Lis: Próbuje się stworzyć problem ''Ostachowicz''. A problemem jest ''hipokryzja''

26.09.2014 10:08
Tomasz Lis, Tomasz Wołek i Łukasz Lipiński gośćmi Jacka Żakowskiego w Poranku Radia TOK FM.
Komentarze (59)
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • cholonek

  Oceniono 12 razy 12

  Liz Lizodup Srał Go Pies.
  Kto w ogóle zwraca uwagę na to, co pieprzy ta dziennikarska ku... sortu parkingowego?

 • toorin

  Oceniono 11 razy 11

  Lis też żyje z pieniędzy podatników więc musi bronić takich kołków którzy za nic zarabiają po 200 tys z podatków rodaków. Sam inkasuje z TVP ogromnie pieniądze. Musimy go zrozumieć, musi bronić tej sitwy.

 • Landman Monroe

  Oceniono 10 razy 10

  Tomuś, pełna zgoda, problemem jest hipokryzja - TWOJA. Masz również trudność w ocenie skali jeśli chodzi o zarobki. Za takie pieprzenie od rzeczy i stronniczość w stosunku do partii rządzącej nie powinieneś zarabiać nawet tyle co płaca minimalna. Jest inaczej. I to nie rynek pracy o tym decyduje ani Twoje kompetencje. Zrób sobie nadruk na koszulce: "Jestem Lis, Tomasz Lis". Trochę pokory bubku, odrobinkę, "gwiazdorze" telewizji ;).

 • barritus

  Oceniono 9 razy 9

  Chodzi mu o własną hipokryzję?
  7 lat temu uznawał za niedopuszczalne takie postępowanie polityków ( i słusznie ) SLD, PSL czy PiS-u, popierał Tuska który obiecywał że z takimi praktykami skończy i teraz popiera nadal PO mimo że ta partia robi w najlepsze to co kiedyś jej poprzednicy u władzy. Po 7 latach rządów PO nic się w tej kwestii nie zmieniło.
  Z kogo Lis chce zrobić idiotę?

 • vidi12

  Oceniono 13 razy 9

  Już zaczyna się akcja wlizodupnych dziennikarzyn... A Wacek Radziwinowicz niech jeszcze coś o bidzie w Rosji dołoży :( OOOOOOhyda

 • bukowski_t

  Oceniono 7 razy 7

  W firmie rynkowej to min. 70% pracy obejmuje na opracowaniu produktu, jego sprzedaży, reklamy, badania rynku (w tym konkurencji), ciągłe ulepszanie lub tworzenie produktu. PKN Orlen, po 1. jest prawie monopolistą, 2. produkt ustalony, 3. badanie rynku ograniczone (bo i po co), 4. laboratorium tylko jakościowe (i to bez przesady). W tych warunkach tylko wyjątkowo nieudolny menadżer by nie zrobił zysku i to ograniczony tylko przyzwoitością. Praca prawie jak w administracji a nie żadna walka rynkowa, prawie żadnego ryzyka. Takie pensje to powinni zarabiać menadżerowie gdy pracują na pełnym rynku i potrafią na rynku o wysokiej technologii, zmieniającego się pobytu, wysokiej konkurencyjności, nie tylko firmę utrzymać ale nawet ją rozwijać. Panowie Lis, Żakowski i inni mówią o właściwej wycenie menadżerów, a nawet że Ostachowicz był przez 7 lat okradany. Ja mam pytanie, jak panowie to wycenili. Jeśli Panowie wiedzą jak, to powiem że coś wiedzą a tak to uprawiają propagandę i to obrzydliwą. Jedyną wycenę wartości pracownika (w tym menadżera) jest rynek pracy. Firma zatrudnia kogoś by nie tylko zarobił na siebie a przede wszystkim jego praca przyniosła wymierny zysk. W tym jest jeden kruczek, firma też musi pracować na wolnym (prawidłowym) rynku, który w RP jest tylko dla robotników, chłopów i nie mających znajomości. U nas każdy wie jak drugi powinien robić a nie wie jak on powinien robić. Cyrk. Kiedy zapytałem Amerykanina oraz Niemca co nie było w ich profesji, natychmiast odpowiadali, że na tym się nie znają. a i w ich profesji zawsze wypowiadali się ostrożnie. Panowie, życzę pokory i zdrowia.

 • javall

  Oceniono 6 razy 6

  Nie hipokryzja, a lisicyzm jest problemem.
  Brak jekigokolwiek poczucia przyzwoitosci u tych "dziennikarzy", tub propagandowych PO.

