Cimoszewicz w Agencji, finansowanej przez ukraińskich oligarchów. Trzaskowski: Pytanie, z kim chce pracować

06.03.2015 08:30
Włodzimierz Cimoszewicz wszedł w skład Agencji Modernizacji Ukrainy, która ma opracować projekty reform dla Kijowa. Jej prace będą finansować ukraińscy oligarchowie. - Nie będę tego oceniał, dużo ważniejsza jest rządowa pomoc dla Ukrainy. Znając kręgosłup Cimoszewicza, on na pewno napisze niezależne analizy i jeśli one będą później wykorzystane przez rząd ukraiński, to nic złego nie powinno się stać - komentował w TOK FM Rafał Trzaskowski. Wiceminister spraw zagranicznych dodał: - Pytanie w jakim towarzystwie chce pracować.
Komentarze (33)
Zaloguj się
 • Janusz Senex

  Oceniono 17 razy 15

  Panie redaktorze Żakowski,
  a może pan wskazać jakiegoś oligarchę rosyjskiego lub ukraińskiego,który dorobił się fortuny w uczciwy sposób???
  Co do uczciwości p.Cimoszewicza jestem zupełnie spokojny - nie da plamy.

 • fakiba

  Oceniono 40 razy 10

  Jęli pieniądze które mają oligarchowie , chcą przeznaczyć dla dobra swojego kraju , to nie widzę w tym nic złego

 • dziadekjam

  Oceniono 47 razy 7

  Włodzimierz Cimoszewicz wszedł w skład Agencji Modernizacji Ukrainy, która ma opracować projekty reform dla Kijowa. Jej prace będą finansować ukraińscy oligarchowie.
  =============================================================
  Pewnie naród ukraiński będzie miał z tego taki sam pożytek jak Polacy z dzieł Balcerowicza finansowanego przez mocodawców Saksa i Sorosza.

 • ziomekp.1

  Oceniono 4 razy 4

  Kanclerz Schreder pracuje w Gazpromie -- be, Kwaśniewski z Blairem u kacyka w Kazachstanie -- cacy, młody Biden (ćpun) u kacyków gazowych na Ukrainie -- cacy, Cimoszewicz czy Balcerowicz u złodziei Ukraińskich -- cacy. Kiedyś było by to nazwane dwuznacznością moralną (w kulturalnych kręgach) lub kur......stwo (w kręgach troszkę mniej kulturalnych), dziś mówimy na to -- Alternatywny sposób patrzenia i załatwiania pewnych spraw w polityce międzynarodowej ( a to wszystko ch...j jak śpiewały Elektryczne Gitary).

 • Bogusław Dobos

  Oceniono 5 razy 3

  Biedny Cimoszewicz !
  Posłuży wytrawnym graczom za listek figowy.
  Sanację Ukrainy MUSI się zacząć od RENACJONALIZACJI majątków oligarchów.
  Wszystkie inne działania bez tego zabiegu będą miały tyle sensu, co pudrowanie syfilitycznego wrzodu.

 • 66kropek

  Oceniono 13 razy 3

  Analiza Cimoszewicza: Ludzie, musicie zrezygnować z wynagrodzeń i emerytur, dość tego rozpasanego socjalu i nieróbstwa! Oczywiście najcenniejsza tkanka narodu jak panowie oligarchowie nie musi się,e w niczym ograniczać ponieważ napędza gospodarkę w kraju

 • javall

  Oceniono 6 razy 0

  Kasa misiu, kasa.

 • 66kropek

  Oceniono 14 razy 0

  Analiza Cimoszewicza: Ludzie, musicie zrezygnować z wynagrodzeń i emerytur, dość tego rozpasanego socjalu i nieróbstwa! Oczywiście najcenniejsza tkanka narodu jak panowie oligarchowie nie musi się,e w niczym ograniczać ponieważ napędza gospodarkę w kraju

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Serwis informacyjny