"To nie koniec wojny, PiS nadal chce zakazu aborcji. Nie zmienili planów". Zawisza z Razem apeluje do kobiet

Marcelina Zawisza z partii Razem cieszy się z zablokowania (na razie) projektu "Stop Aborcji". Ale zapowiada dalszą walkę. - PiS nadal chce zakazać aborcji przy ciężkim, nieodwracalnym uszkodzeniu płodu. Oznacza to, że nie zmienili swoich planów. Po prostu tym razem będą chcieli przepchnąć część tych barbarzyńskich postulatów po cichu. Nie możemy im na to pozwolić! - apeluje Zawisza.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Sejm zdecydował o odrzuceniu projektu Ordo Iuris ws. zakazu aborcji. - Jarosław Kaczyński ugiął się przed gniewem setek tysięcy kobiet. PiS w panice wycofał swoje poparcie dla projektu Ordo Iuris. To pierwsza, wygrana bitwa o walce o godność i pełnię praw. Ale to nie koniec wojny. Podczas sejmowej debaty usłyszeliśmy, że PiS nadal chce zakazać aborcji przy ciężkim, nieodwracalnym uszkodzeniu płodu. Oznacza to, że nie zmienili swoich planów. Po prostu tym razem będą chcieli przepchnąć część tych barbarzyńskich postulatów po cichu. Nie możemy im na to pozwolić! - napisała na Facebooku Marcelina Zawisza, jedna z liderek partii Razem.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (103)
"To nie koniec wojny, PiS nadal chce zakazu aborcji. Nie zmienili planów". Zawisza z Razem apeluje do kobiet
Zaloguj się
 • smok61

  Oceniono 33 razy 21

  Nie znam się na aborcji , ale coś tam wiem o psychologii.
  Tym razem rys psychologii "pomazańców".
  Pomazaniec to miernota. Nie wierzy we własne siły, ale wierzy w nadludzką moc tego , co go pomazał.
  Wojsko złożone z takich ludzi to do pewnego momentu idealna armia. Wiara w cudownego wodza dodaje pomazańcom skrzydeł.
  Gorzej gdy obdarzony boski cechami, okazuje się zwykłym człowiekiem...
  Wtedy pomazańce zaczynają zdawać sobie sprawę, że są na pierwszej linii frontu .
  Później pytają się, na której linii frontu jest guru...
  A jak się okazuje , że wodza w ogóle nie ma na froncie...
  Że wódz to nie żaden wódz...tylko zwykły poseł...
  Wtedy może nastąpić panika wśród pomazańców...to jedna z najbardziej panicznych panik, jakie można sobie wyobrazić.
  I myślę , że to zwycięstwo kobiet, jest początkiem takiej paniki pomazanych...

 • stronzo_bestiale

  Oceniono 64 razy 20

  Pozamiatane działaczki. Miałyście swoje 5 minut. Chętnie byście jeszcze poprotestowały i pooglądały się w GW, ale juz po ptakach, a tu dupa.

 • mietekkowalski

  Oceniono 71 razy 17

  Ognisko ładnie płonęło, zaczynała się zabawa, coraz więcej osób się zleciało, a tu przyszedł PiS i szlauchem zalał nie tylko ognisko, ale także rozpalone głowy:) Wczoraj była ostatnia próba rozpalania mokrymi zapałkami:)

 • wrb.gazeta

  Oceniono 63 razy 15

  Po pierwsze to nie PiS tylko niezależny instytut. Co on ma wspolnego z PiSem? Nic, ale fajnie jest wziąć jakiś skrajny pogląd prawicowy, zacząć go krytywkować jako totalnie antyludzki i zbrodniczy wręcz i podpiąć pod niego PiS, od tak.
  To tak jak by ktoś krzyczał np "Spalmy Rzym" a ktoś z boku stwierdził że to PiS chce spalić Rzym i musimy go powstrzymać. Media rozpętały awanturę i same stworzyły sobie pomysł za który mogą atakować PiS, doprawiając sobie przy okazji lewacką gębę zbawiciela praw kobiet.
  Jak PiS jednym ruchem schował zabawki i zakończył imprezę paranoików, to biedaczki z N. zaczeli lametnować: ale jak to, nie kończmy jescze przecież tu chodzi o awanture i ze PiS dzieli ludzi i jest skrajnie katolicki i atakuje kobiety. Musimy mieć za co ich atakować, więc nie odrzucajcie jeszcze tego projektu... pobawmy sie jeszcze...
  Tak i tu wyszłą całą hipokryzja i prawdziwe intencje - zijanie kapitału politycznego przez Lewaków pod róznymi postaciami (N., PO) oraz zwalczanie PiSu by wyszarpac z powrotem włądzę. Kobiety i aborcja były tylko środkiem do celu, Lewactwo ma w dupie płody, aborcje i kobiety, tu chodzi jedynie o walkę o władzę i profity z tego tytułu.

 • szpung

  Oceniono 14 razy 12

  Rzeznickiej wojny dodajmy wydanej ludzkim embrionom i wszystkim ktorzy sa przeciwko mordowaniu, swoja droga czy lewactwo wierne naukom Lenina i Stalina jedyna metode osiagania celow postrzega w wojnie i walce.

 • pytam_tylko

  Oceniono 10 razy 6

  Nie znam się dobrze na łacinie, ale czy zwrot Ordo luris
  nie da się przetłumaczyć jako
  Prawo kanoniczne
  ?

 • qrde_balans

  Oceniono 8 razy 4

  PiS niczego nie chce. Może Tuska do paki wsadzić, obsadzić misiami firmy, zniszczyć PO. Wszystko inne to narzędzie - aborcja, imigranci, kościół. Są w opozycji - głosują za. Rządzą - czekają z projektem, żeby zobaczyć co się stanie i odrzucają.

 • xl12

  Oceniono 28 razy 4

  To już koniec ,PIS zabrał wam dziś zabawkę . Temat zamknięty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX