Leszek Miller, przewodniczący SLD: Nie porównujmy sprawy Muchy do wpadek Jońskiego

Studio TV
25.10.2012 08:50
Janina Paradowska pytała swojego gościa Leszka Millera, przewodniczącego SLD, o to, kto zaliczył więcej wpadek - Dariusz Joński - rzecznik jego partii czy minister sportu Joanna Mucha. Szef SLD był wyraźnie zirytowany pytaniami o słynną wpadkę Jońskiego, który nie wiedział, kiedy wybuchło Powstanie Warszawskie.
Więcej o:
Komentarze (72)
Zaloguj się
 • klara551

  Oceniono 79 razy 59

  Masz pan rację panie Miller! Zachowanie Jońskiego to czystej wody chamstwo a pani Mucha jak donoszą media zaliczyła tzw wpadkę. Nie da się porównać tych dwóch spraw.Nie sądziłam,że kiedykolwiek przyznam rację człowiekowi co nie wie kiedy skończyć.

 • watyklan

  Oceniono 103 razy 53

  Miller, nie kompromituj się. Idź na emeryturę i weź ze sobą Jońskiego. Przecież to matoł, a pan go bronisz robiąc z siebie idiotę. Po raz kolejny.

 • zalep

  Oceniono 50 razy 44

  W imię partii. Może Pan Joński na Twetterze by sobie posiedział wzorem pana Grasia. Docieralność mniejsza to i wstyd mniejszy.

 • wydeusz

  Oceniono 25 razy 23

  Jonski jest typowym przedstawicielem swojego pokolenia - osob, ktore konczyly szkoly w Najjasniejszej, Wolnej, Kapitalistycznej III/IV RP.

 • vidi12

  Oceniono 29 razy 13

  Polacy z łatwością akceptują dawnych PZPR-owców, którzy po 1989 roku ochrzcili się i stali wyznawcami kapitalizmu i ideologii prawicowych... nie mogą wybaczyć tym, którzy pozostali wierni swoim poglądom...

 • ergosumek

  Oceniono 7 razy 7

  Każda partia ma takiego rzecznika, na jakiego zasługuje.

 • marekmarek44

  Oceniono 15 razy 5

  Uważam,że pytania zadane panu Jońskiemu przez dziennikarza były wredne,głupie i podstępne.
  No bo jak można lewicowego,młodego działacza pytać o jakieś prawicowe historie typu: Powstanie Warszawskie,powstanie Solidarności,czy wprowadzenie stanu wojennego.Co innego,gdyby zapytano go o datę urodzin lub śmierci Lenina lub Stalina,datę bitwy pod Lenino,lub Stalingradem,datę powstania i końca PZPR.

 • herrporcupine

  Oceniono 5 razy 3

  Ciekawe czy Miller zauważył już, że PiS odbiera mu socjalistyczny elektorat.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Serwis informacyjny