Wielowieyska: Ci, którzy najgłośniej krzyczą o przemyśle pogardy, sami wspięli się na wyżyny

08.06.2015 08:35
Rafał Kalukin pisze w ?Newsweeku? o tym, że wybory wygrała beka, a obficie wysmarowany propisowską wazeliną przemysł pogardy osiągnął wyżyny. - Zwolennicy obozy PiS ciągle piszą, jaki to był przemysł pogardy w stosunku do polityków PiS, a kiedy spojrzeliby na swoje teksty, to by się przerazili - komentowała Dominika Wielowieyska i cytowała fragmenty komentarzy, głównie z portalu braci Karnowskich, czyli wpolityce.pl.
Komentarze (1)
Zaloguj się
  • liamretsey

    Oceniono 5 razy -1

    Nic tak nie wyprowadza z rowowagi zlodzieja, jak gdy go kto okradnie. Podobnie, widac, z propagandystami. Pani Wielowieyska i jej mniej intelektualnie sprawny wspoldobosz rezymu, tow. Lis, nadal nie moga uwierzyc, ze ktos inny moze poslugiwac sie sprawnie ich wlasnym orezem.

    Psychologia wyroznia siedem etapow zaloby: szok, zaprzeczanie, targowanie sie, poczucie winy, zlosc, depresja i akceptacja. Obserwujac poczynania tow. Lisa, toow. Wielowieyskiej, Janinki, etc. wyglada na to, ze fazy 3-4 byly bardzo krotkie i aktualnie obserwujemy cos miedzy faza 5 i 6.

    "Hate industry" pozdrawia was, towarzysze kosmopolici. Na jesieni obudzicie sie, ze to ujme w estetyce Lisa, z waszymi hands w pissing pot, jak najbardziej rodzimej produkcji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Serwis informacyjny