Prof. Balcerowicz straszy w TOK FM: Wybór Dudy to zagrożenie na lata

20.05.2015 09:01
- Jeżeli kandydat obiecuje z powietrza 100 miliardów złotych rocznie, a 290 mld w całej kampanii, to ten kandydat jako prezydent ma mianować szefa NBP, to jak mu ufać? Stoimy przed zagrożeniem na lata. Jeśli nawet zdarzy się prorozwojowy zwrot w polskiej polityce, to wystarczy, że na stanowisku prezydenta ktoś, kto to zablokuje. Tak już było - mówił w TOK FM prof. Leszek Balcerowicz.
Komentarze (2)
Zaloguj się
  • majakrasna

    0

    Balcerowicz ,który bezpośrednio uczestniczył w wyprzedaży Polskiego majątku ,wypracowanego przez pokolenia Polaków , samozwańczy ekspert finansjery który od 26 lat doradza rządom Polskim i nic dobrego z jego porad nie wyszło a wręcz staliśmy się kolonią białych murzynów dla zachodnich koncernów. I ten pajac służący obcym interesom śmie obrażać Prezydenta Dudę ,straszyć nim ?

  • hierlucz52

    0

    Duda to dla nas szansa bo PO i judasz Komorowski rozkradli majątek narodowy z prywatyzacji pieniądze miały być na emerytury i renty a gdzie są te pieniądze a z ludzi pracy zrobili białych murzynów bezrobotnych i bezdomnych załatwili nam że musimy pracować 53 lata przez ustawę 67 i zabrali nam wszystko nawet pochówkowe i podnieśli tylko nam podatki co jest możliwe żeby żyć normalnie a młodzi to jest 3 000 000 musiało wyemigrować z kraju za chlebem a obiecali nam tyle przed wyborami i oleli nas więc my teraz musimy ich olać i zagłosować na Dudę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX