''Polacy powiedzą Palikotowi ''Sprawdzam!''''

Studio TV
07.03.2012 08:21
Jan Wróbel i Grzegorz Napieralski, SLD, wiceprzewodniczący Sejmowej Komisji Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii w Poranku w Radiu TOK FM
Więcej o:
Komentarze (6)
Zaloguj się
 • j4s4

  0

  ... ja tego Pampra już sprawdziłem a jego politycznych ancestorów poznawałem w praktyce życia codziennego więc na moje i mojej rodziny poparcie a nawet życzliwe zainteresowanie nie ma on co liczyć! Co się zaś tyczy ruchu niejakiego Palikota to jest on tak lewicowy jak komunistyczni byli kamraci Napieralskiego! To idiotyczne lokować ten "ruch" na lewicy! ( przypominam słowa L Wałęsy o rodkiewce co to czerwona na pewno jest tylko na wierzchu! ). "proletariusze" możecie się połączyć ale nic wam to nie pomoże nawet jeżeli jak się to mówi potocznie "wydupczycie" się nawzajem! W Wenezueli prawdopodobnie będzie wakat na przywódczym stanowisku, proponuję aplikować!

 • demolka666

  0

  ten mało inteligentny nieudacznik znowu się odzywa? ten napieralski to wstyd współczesnej lewicy!!! prymitywny aparatczyk rodem z prl-u! można powiedzieć, jaki ojciec taki syn, a grześ to nieodrodny syn swojego ojca, aparatczyka pzpr-owskiego - niech już odejdzie...

 • ciemnyludd

  0

  A Napieralskiemu J U Ż P O W I E D Z I E L I "SPRAWDZAM"....

 • szarlej-1

  0

  Panie jabłuszko pełne snu ! Wam już powiedzieliśmy -SPRAWDZAM i wyszło że macie tylko apetyt na koryta. Trochę za późno się obudziliście choćby w kwestii kk . Jesteście marginesem i niech tak już zostanie.

 • miastomiastomiasto

  0

  tak tak Napieralski a "ludzie marzną w pociągach"

 • gregbestia

  0

  O zgrozo!!
  Dawno nie słyszałem takiego lania wody i bajania!

  Napieralski w komisji innowacyjności??? To jakieś nieporozumienie!! Przecież ten człowiek nie zna się na jakiejkolwiek technologii!

  Tacy ludzie mają wpływ na nasz kraj?? ZONK!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Serwis informacyjny