Kurski o Ogórek: Strategia rozpaczy

25.02.2015 10:56
- Miller nie miał wyboru. Odmówili mu wszyscy politycy z dorobkiem - mówił o kandydaturze Magdaleny Ogórek Jacek Kurski w Poranku Radia TOK FM. Strategię sztabu SLD nazwał 'rozpaczliwą'.
Komentarze (21)
Zaloguj się
 • ciemny_lud

  Oceniono 31 razy 29

  "Ogórek strategią rozpaczy"? Nic wielkiego. Sam Kurski to rozpacz w czystej formie.

 • siwywaldi

  Oceniono 23 razy 23

  Strategię rozpaczy to prowadzi wiadomo kto....

  Bo niestety pomimo codziennego i DOKŁADNEGO smarowania się wazeliną, jakoś ciągle nie udaje mu się na tyle GŁĘBOKO wcisnąć w otwór Prezesa, by w pełni powrócić do łask.....
  :-)))

 • peter-123

  Oceniono 23 razy 21

  Mozliwie ze Ogorek to rozpacz, i jest tradycjonalna zabawa w stylu, a teraz pojdziemy na jedenego. Ale jaka rozpacza jest prowadzenie wywiadu przez Wielowiejska z polskim przyglupem Kurskim, demagogiem , pasozytem , cwaniakiem , antyautorytetem . Demoralizacja sluchaczy i spoleczenstwa. Kpompromitacja Wielowiejskiej i TOKFM nie majaca nic ze swoboda wykonywania zawodu. Wartosci etyczne, moralne , ludzkie to sprawy obce nie zwiazane z koniunktura.

 • waclawa_obrotna

  Oceniono 27 razy 21

  Rozpacz to bierze na widok tego pana, który pochyli się dowolnie nisko, żeby tylko pociągnąć... z pieniędzy podatnika.

 • ojciec.scholastyk

  Oceniono 21 razy 19

  W jakim celu cytujecie tego moralnego potępieńca? Ciekawsze były by opinie recydywisty z długim wyrokiem z racji na dużą ilość czasu na myślenie.

 • cracovia.figiel

  Oceniono 15 razy 15

  Niech ten kurdupel opowie coś o Telegrafie....
  Fundacja Prasowa "Solidarność"
  Założona 15 marca 1990 r. przez ówczesnego senatora i redaktora naczelnego "Tygodnika Solidarność" Jarosława Kaczyńskiego, Marię Stolzman, Sławomira Siwka, Krzysztofa Czabańskiego, Macieja Zalewskiego oraz Bogusława Hebę.

  Statutowym celem fundacji było prowadzenie i wspieranie działalności edytorskiej, prasowej i poligraficznej.

  W maju 1991 r. na żądanie Jarosława Kaczyńskiego (pełniącego wtedy funkcję ministra stanu i szefa kancelarii prezydenta Lecha Wałęsy) fundacja nabywa "Ekspres Wieczorny", zakłady graficzne w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej i ul. Srebrnej oraz siedzibę Ekspresu Wieczornego w centrum Warszawy. Za całość fundacja płaci 4.200.000 PLN ! ! ! ! , /czyli za bezcen...../ pochodzących głównie z państwowego banku BPH, który dofinansowywuje fundacje (wraz z spółką Telegraf). Równocześnie fundacja podnajmuje biura (wynajmowane od gminy) bankowi BPH. Różnica czynszów będąca przychodem fundacji wynosi miesięcznie około 16.800 PLN. Bank opłaca czynsz za 12 lat z góry.

  10 września 1991 r. (tuż przed wyborami do Sejmu) Fundacja, łamiąc własny status, udziela pożyczki Porozumieniu Centrum w wysokości 800.000 PLN (8 mld starych złotych).

  4 października 1991 r. Sejm przyjmuje ustawę dotyczącą budownictwa mieszkaniowego, w myśl przepisów której fundacja uzyskuje prawo do dzierżawy wieczystej budynków przy al. Jerozolimskich, ul. Nowogrodzkiej, Srebrnej i Ordona ! ! ! ! . Ustawa przygotowana została w Ministerstwie Budownictwa, kierowanym przez ówczesnego wiceprezesa Porozumienia Centrum Adama Glapińskiego.
  W 1993 prokurator przedstawił Kaczyńskiemu, Czabańskiemu i Siwkowi zarzuty nielegalnego ........... W lutym 2010 Sąd Okręgowy w Warszawie utrzymał decyzję prokuratury z grudnia 2009, na mocy której umorzono śledztwo w sprawie nieprawidłowości przy procedurze uwłaszczania majątku RSW Prasa Książka Ruch. ! ! ! ! Nooo....
  A czy znacie takie powiedzenie: Pierszy milion trzeba ukraść?

 • flat-ower1

  Oceniono 12 razy 12

  Strategia rozpaczy to działania Kurskiego - faceta bez pracy, bez mandatu i bez partii-przytulanki ! I taki facet łazi po redakcjach i pluje ochoczo na wszystkich (oprócz jednego- Prezesa Polskęzbawa) ! To jest rozpacz prawdziwa w którą ja też się wpisuję bo już po prostu nie mogę na to patrzeć .

 • jan.ostrzyca

  Oceniono 12 razy 12

  Kurski duuuużo wie o rozpaczy. Fachowiec. Rozpaczliwie usiłuje wejść od dołu do przewodu pokarmowego wodza. To jest dopiero akt rozpaczy...

 • clupeide

  Oceniono 13 razy 11

  Szanowny pan Kurski jest w czystej postaci rozpaczą, tragedią lecz nie zna litości prezes ten do którego łask pan Kurski próbuje ponownie się wedrzeć. Na daremno. Czepianie się nóg czy całowanie butów prezesa nic nie da.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Serwis informacyjny