Koziej: To nie początek III Wojny Światowej, najwyżej początek nowej zimnej wojny

20.03.2015 10:25
Jacek Żakowski pytał szefa BBN o wojska amerykańskie we wschodniej Europie. - Czy to jest już początek III Wojny Światowej? - pytał Żakowski. - Jeśli już, to działania, żeby do tej IIIWŚ nie doszło. Najwyżej jest to początek nowej zimnej wojny, jeśli już w tej fazie nie jesteśmy - odpowiadał Stanisław Koziej. Gość TOK FM tłumaczył: - Rosja dokonała zwrotu od miękkiej współpracy z zachodem, nawet były rozmowy o przystąpieniu Rosji do NATO. W ostatnich latach sytuacja się zmieniła, a w ubiegłym roku nastąpił strategiczny zwrot. Więc to co robi NATO, to jest reakcja na te zwrot.
Komentarze (6)
Zaloguj się
 • polak_nieprawdziwy

  Oceniono 11 razy 7

  Ciemnyludddzie! Ciebie też wycięli!
  Pewnie Putin nożyczkami za mocno ciachnął.

 • jezierskiadam

  Oceniono 10 razy 4

  www.tokfm.pl/blogi/adam-jezierski/2015/03/kto_wygrywa_wojne_na_ukrainie/1

 • antygamon

  Oceniono 3 razy -1

  pan Koziej, leśny dziadek lat 72. Ciekawe czy jeszcze pamięta jak poligon wygląda? Rybki powinien łowić w swoim Glinniku a nie wypowiadać się na temat wojny czyli życia lub śmierci. Zresztą całe otoczenie pana Komorowskiego to 67+. Darmozjady dorabiają do emerytury. Mało się nachapali przez ostatnie 25 lat?

 • wodakrolewska

  Oceniono 5 razy -3

  kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1965:lubaski-boe-nie-daj-mi-si-sku...
  "Boże, nie daj mi się sku...ć, jak wielu dziennikarzom na Ukrainie i w Polsce. Za marny grosz sprzedają diabłowi kłamstwa swe dusze. Gdy czytam tzw. wiadomości z frontu wojny domowej na ukraińskim Donbasie, to mi się rzygać chce od tego prymitywu ludzkiego. Przecież tych młodych ludzi ktoś kształcił na uniwersytetach ukraińskich."

  kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1933:eugeniusz-lubaski-w-ukrainie-po-staremu-wszdzie-ydzi
  "Wczoraj w Kijowie w godzinach największej oglądalności patrzyłem w telewizji ukraińskiej wywiad dwóch Żydów prezydenta Ukrainy Poroszenki i dziennikarza ukraińskiej "Wolności Słowa" Szustera. Od wielu lat największymi patriotami najpierw komunistycznego ZSRR, a potem nieodległo-mafijnej Ukrainy byli Żydzi."

  Eugeniusz Lubański mieszka na Ukrainie i widzi co się dzieje, warto poznać prawdę.

 • 31.februarius

  Oceniono 6 razy -4

  "W ostatnich latach sytuacja się zmieniła, a w ubiegłym roku nastąpił strategiczny zwrot. Więc to co robi NATO, to jest reakcja na te zwrot."

  Szogón zwroco ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Serwis informacyjny