Dubois: Jedna i druga strona są godne potępienia

Studio TV
06.05.2013 08:48
Jacek Dubois, adwokat, obrońca Beaty Sawickiej i Dominika Wielowieyska w Poranku Radia TOK FM
Więcej o:
Komentarze (10)
Zaloguj się
 • ciemnyludd

  Oceniono 7 razy 3

  JEDEN ADWOKAT wynosi nocą z CBA PARTYJNE HAKI NA SĘDZIÓW TRYBUNAŁU, a drugi ADWOKAT publicznie zabiera głos w sprawie OSOBY KTÓREJ BRONIŁ... Panie Boże ZMIŁUJ SIĘ NAD NASZĄ PALESTRĄ...

 • zigzaur

  Oceniono 1 raz 1

  Laikom trzeba wytłumaczyć, że dowody zdobywane metodami nielegalnymi są z mocy prawa nieważne, choćby nawet były ewidentne i istotne. Sędzia dowody takie "postrzega" ale nie może ich uwzględnić w wyrokowaniu.

  Inny przykład zakazów dowodowych:
  Nie wolno przesłuchiwać w charakterze świadka księdza (co do treści spowiedzi) ani adwokata (co do treści porady prawnej albo prowadzonej przezeń sprawy). Ten zakaz obowiązuje nawet gdyby osoby te chciały złożyć zeznanie i nawet gdyby te zeznania były jedynym dowodem w sprawie.

 • cillian1

  0

  Jest proste wyjście.
  Jeśli się przedawniło - to można za morderstwo ich ścigać.

  Ale nie za Sawicką, wiadomo za kogo.
  Morderstwo się nie przedawnia.

  :)

 • milorex10

  Oceniono 12 razy -4

  PO będzie mi się kojarzyła nieodmiennie, jako partia chroniąca korupcję. Oprócz tego że jest to partia nieudolna, że panuje tam nepotyzm, kolesiostwo i amatorszczyzna. Nie zmieni tego bełkot prawniczy o tym, że była namawiana. Ślubowała przecież, że będzie działać dla dobra ogółu, a nie dla dobra swej własnej kieszeni. Wymagajmy uczciwości od tych, których wybraliśmy.

 • sharn1

  Oceniono 10 razy -6

  Adwokat to jednak obrzydliwe zajęcie.
  Bronić takich kreatur jak Sawicka to jak sprzatać szambo gołymi rękami. Niby ktoś to musi robić ale smród za człowiekiem się ciągnie przez lata.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Serwis informacyjny