Halicki: Królikowski nie powinien być w rządzie

StudioTV
10.01.2014 09:02
- Dziwi mnie, że tego typu osoba jest w rządzie, bo jego poglądy, nawet przy wielorakości nurtów poglądowych w PO, są zupełnie sprzeczne z naszymi - mówi Andrzej Halicki, przewodniczący PO na Mazowszu, w Poranku Radia TOK FM o Michale Królikowskim. Sprawa dotyczy wiceministra sprawiedliwości, który w ocenie Halickiego formułuje poglądy oraz wykazuje postawy zbliżone do poglądów Jarosława Gowina. Mazowiecki lider PO uważa również, że wiceminister sprawiedliwości powinien być odwołany ze swojej funkcji.
A A A Poleć znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum Najważniejsze informacje Tokfm.pl
Komentarze (22)
Zaloguj się
 • avatar

  jednokolanko

  0

  Panie Halicki, a jakież to Wy macie poglądy? Wasze poglądy zależą od tego, co pozwoli w danym momencie zachować stołek. Zaiste, rozbawił mnie Pan.

 • avatar

  grandier777

  0

  Cóż, polityk partii rządzącej otwartym tekstem opowiada się za dyskryminacją ludzi o poglądach odmiennych od tych które wyznaje Żakowski i jemu podobni. Bo sam Halicki poglądów jako takich nie posiada, jak PDT każe im być konserwatystami, to będą konserwatystami, jak liberałami, to też się dostosują, itd.

 • avatar

  vidi12

  Oceniono 7 razy 3

  W Sojuszu Lewicy Demokratycznej nie ma benedyktynów, kapucynów ani funkcjonariuszy Opus Dei... Wybór należy do każdego z nas !!!

 • avatar

  w12121

  Oceniono 8 razy 6

  Jak nam udowodnil biskup Wesolowski kilka dni temu, funcjonariusze KrK sa obywatelami Watykanu i nie podlegaja polskiemu prawu. Za to zyja w dobrobycie na koszt polskiego podatnika i steruja wladzami w Polsce na wszystkich szczeblach od ministerstw po powiaty.

 • avatar

  plpolak

  Oceniono 4 razy 2

  Czas przestać dyskryminować księży w Polsce. Dlaczego księża nie mogą startować w wyborach? Wielu by na nich zagłosowało.

 • avatar

  plpolak

  Oceniono 4 razy -2

  Halicki to jakie ty masz poglądy że są sprzeczne? judaistyczne?

 • avatar

  moszna666

  Oceniono 5 razy 1

  Tak panie Halicki. W rzadzie powwinni pracowac sami dzialacze LGBT, no czasem ewentualnie geje ktorzy nie dokonali comingoutu. Reszta won. Wtedy to bylaby Europa.
  Wywalcie Tuska na zbity...to homofob.

 • avatar

  gigigolo

  Oceniono 13 razy 5

  panie Halicki nie tylko pana dziwi obsada ministerstwa sprawiedliwości (pisane z małej) w osobach ministra i wiceministra. jetem zwykłym obywatelem, no, może nie do końca bo ateistą (fakt ten pewnie wpływa na średnią), podejrzewam, że jest nas ponad 50%. nie ma przeprowadzonych jednoznacznych, uczciwych badań, obrazujących jak jest w istocie. ale gołym okiem widać, ze Kościół, Konkordat, sługusy purpuratów, gdziekolwiek ich szukać, rządzą. czy ktoś pamięta jak Michalik doprowadził do wywalenia policjanta, który odważył się wystawić mandat i o zgrozo zwracał się per pan? oczywiście katolicka policja nabrała wody w usta. jaja. made in poland. kuriozalny kraj ten przywiślański z ciemnotą rozsadzającą środek europy.

 • avatar

  ikado1

  Oceniono 11 razy 5

  Królikowski nie powinien być w rządzie. Zgadzam się z A. Halickim. Nie dziwi mnie ,że kościół w Polsce naduzywa swej pozycji kosztem państwa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX