Petru: Rzeczywiście rozmawiam z Balcerowiczem. Nowa partia? Nie wykluczam

27.04.2015 10:04
- Rzeczywiście rozmawiam z prof. Balcerowiczem - przyznał w programie 'EKG' w Radiu TOK FM Ryszard Petru. Krążą pogłoski, że tworzone przez niego stowarzyszenie Nowoczesna.pl to wstęp do nowej partii politycznej. - Tego wariantu nie można wykluczyć - stwierdził ekonomista. Zaznaczył jednak, że na razie chce się skupić na organizacji samego stowarzyszenia.
Więcej o:
Komentarze (21)
Zaloguj się
 • maciekblysk

  Oceniono 61 razy 19

  W końcu! Chętnie zagłosuję na taką partię a nawet przystąpię w jej szeregi.

 • dorik2

  Oceniono 46 razy 16

  Świetny pomysł - partia, która jako jedyna w Polsce powalczy o zniesienie przywilejów emerytalnych, o redukcję aparatu urzędniczego (po co nam rachityczne, słabe powiaty albo podwójna administracja w województwach, albo Senat). Tylko Balcerowicza bym nie brała, bo on się źle kojarzy i od razu wywoła masę ataków. Niech doradza z dystansu.

 • korek105

  Oceniono 9 razy 9

  Popieram pomysl stowarzyszenia i parti.I kazdy pomysl nawet jak sie nie sprawdzi,ale trzeba probowac jeszcze raz i jeszcze raz zmusic poslow i rzad do prac reformatorskich i nie picownia,Pilotujcie i pokazujcie to

 • precz_z_komunia

  Oceniono 20 razy 8

  Już widzę jak w Polsce powstaje partia liberalna!
  Chyba szybciej w Iranie albo Chinach!
  Tu zawsze będzie feudalizm i feudalne partie.

 • Wojtek Dziak

  Oceniono 19 razy 3

  oj leśni ludzie, krzyczeli byście tylko dawajcie, leczcie, karmcie, a po co komu ekonomia. wracajcie do ciemnogrodu (socjalizmu)

 • digital_dictator

  Oceniono 2 razy 2

  wreszcie ktoś rozsądny i w sferze gospodarczej, i światopoglądowej. Może rozsądni, pracujący lub chcący pracować ludzie w końcu będą mieli na kogo zagłosować.

 • surf-rider

  Oceniono 21 razy -3

  Kanapę w dobrym stanie tanio sprzedam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Serwis informacyjny