw. pozytywną pedofilię, pozyskując i urozmaicając grono swoich żon dziećmi, w postaci - niedojrzałych fizycznie i emocjonalnie dziewczynek. Rzeczone feministki i ich "uczone" protagonistki, cieszą się na fakt ćwiczeń fizycznych, polegających na systematycznym obijaniu ich członków cielesnych, przez islamskich małżonków, w ramach utrzymania niezbędnej dyscypliny, wśród żon. Czyżby nie wiedziały, te kobiety, których zaciemnienie intelektualne i duchowe, reprezentują czarne stroje, podczas ulicznych harców, że w razie zdrady małżeńskiej byłyby ukamienowane, podobnie jak w przypadku, gdyby doznały iluminacji i chciały się nawrócić na Drogę Prawdy, Życia i Miłości?

 • Ferdynand Kot

  0

  33 Rocznica zbrodni komunistycznej na osobie bł, ks. Jerzego Popiełuszki. Zaiste dzika i okrutna była agentura sowiecka w Polsce w tzw. minionym okresie. Dzisiaj niestety też są tacy, którzy wolą służyć obcym niż własnemu narodowi i państwu. Przekonaliśmy się o tym fakcie, w czasach ośmioletniego okresu błędów i wypaczeń, czyli nierządów PO - PSL, którzy wygenerowali więcej afer niż popłuczyny PRL - u, w czasie rządów SLDi a także przyczynili się do masakry smoleńskiej, oddając śledztwo obcym i zamiatając ją pod dywan, przy pomocy ogłupiającej kłamliwej propagandy. Teraz przekształcili się w pustą i prymitywną totalna opozycję, która przyjęła na siebie atrybuty donosicieli, figurantów obcych stronnictw i konfidentów. Strzeżmy się Drugiej Targowicy.

 • jovita333

  0

  plucie jadem to wasza specjalność ,opluć Polskę i wynarodowić

 • aaron.goldstein

  Oceniono 38 razy 0

  No na lewicy to dopiero sa zrównoważeni. Wymienię tylko Palikota, Nowacką i Płatek dla przykładu. Ich złote mysli można poczytać w internecine.

 • obserwatorfiubziu

  Oceniono 1 raz -1

  te głąby pisowskie niech sobie wami rządzą a od normalnych Polaków na 3 ch..e w bok!

 • obserwatorfiubziu

  Oceniono 1 raz -1

  złodziej diet prezydencikiem partyjnym, popieprzeni umysłowo na stanowiskach (paranoicy i szczerbaty WUC to wasz wybór!

 • kst666

  Oceniono 3 razy -1

  Wg cenzora z GW następujący wpis zawiera "treści niedozwolone":
  muzułmanie wyrzucają chrześcijan za burtę
  Cenzura polega na blokowaniu linków do artykułów w ogólnopolskiej prasie.
  Dlatego niech każdy wpisze sobie w google: "muzułmanie wyrzucają chrześcijan z tratw" i popatrzy "co wyskoczy".
  Tak w praktyce wygląda wolność prasy oraz wypowiedzi w wykonaniu GW czyli terroryzm politycznej poprawności i nachalnej antychrześcijańskiej propagandy.

  Pozdrawiam towarzysza redaktora.

 • passtorian

  Oceniono 3 razy -1

  Mam pytanie: Czy jest mozliwy sposob by ukrocic niszczycielska dla Polski dzialalnosc PISu? Mysle , w szczegolnosci, o dzialalnosci Antka psychopaty smolenskiego Macierewicza.

 • snakeinweb

  Oceniono 5 razy -1

  Macierewicz nie jest niezrównoważony, lecz jest cynicznym graczem perfekcyjnie odgrywającym swoją rolę. A jego rolą jest doprowadzanie do niezrównoważenia wyborców i komentatorów sceny politycznej, co mu się świetnie udaje.

  Taki na przykład Sierakowski jest w stanie obsesyjno-niezrównoważonym całkowicie spacyfikowany intelektualnie i do tego służy jako pudło rezonansowe do poszerzania obszarów niezrównoważenia i obłędu. A PiS i nie tylko PiS, bo PO też właśnie z tego żyją. Podobnie zresztą jak i media. Wszyscy oni mają interes w zdeptaniu rozumu i racjonalność w życiu publicznym i maksymalnym rozgrzewaniu łatwo manipulowanych emocji.

  Bój się, bój Sierakowski. W tym stanie jesteś intelektualnie unieszkodliwiony i najwartościowszy jako komentator polityczny dla partyjnej hołoty.

 • forosz

  Oceniono 5 razy -1

  4. Waszczykowski już raz wynegocjował bazy NATO w PL, może uda mu się drugi raz. Być może dzięki temu z członka NATO kategorii podklasa (m.in. Niemcy i Rosja współdecydują o polskiej obronności) przejdziemy do kategorii klasa.

 • forosz

  Oceniono 1 raz -1

  1. Szef MON jest przede wszystkim po to, by zbudować sprawną, silną armię. Zakupy są jedynie jednym ze środków ku temu. A zbudować silną armię może jedynie ktoś z respektem i poważaniem. Trudno go zdobyć cywilowi u wojskowych. Macierewicza zaś jeśli nawet nie szanują to się go boją.

 • observanto

  Oceniono 41 razy -1

  Jedno jest pewne, rok 2015 przejdzie do historii, Polacy pogonili z Parlamentu lewactwo i pogrobowców Lenina spod znaku sierpa i młota!

 • forosz

  Oceniono 4 razy -2

  2. co jak co, ale polskie uniwersytety najbardziej potrzebują rewolucji: przejścia od wspólnoty feudalno-plemiennej do wyższej formy organizacji. Im szybciej tym lepiej.

 • kowalska-kowalska

  Oceniono 8 razy -2

  Interesująca byłaby opinia Sierakowskiego o o neoliberalno-korporacyjnym skrzydle rządowym.Np o Morawieckim i Szałamasze.

 • krzysztof-s-live

  Oceniono 40 razy -2

  Kolejny mądrusiowy mądruś, wieszczący na podstawie własnych wizji.

 • zdzisek1949

  Oceniono 3 razy -3

  Jakim prawem ta miernota Sławomir Sierakowski wypowiada się o politykach,którzy
  będą ministrami szalony,niezrównoważeni,konfliktowi,antagonizujący,radykalny,nieudolny.
  Dla mnie Sławomir Sierakowski z krytyki politycznej jest lewicowym kutasem a nie jakimś
  mainstreamem jest karłem medialnym a nawet nie moralnym.

 • zdzisek1949

  Oceniono 5 razy -3

  A kim i kogo reprezentuje ten z jakiejś "krytyki politycznej"Sławomir Sierakowski,
  że tak bezkarnie obraża wybranych przez Polków czyli wyborców przedstawicieli
  nowego rządu ? To ja odpowiem Sierakowskiemu słowami Tomasza Lisa:
  Sławomir Sierakowski nie jest taki głupi jak nam się wydaje, on jest o dużo
  głupszy,smród,prowincja,coś zatęchniałego,coś czego fajnie nie dotykać
  gdyż śmierdzi.

 • kst666

  Oceniono 3 razy -3

  A kim jest ten komentatorek Sierakowski w białym podkoszulku, bo pierwszy raz o nim słyszę ?

 • tegepe

  Oceniono 3 razy -3

  Jak już musicie przytaczacz durne wypowiedzi tego pseudointelektualisty-wykształciucha, to oszczędźcie czytelnikom przynajmniej jego widoku.

 • forosz

  Oceniono 5 razy -3

  3. Ziobro ma wiele wad. Największa to parcie na szkło, nawet wówczas gdy wypada kabaretowo i zbyt wybujałe ambicje. Jednak grupa prokuratorów, która obrała go za patrona jest bardzo kompetentna,

 • lubiedobrze

  Oceniono 25 razy -3

  Polska wstanie z kolan i ryjem za..bie w gnój.
  Pan Bozia nie zrozumiał chyba pisowców, skoro ojczyznę mieli wolną dał im wolną wolę. Mają prawo robić co uważają ale sprawiedliwość odda im historia. Wątpię by była łaskawa mimo histerycznej polityki historycznej.

 • solussolius

  Oceniono 4 razy -4

  Skoro ci z obecnego rządu są niezrównoważeni, to Bul Komorowski vel Szczynukowicz i Tusek niby są zrównoważeni?

 • kammienikuppa

  Oceniono 4 razy -4

  Fatalny rząd: ani jednej katchetki, ani basenowego, ani ciecia, zegarkowego, ośmorniczkowego, cmentarnego. I co dalej z drożdżówkami!?...

 • admcanarisfanclubpoland

  Oceniono 15 razy -5

  Czterech uchodźców z Syrii próbuje dopłynąć do Grecji na tratwie o wymiarach 1m x 2m x 20cm i g 800 kg/m3. Oblicz, ilu uchodźców trzeba zepchnąć, żeby tratwa dopłynęła do celu, aby dopłynąć do celu jeśli każdy waży 60 kg - takie zadanie podyktował swoim uczniom Grzegorz Nowik, białostocki nauczyciel fizyki.
  Co wy na to?

 • cracovia.figiel

  Oceniono 10 razy -6

  Zapytam: Nie wiecie czasem do jakiego PISuaru najwygodniej się sika?........ bo tych z PO to można poznać po tym że zawsze sikają pod wiatr...... np taka pani Ewa.... i potem trzeba od nowa makijaż rychtować.........a PISuary jak rozpoznać?

 • zdzisek1949

  Oceniono 13 razy -7

  Panie Sławomirze Sierakowski słyszałem jak pan mówił,
  że Antoni Macierewicz jest niepoczytalny to ja odpowiem
  panu podobnymi słowami jakimi mówił były MSW Sienkiewicz
  "ch.j ci w d.pę" i kamieni kupę !

 • zdzisek1949

  Oceniono 14 razy -10

  Jak słyszę płacz i skowyt - karłów,karlic,moralnych,medialnych,
  salonu i resortowych dzieci to jestem na 1000% pewny,że zrobiłem
  bardzo dobrze oddając swój głos na PiS.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX