Warszawiacy nie chcą pomnika smoleńskiego? "Jeśli to będzie hołd dla wszystkich ofiar, a nie bohaterów PiS..."

TOK FM
13.10.2014 16:15
- Prezydent obawiał się uwikłania w politykę. Tego, że jedna z partii politycznych wypisuje katastrofę smoleńską na swoim sztandarze, z ofiar robi partyjnych bohaterów - mówił w Poranku Radia TOK FM prof. Tomasz Nałęcz, tłumacząc dotychczasowy dystans głowy państwa względem pomnika smoleńskiego. Bronisław Komorowski postanowił właśnie włączyć się w oddanie hołdu ofiarom katastrofy.
Więcej o:
Komentarze (5)
Zaloguj się
 • zelalem

  Oceniono 20 razy 10

  Pomnik jest na cmentarzu!
  Drugi można postawić na miejscu katastrofy, w Smoleńsku.
  Trzeci, na koszt Pisu, u prezia w ogródku! Tylko 1:1, żeby ponad płot nie wystawał!

 • danteix

  Oceniono 19 razy 9

  Idiota zabrał na wycieczkę przedwyborczą karierowiczów, bo tak mu kazał brat, to niech teraz brat za własne pieniądze stawia pomniki , ale tylko na własnym podwórku.

 • kleklektyk

  Oceniono 19 razy 9

  Zmarli mają swoje groby, ale bohaterstwa ani męczeństwa w ich śmierci nie było. Więc o pomniku mogą mówić wyłącznie idioci.

 • Helena Kowalska

  Oceniono 7 razy 5

  Kaczyński chcąc w ramach rekompensaty dla brata ,którego wciągnoł w politykę a ten zginął w wypadku ,obarczyć wyrzutami sumienia cały polski naród i za ich ciężko zarobione pieniądze (czesto na obczyżnie) stawiac pomniki bo na tym w W-wie sie nie skończy z pewnoscią, za jakiś czas Kaczynski zadba by znowu niepokoic naród -po to prze do władzy by mieszać.

 • klavierspieler82

  Oceniono 6 razy 4

  kuuuuuuuuu.......ZACZYNA SIE ....!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX