Halicki: Jestem przeciwnikiem finansowania mediów

StudioTV
02.09.2013 08:26
Andrzej Halicki, szef regionu mazowieckiego PO i Dominika Wielowieyska w Poranku Radia TOK FM
Więcej o:
Komentarze (3)
Zaloguj się
 • srololot

  0

  w szpitalu lekarze stwierdzali że stan pacjenta jest stabilny , a tu na drugi dzień tej stabilności fajtnoł kopytami to samo tyczy się stabilności w ustach posła Halickiego ..

 • flymen22

  0

  POlitycy nie potrafią odpowiedzieć jednoznacznie na jakiekolwiek pytanie. Odpowied na pytanie, jaka jest godzina polityk PO odpowiada, ja nie mam wgladu na zegarek premiera, a zrgarki ministra Nowaka zostały sktytykowane przez media. Z dugiej strony trzeba brać pod uwagę strefę, no i o której godzinie zdano pytanie, musimy mieć czas na odpowiedź. Rozmowy w Koalicji PO-PSL trwają.

 • tufo

  Oceniono 3 razy -3

  panie Halicki, jeżeli dopisanie 400 członków PO do listy uprawnionych do glosowania, do północy w przeddzień głosowania na szefa PO" było zgodne z proceduramit", bo w tym dniu mijało 6 miesięcy od decyzji o ich uprawnieniach, podjętej dokładnie 6 m-cy wcześniej, to ja dziękuje panu za takie rozumienie prawa.
  jak pan myśli, czy okupant z niedalekiej przeszłości robił coś wbrew procedurom?
  Prawo to rozum + przepis, a nie procedury. Kto tego nie rozumie ma może kwalifikacje do skopania ogrodu. U mnie musiał by być pod nadzorem.
  Gdzie są mężowie stanu? Niestety, nie widzę żadnego. Obrzydliwy PR , rozbychanie w szastaniu pieniędzmi naszymi i krętactwo. Ale , na miłość boską, my nie jesteśmy durniami!.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Serwis informacyjny