Wróbel w Poranku: ''Gross nie chce przypomnieć o tragedii Żydów. Gross chce przypomnieć o sobie''

15.09.2015 09:30
Przegląd prasy z Janem Wróblem w Poranku Radia TOK FM.
Komentarze (226)
Zaloguj się
 • modrzew50

  Oceniono 23 razy 23

  Jak słusznie ktoś wcześniej napisał - czytając takie rzeczy (to co napisał Gross) można zostać antysemitą. Jeżeli internet nie kłamie to pan Gross istnieje na świecie tylko dlatego, że jego ojca uratowała Polka. A po za tym: ilu uchodźców syryjskich przyjął Izrael? Ilu przyjęły Stany Zjednoczone? Ilu gminy żydowskie na całym świecie? I co zrobił dla syryjczyków pan Gross?

 • antypopis2

  Oceniono 33 razy 23

  Gazeta Maleszki niby potępia Grossa, ale NIKT nie napisze prawdy o nim. A prawda jest bardzo prosta. 19 kwietnia 1996 Israel Singer zapowiedział na Kongresie Żydów -
  "Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym.". I od tej pory zaczęły się "polskie obozy zagłady", a kanalie takie jak Gross zaczęły konsekwentnie swoje opluwanie. Polska jest obecnie głównym celem Holocaust Industry, a ułatwiają im to zdemoralizowane i przeżarte korupcją polskie rządy.

 • aaron.goldstein

  Oceniono 32 razy 22

  Gazeta Wyborcza zawsze broniła Grossa. Zresztą to co powiedział nie ma żadnego znaczenia. To są poglądy bliskie lansowanym przez bractwo z Czerskiej od lat, tym razem panu Grossowi wyrwało się trochę więcej niż zwykle. Trzeba z tym żyć.

 • allibaba

  Oceniono 27 razy 17

  Szkoda słów. Niech facet się zajmie swoją własną ojczyzną, która jest tak fantastycznie otwarta na uchodźców arabskich, że musi budować coraz to bardziej wymyślne mury na swoich granicach..

 • cracovia.figiel

  Oceniono 33 razy 17

  Gross został odznaczony najwyższym orderem przez pana Komorowskiego, który go dodatkowo nazwał Wielkim PRZYJACIELEM POLAKÓW

 • deeppurple70

  Oceniono 15 razy 15

  Najgorszym co spotyka żydów to posiadanie w swoich szeregach takich parszywców jak Gross. Wyjątkowo plugawa postać!

 • andrzej2310

  Oceniono 21 razy 15

  Gross skompromitował się ostatnią wypowiedzią jako naukowiec - jest już skończony. Nie pomoże mu w tym jest pochodzenie.

 • onduma

  Oceniono 16 razy 12

  Od kiedy Gross nabral wszystkich, ze kilkunastu Polakow z kijami zapedzilo ogromny tlum 1600 zydow do malenkiej stodolki w Jedwabnem po czym podpalilo ja przy pomocy beczki benzyny w miejscowosci gdzie nie bylo zadnego samochodu, zrozumial, ze mozna bezkarnie, a nawet z poparciem polskich wladz, propagowac kazde klamstwo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Serwis informacyjny