Pora na czekoladki! Pożegnanie z Rannymi Politykami w TOK FM

Studio TV
29.09.2012 10:38
Ranni Politycy w TOK FM
Więcej o:
Komentarze (38)
Zaloguj się
 • starej_daty_czlowiek

  Oceniono 37 razy 35

  Słucham toka od zawsze, na ramówkę nową czekam z niepokojem. Wanat to była klasa, zupełnie nie wiadomo, po co ją wygryźli. Jakiś samobój..

  Teraz leci rozpędem, ale w głosie redaktorów nie słychać entuzjazmu.

  Jeśli jeszcze Łasiczkę posuną, to będzie koniec.

 • dana1101

  Oceniono 35 razy 33

  Najpierw stworzyli niepowtarzalne radio mające swoich stałych słuchaczy, a teraz robią wszystko żeby to zniszczyć, przekształcając w takie samo radio jakich wiele. To chyba sabotaż.

 • migotka55

  Oceniono 28 razy 26

  Wielka szkoda. Coś bardzo niedobrego dzieje się w TOK FM. Bardzo brakuje pani Wanat, pani Laszuk. Dziś żegnał się ze słuchaczami pan Gras. Może ta pani z Radia ZET wróci tam skąd przyszła i przez to wróci nam dawne bardzo dobre radio .

 • nintom

  Oceniono 26 razy 24

  TEŻ UWAŻAM, ŻE ZBLIŻA SIĘ KONIEC TOK FM. To jest interesujące zjawisko - bo można sobie zadać pytanie za redaktorem Miecugowem - czy to my słuchacze jesteśmy temu winni - czy my chcemy tych zmian ??

  Moje pierwsze zasadnicze pytanie do nowej redaktor naczelnej - może ktoś mi odpowie - DLACZEGO RADIO TOK FM zaczyna bać się "toku" - zaczyna się bać słów !!!???

  Coraz więcej muzyki w stylu innych radiostacji - więc po co Was słuchać a nie innych a gracie coraz więcej - w weekend po każdych wiadomościach ??

  Była redaktor naczelna miała jakiś kontakt ze słuchaczami - miała blog i reagowała na opinie - A NOWA ?? - może się odezwie. Ciekawe, czy te zmiany to znowu wynik kretyńskich a na pewno bardzo drogich badań opinii publicznej. Redaktor Miecugow mówił, że o wszystkim we współczesnych prywatnych radiostacjach decyduje wynik oglądalności i słupki - TO TAK JAKBY KTOŚ CHCIAŁ KIEROWAĆ PAŃSTWEM UŻYWAJĄC WYŁĄCZNIE REFERENDÓW - czyli wszyscy za krótszą pracą, wszyscy za wyższymi pensjami, wszyscy za bezpłatną służbą zdrowia, wszyscy za 13, 14 i 15 pensją ??? - no bo gdyby pytanie brzmiało czy chcesz otrzymać 12 czy 15 pensji - jaka by była odpowiedź ??

 • alejagwiazd

  Oceniono 23 razy 21

  radiem rzadzi teraz jakas pani z radia zet - ktorego nigdy nie sluchalem bo bylo beznadziejne. mam nadzieje, ze wanatowa i laszukowa stworza cos nowego bo tok fm zaczyna schodzic na psy

 • barbarakos

  Oceniono 21 razy 19

  Podpisuje sie pod opiniami, ze cos niedobrego w moim, ulubionym skadinad, radiu sie dzieje, rzeczywiscie jakos smutno. Wlasnie: przynajmniej w niedziele, dla oddechu, cos satyrycznego by sie przydalo.
  A rannych politykow mi nie zal. Wylaczalam, nie moglam sluchac tych klotni.

 • dodleymoore

  Oceniono 19 razy 19

  nie wiem, byłem przyzwyczajony do dotychczasowej ramówki a przede wszystkim do prowadzących a tu coraz mniej Sulika, Janiszewskiego, Łasiczki, weekendowa ramówka totalnie rozmyta, radio takie bezbarwne jakieś.
  obecnie słucham raczej Trójki a ostatnia zmiana Jedynki bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. tok.fm ma raczej fazę opadającą, jak ramówka wg Ceran nie wypali lub wypali ambiwalentnie to będzie padaka. Tok.fm to przede wszystkim szef (owa?) aktywnie uczestnicząca na antenie.

 • schuwald

  Oceniono 20 razy 18

  Radio się sypie. Słucham już tylko podcastów z porannego pasma oraz Chlasty i Janiszewskiego. Oraz oczywiście Łasiczki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Serwis informacyjny