''Kandydat SLD na prezydenta?'' Czarzasty wzdycha, ściąga okulary...

29.12.2014 08:49
- Problem nie polega na tym, jakiego kandydata wystawi SLD, tylko cała lewica - mówił w TOK FM Włodzimierz Czarzasty. - SLD nie jest jedyną partią, która skupia polską lewicę. Polska lewica skupia środowiska akademickie, dziennikarskie, twórcze. Problem polega na tym, że te środowiska łącznie z SLD nie potrafią znaleźć wspólnego porozumienia. Szukamy takiego kandydata, który skupi środowiska nie tylko głosujące na SLD. Czy znajdziemy? Nie wiem - stwierdził polityk SLD w rozmowie w Dominiką Wielowieyską w Poranku Radia TOK FM.
Więcej o:
Komentarze (22)
Zaloguj się
 • grzechumalecki2cv

  Oceniono 45 razy 29

  Słuchałem tę rozmowę,właściwie przysłuchiwałem się jak Pan Czarzasty "rozkłada na ŁOPATKI" -Panią Dominikę Wielowiejską - i miał RACJĘ,nie ze wszystkim zgadzam się z Panem Czarzastym,ale sposób potraktowania Pana Czarzastego- przez Panią-jak ją nazwał PRACOBIORCZYNIĘ- był fatalny,przypominające toruńskie radio,szybko zepchnąć niewygodny temat w kąt...Błagam, nie takie radio chcę SŁUCHAĆ,prymitywna zagrywka Pani z "podpuchą" na początku ,która się nie udała Pani Dominice,a Pan Włodzimierz wyszedł z niej i szarmancko i z fantazją,i inteligentnie-bo jak mówią mi przyjaciele z Warszawy,jest to bardzo inteligentny polityk,co - dla mnie potwierdził - w tym-"przesłuchaniu"....szkoda,że teraz TOK-fm atakuje Pana Czarzastego tą "notatką"-proszę pokazać początek tej rozmowy i irytujące mnie i Pana Włodzimierza..zachowanie Pani Dominiki...Wtedy ponownie uwierzę w wiarygodność tego radia,które,ze względu na Annę Laszuk,Ewę Wanat,Janka Ordyńskiego,Jacka Żakowskiego,Janine Paradowską...uważałem za SWOJE...Z wyrazami głębokiego zaniepokojenia,życząc Do siego ROKU 2015 słuchacz Grzegorz Małecki/Łódź

 • mederith

  Oceniono 27 razy 17

  W Polsce żadna lewica nie istnieje. Z lewicy, oraz lewicowych poglądów została wam tylko NAZWA-SLD i nic więcej. Miller oraz Kwaśniewski dobrze się postarali, aby skutecznie odwrócić od siebie wyborców, ale zawsze możecie liczyć na kilka procent poparcia, oraz powspominać sobie przy kieliszku dawne czasy sławy i chwały "klęczącej lewicy".

 • mara571

  Oceniono 13 razy 11

  Najpiekniejszy fragment:
  "Wie pani kto nauczył nagrywać kelnerów pod stołem? Pani pracodawca, Michnik"
  Odpowiedz Wielowiejskiej:
  "Jest pan politykiem niewybieralnym, nie zweryfikowano pana w żadnych wyborach"
  Kolejny atak Czarzastego:
  "Spadł wam nakład, spadły akcje, a Adam Michnik przestał być autorytetem wszystkich Polaków"

 • iremus

  Oceniono 27 razy 9

  Czarzasty bije na łeb na szyję poprzedniego kandydata wysuniętego przez Muellera. I elokwencją, i wyrazistością, i poczuciem humoru, i krytycyzmem, i tym że nie nie jest pawiem w kurniku pomimo oryginalnego zestawienia kolorów stroju ;)))
  Osobiście jednak uważam, że Polska zasługuje na takiego prezydenta jak Kołodko.

 • gregorry1953

  Oceniono 14 razy 8

  Michnik, aferą Rywina, skutecznie przetrącił kręgosłup pzprowskiej lewicy. Miler nie jest w stanie zjednoczyć lewicy, jak to czynił Kwaśniewski w latach 90-tych, Dopóki SLD nie pozbędzie się Milera, sondaże będą pikowały w dół. Czarzasty jest bez siły przebicia, choć cały czas podziwiam go, że mówił publicznie, że afera Rywina to dęta sprawa. Brak wyraźnego lidera na lewicy nie wróży nic dobrego dla tej formacji.

 • Andrzej Lisiak

  Oceniono 17 razy 7

  Niech Nowacka przedstawi swój dokładny życiorys. Jeśli tam nie dostrzegę jakiejś dewocyjnej plamy to podpowiem jej z jakim programem można wyjść do ludzi takich jak ja. A myślę, że ideowa lewica w Polsce nie zaniknie nigdy.

 • ciemnyluddd

  Oceniono 22 razy 4

  Prezydent z SLD... Byłby... "b e z s t r o n n y" POLITYCZNIE...Bo tej partii już prawie...n i e m a...

 • depepoz

  Oceniono 2 razy 0

  Nie ma wiekszej mendy w SLD od Czarzastego. Miller, Kwasniewski przy nim to dziewice.

 • gawor4

  Oceniono 7 razy -1

  GWno jak zwykle łże jak pies !
  Czarzasty ściągnął okulary dopiero w połowie wywodu,
  jak zaczął mówić o Kaliszu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Serwis informacyjny