 • wlomat1

  Oceniono 6 razy 6

  Pan Ostachowicz jest może wybitnym specjalistą - ale od POlitycznego ściemniania. I nie on jeden zresztą. Przydatność takich ludzi w realnej gospodarce jest PO prostu niewielka - a w firmie będącej jednym z monopolistów na rynku paliw PO prostu żadna.
  A tak w ogóle to wybierzcie się tą całą piątkowo-Porankową ekipą do PO PO legitymacje. Sercem, duchem, piórem i nie wiadomo czym jeszcze już i tak tam od dawna jesteście >!>!>!>!>!>!>

 • elasp

  Oceniono 6 razy 6

  Próbuje się stworzyć problem "hipokryzja''. A problemem jest ''Ostachowicz''.

 • citaobscura

  Oceniono 6 razy 6

  ******
  hipokryzja w pełnej krasie :-): ___ www.youtube.com/watch?v=Bj5fz7a-Q9c ___

 • alfalfa

  Oceniono 5 razy 5

  Piesek Tuska znowu łże.
  A.

 • rafikman

  Oceniono 5 razy 5

  Co za skurw...two - zwykłym pracownikom zamraża się podwyżki "bo budżet na to nie pozwala" a jdnocześnie taki redaktorzyna Lis chce mi wmówić że gościu powinien zarabiać te 200 patyków na miesiąc - to nie jest oczywiście hipokryzja.

 • thomasseyr

  Oceniono 5 razy 5

  Panie Lis, jeden wazeliniarz w postaci Pana Żakowskiego wystarczy. Po co powtarza Pan te same brednie co on? Jeśli PO jest takie fantastyczne i profesjonalne (w porównaniu oczywiście do PIS-u - największego wroga Polski wg takich jak Pan), to czemu tylu Polaków ucieka z Polski?

 • klarb

  Oceniono 5 razy 5

  Jeśli urzędnicy zarabiają za mało, to niech założą swoje firmy. Proste. Ponadto jaką metodą panowie wyceniają wartość Ostachowicza?
  Owszem Panie Lis premier nie powinien zarabiać mniej niż reporter tel., lecz reporter nie powinien zarabiać więcej niż premier. Wasza gadka panowie mędrcy nie jest tyle warta, ile zarabiacie.

 • rabingoldblatt

  Oceniono 5 razy 5

  Materiał jest o Ostachowiczu ale jak zobaczyłem zbitkę słów Lis i narzekanie na hipokryzję to zacząłem się tak śmiać, że mi meritum uciekło:))

 • basia8.93

  Oceniono 5 razy 5

  w TVN pani exministra od sportu komentowała odprawy i zarobki specjalistów -polityków. Jej zdaniem konieczna jest na ten temat "głęboka, albo jeszcze głębsza dyskusja" , bo expolityk musi z czegoś żyć - z czym się zgadzam, chociaż bezrobotny/ zwolniony 50-latek też musi,a jego szanse na rynku pracy są chyba jeszcze mniejsze. Pani ministra dodała, że specjaliści przechodzą do sektora prywatnego, bo tam mogą dopiero zarobić. Pensja 6 tys. zł. nie zapewnia im tego, no chyba, że: nie mają rodzin na utrzymaniu, dostali duży spadek, i inne takie. I to mnie zastanawia - czy Pani exministra od sportu myśli, że Polacy (dobrze wykształceni i pracujący ciężko) utrzymują się z pensji powyżej 6 tys? Czy politykom wydaje się, że decydują tylko o wysoko wykwalifikowanych, a reszty nie ma? jeżeli Polak mieszkający w Polsce nie może się utrzymać z 6 tys. to chyba dotyczy to nie tylko specjalistów. albo się mylę - i tylko ich

 • klarneta8

  Oceniono 19 razy 5

  Mechanik samochodowy zarabia 50 tys miesiecznie, znajomy fryzjer 35 tys,a p. OBATEL 120 tys w PE, A SIEDZI NON STOP W POLSCE I JESZCZE DORABIA JAKO SZEF RADY NADZORCZEJ GAZETY Polskiej.TO JEST HIPOKRYZJA. BOJE SIE TAKIEJ CHOREJ POLSKI.

 • r0b0l

  Oceniono 4 razy 4

  kundle na sznurku partyjnym ujadają..
  Żenada
  Lis jesteś w tej samej lidze co Żakowski, śmietnik blisko

 • piotrek_meteorolog

  Oceniono 4 razy 4

  Co za palant. Poziom korupcji za PO jest zatrważający. Im dłużej rządzą tym jest gorzej, bo społeczeństwo na to im pozwala. Nie wierzę jeszcze, żeby fałszowano wybory.

