Halicki: Królikowski nie powinien być w rządzie

StudioTV
10.01.2014 09:02
- Dziwi mnie, że tego typu osoba jest w rządzie, bo jego poglądy, nawet przy wielorakości nurtów poglądowych w PO, są zupełnie sprzeczne z naszymi - mówi Andrzej Halicki, przewodniczący PO na Mazowszu, w Poranku Radia TOK FM o Michale Królikowskim. Sprawa dotyczy wiceministra sprawiedliwości, który w ocenie Halickiego formułuje poglądy oraz wykazuje postawy zbliżone do poglądów Jarosława Gowina. Mazowiecki lider PO uważa również, że wiceminister sprawiedliwości powinien być odwołany ze swojej funkcji.
A A A Poleć znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum Najważniejsze informacje Tokfm.pl
Komentarze (22)
Zaloguj się
 • rwakulszowa

  Oceniono 39 razy 23

  Jak długo Tusk będzie krył agentów Watykanu Biernackiego i Królikowskiego?
  Dośc tefo!

 • niezyczliwypisiorom

  Oceniono 21 razy 15

  a ja czekam na wywiad tego królikowskiego
  z wesołowskim i gilem

 • al48

  Oceniono 15 razy 11

  Za taki dobór kadr pan premier słono zapłaci w wyborach , to jasne że zyska SLD .

 • flymen22

  Oceniono 15 razy 9

  Dziwię się, że pan Halicki się dziwi. Przecież KIK to kuźnia kadr dla obecnego rządu.

 • mikado111

  Oceniono 13 razy 7

  Chyży Rój i jego kumple są rozkoszni.

  Najpierw sprzedali Ministerstwo Sprawiedliwości sekcie Opus Dei, żeby ochronić się przed klątwą biskupów (inaczej przed wyborami biskupi odczytaliby w kościołach list zabraniający katolikom głosowania na PO), a teraz udają że o niczym nie wiedzieli.

 • w12121

  Oceniono 8 razy 6

  Jak nam udowodnil biskup Wesolowski kilka dni temu, funcjonariusze KrK sa obywatelami Watykanu i nie podlegaja polskiemu prawu. Za to zyja w dobrobycie na koszt polskiego podatnika i steruja wladzami w Polsce na wszystkich szczeblach od ministerstw po powiaty.

 • gigigolo

  Oceniono 13 razy 5

  panie Halicki nie tylko pana dziwi obsada ministerstwa sprawiedliwości (pisane z małej) w osobach ministra i wiceministra. jetem zwykłym obywatelem, no, może nie do końca bo ateistą (fakt ten pewnie wpływa na średnią), podejrzewam, że jest nas ponad 50%. nie ma przeprowadzonych jednoznacznych, uczciwych badań, obrazujących jak jest w istocie. ale gołym okiem widać, ze Kościół, Konkordat, sługusy purpuratów, gdziekolwiek ich szukać, rządzą. czy ktoś pamięta jak Michalik doprowadził do wywalenia policjanta, który odważył się wystawić mandat i o zgrozo zwracał się per pan? oczywiście katolicka policja nabrała wody w usta. jaja. made in poland. kuriozalny kraj ten przywiślański z ciemnotą rozsadzającą środek europy.

 • ikado1

  Oceniono 11 razy 5

  Królikowski nie powinien być w rządzie. Zgadzam się z A. Halickim. Nie dziwi mnie ,że kościół w Polsce naduzywa swej pozycji kosztem państwa.

 • vidi12

  Oceniono 7 razy 3

  W Sojuszu Lewicy Demokratycznej nie ma benedyktynów, kapucynów ani funkcjonariuszy Opus Dei... Wybór należy do każdego z nas !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX