Kraśko o Durczoku: Każdego można w ten sposób dopaść

17.02.2015 09:56
- Poziom agresji w środowisku dziennikarskim jest nieporównywalny z żadną inną grupą zawodową - powiedział w Poranku TOK FM Piotr Kraśko, szef ''Wiadomości'' TVP. Skomentował w ten sposób publikację tygodnika ''Wprost'' o Kamilu Durczoku.- Poza tym uważam, że za dużo zajmujemy się sami sobą. Ludzi to nie obchodzi - uważa dziennikarz. - Pan jest pewno mainstream zdemoralizowany - ironizowała Janina Paradowska. - Każdego można dopaść - komentował Kraśko.
Więcej o:
Komentarze (126)
Zaloguj się
 • iluminati_semper

  Oceniono 191 razy 171

  takie czasy... poziom nienawiści wysoki (swoją drogą ciekawe dlaczego)... poziom rzemiosła coraz niższy...

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 159 razy 113

  co to za "dziennikarstwo" które żywi się tym co podsłucha, wygrzebie na śmietniku lub w ostateczności nazmyśla ile wlezie - nawet faceci którzy przetykają szamba maja czystsza robotę :-)

 • pasikonik_pospolity

  Oceniono 220 razy 112

  LOL. Widzę, że przypadek molestatora Durczoka jest dobrym przyczynkiem do filozoficznych rozważań o sensie życia, kondycji relacji międzyludzkich i problemie głodu w krajach Trzeciego Świata. Generalnie o wszystkim, tylko nie o tym, co zrobił Durczok.

  Środa nie napisze czegoś feministycznego w obronie molestowanych przez Durczoka kobiet? Suchecka nie spłodzi tekściku o realnym (dla odmiany) molestowaniu słabszych? Je suis Durczok?

 • dziodu

  Oceniono 99 razy 83

  Kraśko ma rację - w ten sam sposób dziennikarze dopadli paru polityków czy też celebrytów i wtedy nie było zmiłuj się, więc nie bardzo rozumiem, dlaczego wobec Durczoka miano by stosować taryfę ulgową - bo co? Bo kolega z branży? Jeśli Wprost napisał nieprawdę to do sądu i przypierdzielić taką kasę, żeby drugi raz nie pisali nieprawdy. Natomiast jeśli to jest prawda (nie wnikam w upodobania seksualne Durczoka bo to jego sprawa) z narkotykami i przede wszystkim z molestowaniem to Durczok stanie się kompletnie niewiarygodny jako dziennikarz (chyba, że będzie relacjonował dożynki z Pcimia)

 • tkleszcz

  Oceniono 91 razy 81

  "Kto mieczem wojuje od Miecza ginie" ,o tym powinni pamiętać Panie ,Panowie......

 • white_lake

  Oceniono 104 razy 56

  każdego? really? czyżby Piotruś chciał się nam do czegoś cichaczem przyznać? :D
  choć co do stwierdzenia o agresji w środowisku muszę się z nim zgodzić (często zachowują się jak wściekłe burki i tą wścieklizną zarażają społeczeństwo), tylko wnioski może niech jeszcze raz przemyśli...

 • cierniooczek

  Oceniono 79 razy 53

  gazeta.pl ściąga swoje gwiazdy establischmentowe by piały w jednym tonie. Wczoraj Meller, Kuźniar, dziś Kraśko i pewnie ktoś następny...jeden za wszystkich - wszyscy za jednego.

 • darius112

  Oceniono 59 razy 45

  Jak widzę tego tytana pracy Kraśko, ile on się nacierpiał w dzieciństwie. Jak musiał sam dochodzić do wszystkiego. Jak przez swój upór, zdolności i siłę charakteru wywalczył miejsce w telewizji polskiej. Ciężko było, ale ciężka praca się opłaca. Teraz może sobie mieszkać w dworku, jeździć konno a wy zaplute polaczki możecie tylko szczekać. Weźcie się lepiej do roboty zamiast pluć jadem. Tyle jadu w tym polactwie. Człowiek sobie żyły wypruwa, haruje w TOK FM, Agorze, na ulicy Czerskiej, Wiertniczej. Haruje od rana do nocy. Bo dedlajny, bo trza kontent dostarczyć na czas, bo nie ma ściemy. Są tylko nagie fakty i prawda całą dobę.

 • religijnych.uczuc.obraza

  Oceniono 52 razy 44

  Nie tylko poziom agresji ale również kłamstwa i manipulacji jest w tym zawodzie najwyższy. Wystarczy wspomnieć np. o kłamstwach dotyczących skazania kogoś za kradzież wafelka albo skazania dyrektora więzienia wpłacającego grzywnę za osadzonego w areszcie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Serwis informacyjny