''Skąd PiS chce wziąć 2 miliardy dla lekarzy?''. ''Pani redaktor, pani redaktor...''

05.01.2015 08:49
Dominika Wielowieyska rozmawiała z Anną Zalewską z PiS o konflikcie ministerstwa zdrowia z Porozumieniem Zielonogórskim. - Skąd pani weźmie pieniądze dla PZ, komu pani zabierze? - pytała Wielowieyska. - 2 miliardy, o których mówi minister to manipulacje. Arłukowicz musi usiąść do rozmów z lekarzami - odpowiadała posłanka PiS w TOK FM. - Chciałabym od pani uzyskać odpowiedź i nie mogę - stwierdziła Dominika Wielowieyska. Chodzi o protest lekarzy rodzinnych zrzeszonych w Porozumieniu Zielonogórskim, którzy chcą większych stawek za pacjentów. Ministerstwo nie przystało na ich warunki, więc gabinety są zamknięte, bo nie mają kontraktów na 2015 rok.
Komentarze (60)
Zaloguj się
 • fakiba

  Oceniono 99 razy 63

  Rozumiem że pisiory wydelegowali do radia najmądrzejszą z nich , ale co z tego jak i tak okazała się tępotą nie potrafiącą odpowiedzieć na proste pytania

 • fakiba

  Oceniono 70 razy 46

  Co za pytanie , przecież prezio ogłosił że wie skąd wziąć bilion , to co dla niego 2 miliardy wyskrobać

 • iw-wo

  Oceniono 38 razy 26

  Pieniądze się znajdą gdy rolnicy zaczną płacić składki zdrowotne a nie zerować na całym społeczeństwie

 • gio69

  Oceniono 29 razy 21

  Czy w tym PISie są jacyś mądrzy ludzie, bo pani Zalewska gada byle gadac!

 • arvelli_net

  Oceniono 35 razy 21

  ... jak to SKĄD WEZMĄ? Wystarczy że pisowcy (poniektórzy) przestali wyciągać forsę na delegacje z kasy sejmu, wystarczy że sejm obłoży karami finansowymi posłów lubiących tzw. "jedno" piwo i zrezygnuje z wielomilionowej ochrony prezesika, w kuluarach zwanego kurduplem! I już dwa miliardy się znajdzie :) A możze jeszczze znajdą tę walizę kasiory nad którą to agent tomek maa zrobioną "słit-foccię".

 • plichstanislaw

  Oceniono 31 razy 17

  poseł p. Zalewska nie przygotowana do odpowiedzi jak cały PiS.Po co wysyłają do TV lub radia osoby nie przygotowane tak jak poseł i tempa w rozumowaniu .Trzeba sie zastanowić kogo wybieramy czy nie douczonych czy ludzi którzy maja wiadomości w głowie.

 • cookies9

  Oceniono 22 razy 10

  Zalewska to wyjątkowo głupi babsztyl z PiS...niewiele wie i wszędzie się pcha:-)

 • siwywaldi

  Oceniono 16 razy 10

  Komu zabrać?
  A może by tak politykom i partyjkom politycznym? Jak by parę razy zjedli kaszę z cynadrami zamiast ośmiorniczek i posiedzieli w domu zamiast chlać "reprezentując" nas w różnych Madrytach czy Charkowach, to może popatrzyli by realniej na świat?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Serwis informacyjny