Lis: Próbuje się stworzyć problem ''Ostachowicz''. A problemem jest ''hipokryzja''

26.09.2014 10:08
Tomasz Lis, Tomasz Wołek i Łukasz Lipiński gośćmi Jacka Żakowskiego w Poranku Radia TOK FM.
Komentarze (59)
Zaloguj się
 • Oceniono 77 razy 73

  Nie, problemem nie jest 'hipokryzja''. Problemem jest prywata kosztem podatnika.

 • maura4

  Oceniono 68 razy 66

  Znaczy panowie uważają, że pan Ostachowicz jest wart 200 tys. miesięcznie ? Nie 30 czy 50, ale 200. Czy zatrudnienie pana Ostachowicza w Orlenie spowoduje kilkukrotny wzrost dochodu tej firmy ? No, bo skoro zamierzali tak dużo mu płacić, to chyba skalkulowali, że im się to opłaci czy nie ? Czy to tylko prywatni kalkulują ? Mądrzy panowie maja dla szaraczków rady, aby zakładali swoje firmy i sami sobie tworzyli miejsce pracy. Takich rad nie ma dla pana Ostachowicza i jemu podobnych. A w/g mnie to głównie we własnej firmie człowiek może wykazać ile jest wart. 30, 50 czy właśnie 200 tys. miesięcznie.
  Znam sporo osób, które nie wydają mi się 100 razy mniej warte od pana Ostachowicza, a tak były wycenione na polskim rynku pracy. Ich już tu nie ma i nie wrócą.

 • kamas248

  Oceniono 75 razy 61

  Wazeliniarstwo Lisa w stosunku do PO jest obrzydliwe zwłaszcza przez fakt jego pracy w telewizji publicznej. Gdzie tu jakikolwiek obiektywizm ? Zastanawiam się tylko, czy on faktycznie jest takim wielbicielem Jedynej Słusznej Partii, czy raczej dostaje jakieś rozkazy z góry.

 • queserasera

  Oceniono 55 razy 45

  "Próbuje się stworzyć problem"... i pod wpływem tej próby ów Ostachowicz odpuścił? To brzmi bardzo przekonująco i na pewno nie ma nic wspólnego z hipokryzją.
  I tak to lisopodobne kanalie czy inni żakowscy w todze mentora dają wykłady etyki. Etyki siczowej.

 • kjj64

  Oceniono 52 razy 44

  Hipokryzja Redaktora Lisa nie zna granic , dlaczego Pan Redaktor nie ubolewa nad pensjami pielęgniarek , strażaków, nauczycieli itd.,itp. Dla porównania mogę podać , że Prezes Citigroup ( Jedna z największych na świecie grup finansowych ) zarabia 1 milin 750 tysięcy dolarów pensji , reszta to premie za wyniki ( za zyski bo tylko to jest premiowane ) .
  Orlen nawet w marzeniach nie jest firmą dorastającą do pięt Citi , a średnia płaca wynosi w USA około 3 tysięcy 800 dolarów.
  Bez Komentarza .

 • swan_ganz

  Oceniono 49 razy 43

  a ten jak zwykle; wczoraj rano cieszył się w radiu wraz ze swoimi kolegami - szmaciarzami z decyzji Karpiuka ale po południu gruchneła wieść o rezygnacji Ostachowicza więc facet pierdzieli teraz co innego..
  Człowieku.. Nie pierwszy już raz zrobiłeś sobie z gęby cholewę i zapewne nie ostatni.. Na oszukiwaniu Polaków daleko nie zajedziesz Lisie

 • walgierz

  Oceniono 33 razy 33

  Problemem jest 3 miliony wypędzonych z Polski i 2-3 miliony bezrobotnych, zarobki elit w Polsce żyjących z podatków, to nie hipokryzja to złodziejstwo, a w/w fakty świadczy, że Polską rządzą posbeckie, kreatury, a nie fachowcy.

 • clamcay

  Oceniono 31 razy 31

  Ostachowicz jest tak samo warty takich pieniędzy w Orlenie jak Lis w TVP.

 • tata_mateusz

  Oceniono 31 razy 31

  Po pierwsze Pan Igor musi być kiepskim PRowcem skoro nie przewidział takiej reakcji społecznej. Po drugie PRowiec to osoba odpowiedzialna za kontakt z przedstawicielami, kreatorami opinii publicznej, do której zalicza się niewątpliwie Pan Tomasz Lies, więc nie powinno nikogo dziwić, że kontakt obaj panowie mieli dobry, przekaz może był niezrozumiany przez innych.
  Po trzecie stawka godzinowa przy 2,5 mln zł rocznie to jakieś 1500 zł za godzinę pracy, sorry ale za taką stawkę, można zwerbować najlepsze firmy nie tylko w Polsce ale i na świecie, ale Tomasz Lies idzie w zaparte, mówiąc że Pan Igor jest wart takich pieniędzy...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Serwis informacyjny