Lis: Za czasów rządów PiS byliśmy pośmiewiskiem Europy

29.08.2014 08:59
- Rozmawiałem niedawno z jednym z najbardziej wpływowych Europejczyków z potężnego europejskiego kraju. Mówiliśmy o rządach obu państw. On mi powiedział wprost: Wy nie macie dobrego rządu. Wy macie najlepszy rząd, który jest w Europie. Dedykuję to ''Polskęzbawowi''. Przypominam, że ''The Economist'', który lewicowym pismem nie jest, napisał, że Polska za czasów rządów PiS była pośmiewiskiem Europy. Pośmiewiskiem. Właśnie tym była - komentował Tomasz Lis w Poranku Radia TOK FM. Publicyści w Poranku Radia TOK FM rozmawiali o dużych szansach premiera Donalda Tuska na objęcie stanowiska szefa Rady Europy.
Komentarze (638)
Zaloguj się
 • goran69

  Oceniono 914 razy 600

  jak całkiem znośne były rządy PO Polacy przekonają się jak PIS wróci do władzy i zacznie wdrażać wariant węgierski

 • europa34

  Oceniono 647 razy 401

  Oj, boli jedynych zbawców narodu spod sztandarów PIS, że Tuskowi się udało. Oj jak to boli...... A teraz "polskęzbaw" nie będzie miał najmocniejszego przeciwnika w Warszawie, ale w Brukseli. Radość niesamowita. Na jasną górę na kolanach, bo on widzi tylko perspektywę najbliższych 4 ścian. Nawet będąc premierem rzadko te swe 4 litery z tych 4 ścian ruszał. Bał się świata, którego nie rozumie ( może dlatego, że tam niewielu mówi po polsku ). Ale....... nie tak szybko panie niski, ludzie w tym kraju potrafią już racjonalnie myśleć. Będziemy dumni z sukcesu Polaka na tak ważnym unijnym stanowisku, a to bardziej atrakcyjne, niż ustawiczne miągwienie staruszka z Żoliborza. Żoliborskim miągwiaczom mówimy NIE !!!!!!!!!

 • rot.leszek

  Oceniono 534 razy 362

  Najlepszy text Polskezbawa jaki ostatnio slyszalem to cyt, " Polska sie zwija"
  hahahahaha))

 • d-dedimery

  Oceniono 451 razy 291

  " Przypominam, że ''The Economist'', który lewicowym pismem nie jest, napisał, że Polska za czasów rządów PiS była pośmiewiskiem Europy. "

  To niezaprzeczalny fakt..!

 • szaja25

  Oceniono 356 razy 242

  A za Pisu będzie najlepszy nie w Europie, tylko w całej galaktyce :))) Jarosław zbaw wszechświat kartoflany.

 • kj55

  Oceniono 324 razy 228

  Niestety, taka mentalność. Polacy nawet porażkę nazywają zwycięstwem a kłamstwa i manipulacje są na porządku dziennym w każdej partii politycznej. Nazywają to grą polityczną. Zwykli ludzie nie mają pojęcia o co w tym wszystkim chodzi. To prawda, słabszy nie mający sukcesów spektakularnych zawsze podkreśla swoje drobne zasługi nawet te bez znaczenia. Deprecjonowanie osiągnięć innych jest celem samym w sobie. Są tacy którzy tylko w ten sposób mogą zaistnieć. Sami nie mając sukcesów, ośmieszają sukcesy innych. Taka jest Polska właśnie. Tacy są Polacy.

 • cookies9

  Oceniono 370 razy 212

  Prawda.Kaczyńscy-kartofle przynosili wstyd Polakom I Polsce...dzięki Bogu mamy to za sobą:-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Serwis informacyjny