 • toorin

  Oceniono 6 razy 4

  kto nie czytał "Resortowych dzieci - media" ten nie zrozumie ani ataku ekipy z TOK-FM ani oburzenia zwykłych ludzi na ekipę i media które rządzą dziś naszym krajem. Pozdrawiam i miłego weekendu.

 • moorsoldaten

  Oceniono 3 razy 3

  Ssij dalej rządowego fiuta panie Lisie. Tylko to potrafisz.

 • tomtg123

  Oceniono 7 razy 3

  Problemem jest hipokryzja, ale też problemem jest brak prywatyzacji.
  Im mniej państwa (w sensie im mniej własności w rękach państwowych i im mniej etatów urzędniczych) tym lepiej , krótko mówiąc.
  Natomiast to, że swoich ludzi na państwowych posadach obsadzają wszystkie partie jak mają okazje - PiS i SLD nie mniej niż PO i PSL, to oczywiście prawda.
  Rozwiązaniem jest zabrać koryto.

 • 1stanczyk

  Oceniono 1 raz 1

  <<Próbuje się stworzyć problem ''Ostachowicz''>>

  Głównie chyba po to by zasłonić nim problem sprzedajnego lizodupstwa (brownnoising'u)

  www.urbandictionary.com/define.php?term=brown+nose
  "naszej" odmóżdżonej, zwyczajnie nieskończenie głupiej, sfory dziennikarskiej.

  Bardziej lub mniej "resortowej" ale zawsze dumnie okrągłostołowej sfory dziennikarskiej której "eminentnymi" przedstawicielami są i Lis i Żakowski i Wielowiejska i wielu wielu innych. ...

 • garofanorosso

  Oceniono 1 raz 1

  hipokryzja o to Panu chodzi Panie Lisie? Donald Tusk - Pełna Odpowiedzialność - Mama i Jej 1600 zł po 42 latach ;-)))
  www.youtube.com/watch?v=Bj5fz7a-Q9c

 • basia8.93

  0

  www.youtube.com/watch?v=qmkEmNWP0ug

 • basia8.93

  0

  do kogo oni (nie tylko w końcu Lis i Żakowski) to mówią? do tych, którym wysupłali i po 36 zł., co z radością wielką oznajmili? czy może do tych, którzy w desperacji wyjechali? a może do tych, których spółki chcieli przejąć i doprowadzili do upadłości, a sądy przyznały im po 5 tys zł odszkodowania? albo do tych ,którzy nie otrzymali swoich zaległych pensji? czy do tych, którzy za najniższą krajową idą do pracy w zdrowiu i chorobie, nie domagając się wypłaty za nadgodziny w obawie, że stracą pracę, a na inną widoków nie ma? do tych, którym amputowano nogę, bo kolejki do specjalistów są jakie są - "sorry, taki klimat".
  Zmieniali od lat stołki, żeby po krótkim czasie dostać ogromne odprawy (o ile pamiętam przedostatnia "afera" dotyczyła kolegi expremiera K. Kiliana).
  zgadzam, się, że specjaliści powinni zarabiać odpowiednio (jak każdy), ale to dzięki takim specjalistom mamy co mamy- kolejne podatki (teraz ma być jakaś odpłata od tabletów?).
  niech najpierw się sprawdzą, a później dopominają.
  Taki Lis- jak on może zrozumieć kogoś, komu płacą najniższą pensję i kto musi kupić dwójce dzieci podręczniki do szkoły?
  Na to, co mówi trzeba spojrzeć w kontekście jego własnych słów: "ci, którzy nas słuchają wcale nie są taki głupi, jak nam się wydaje. Są jeszcze głupsi"

 • Paweł Gąsiorek

  0

  Oczywiście,że hipokryzja, a zawistni dziennikarze tylko dolewają oliwy do piecyka rozwścieczonych ludzi. Na całym świecie występują drabiny płacowe, nie tylko u nas.Koncerny płacą ale i wymagają. Jeśli ktoś sprawdził się jako wieloletni specjalista od kreowania wizerunku premiera to nie powinien być zły jako wizerunkowiec Orlenu. Za stanowisko w Zarządzie tak dużego koncernu płaci się odpowiednio, i nic w tym złego czy niezrozumiałego. Przypominam przy okazji,że członkowie zarządów w pewnych okolicznościach odpowiadają swoim majątkiem osobistym. Polskie piekiełko polega min. na tym,żeby ściągnąć na dół każdego, który ma lepiej niż my sami- na tym polega cytowana tu hipokryzja.

 • marudna.maruda

  Oceniono 18 razy 0

  100 tys. pilków w komp Wesołowskiego. To dopiero Himalaje hipokryzji kk.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Serwis informacyjny