''Jarosław Kaczyński poczuł wczoraj krew. Byłem przerażony słuchając go w Sejmie''

17.09.2015 10:04
Maciej Gdula, Roman Imielski i Jarosław Gugała gośćmi Piotra Kraśki w Poranku Radia TOK FM.
Komentarze (112)
Zaloguj się
 • getz54

  Oceniono 20 razy 14

  Kolejny raz Jarosław z Warszawy okazał się śmierdzącym tchórzem.
  - Stchórzył w okresie podziemnej Solidarności, gdy ludzie narazali zycie swoje
  i swoich bliskich za ddziałalnoś w opozycji, on z bratem pisali z gazet doktoraty o wielkości ZSRR i przyjani polsko radzieckiej.
  - Stchórzył w stanie wojennym, gdy podczas zwykłej rutynowej kontroli na warszawskiej ulicy, zadenuncjował swojego brata. ..... Panowie milicjanci, pomyliliście się, ja jestem Jarosław, wam zapewne chodzi o mojego brata bliniaka Lecha, to on działa w opozycji. Notatka w aktach Jarosława w IPN, według niwego sfałszowana przez SB, chociaz o nim nokt tam nigdy nie słyszał.
  - Stchórzył przed Bronisławem Komorwoskim, po łomocie jaki dostał od niego w poprzednich wyborach wysłał do boju Dudę.
  - Stchórzył teraz przed episkopatem. ,,Nie,, dla imigrantów z Syrii to spełnienie rozkazu czarnej ospy, która nie chce obcych w swoich diecezjach, kościołach, domach wczasowych, klasztorach, itd. To zlikwidowanie konkurencji dla skompromitowanej w Polsce religii rzymsko-katolickiej. Piana na ustach, przekrwione z furii oczy, rozczochrany łeb jak u wariata to ukłon w stronę Teda Rydzyka i jego mediów. Świat na nas patrzy i zastanawia się, kogo ma broni NATO ? Ku Klux Klanu, antysemitów, ksenofobów ? kolejnej extremy religijnej ? XCzy rozmieszczenie nowoczesnej broni na terytorium Kalifatu katolickiego przy granicy z Rosją i Ukrainą nie doprowadzi do wojny wywołanej nieodpowiedzialnymi rządami talibanu polskiego ? Obama moze się obawiac, ze ten mały psychopata ze swoimi fanatykami podpali Europę, ma za sobą pół Polski od Wisły do Bugu. Ja jednak mam cały czas nadzieję, ze jak w 10 poprzednich wyborach ten potwór tak skutecznie nastraszy wyborców, ze Ku Klux Klan na kolejne 4 lata odłozy marzenia o władzy.

 • Marcin Heller

  Oceniono 20 razy 14

  Nawoływanie do nienawiści i podziałów do specjalność prezesa. Zbudował na tym sukces polityczny i dostęp do publicznych pieniędzy. Jeśli trzeba "nagiąć" fakty - tym gorzej dla nich. Prezes musi udowodnić "tezę" i zbudować słupki sondaży.
  Ludzie nie rodzą się muzułmanami czy katolikami; są na nich wychowywani, aby móc róznić się, w ekstremalnych warunkach nienawidzić. Ułatwia to "pracę" takim populistom, demagogom i manipulatorom jak Kaczyński lub przywódcom tej czy innej religii.

 • obywatelnbhy

  Oceniono 17 razy 13

  XXI wiekwysyłamy ludzi w kosmos, mamy medycyne z możliwością przeszczepów praktycznie wszystkiego, ba, co niektórzy nadal wierzya że przejście pod słupem grozi klątwą Tutenchamona. Prawda jest taka, ze te podziala kutlurowe, moralne etc... sa jedynie przez religie. Zawsze tak było, bedzie. Mam pytanie, co było pierwsze Religie czy Wojny ?. Moge sie zalozyc ze gdyby wszycy muzulmanie, chrześcijanie, buddyści i inne wynalazki, zajmowali sie soba, nie tym w to kto wierzy, z kim sypia, co je, w ktora strone pierdzi, to swiat bylby duzo lepszy...

 • Marcin Heller

  Oceniono 21 razy 13

  Kaczynski mowil jak populista do ciemniaków. Nic dziwnego, że spodobało sie to gimnazjalistą. Pani Premier znowu udowadnia że jest prawdziwą Kobietą Stanu.PISIORY z ludzkiego nieszczęścia sobie zrobili kampanie wyborcza, typowe dla partii ktora poza szczuciem, nie ma nic innego do zaoferowania.

 • Piotr Kolec

  Oceniono 18 razy 12

  PIS wygrywa w cuglach i rządzić będzie solo
  Już członki z PeeSeLu PISowi łydki golą
  Już cała prawa strona Kaczora czci i sławi
  Bo w Sejmie o uchodźcach niechętnie Kaczor prawił

  Lewica i Platforma, nie czują polskich fobii
  Widzimy, co imigrant w Europie całej robi
  Nie chcemy tego u nas, więc na tych postawimy
  Co przeciw staną ostro - choć ich nienawidzimy

  Część społeczeństwa chciała poprawy obcych losu
  Sprawiła, że faszyści dochodzą dziś do głosu
  A jak już chwycą władzę, to tak zagrają z nami
  Że za lat klika sami będziemy uchodźcami…

 • ciemnyluddd

  Oceniono 14 razy 10

  Eeee tam bez przesady. Nie było to nic takiego jak na niego...Poprostu nie wytrzymał... Wybory blisko. Więc jest zajęty sprawami poważniejszymi... INSTALOWANIEM NOWYCH MIKROFONÓW... Bo to jak się okazuje NAJPEWNIEJSZA DROGA DO ZWYCIĘSTWA...

 • kkryg

  Oceniono 11 razy 9

  ...stary sęp poczuł padlinę... ale to chyba zalatuje od odrzuconych z pisu

 • malpa-z-paryza

  Oceniono 10 razy 8

  a to jest tylko poczatek...
  oj, bedzie wesolo, bedzie. Tylko szkoda, ze cofniemy sie do epoki kamienia lupanego, gdzie ze strachu na ulice wyjsc nie bedzie mozna, bo za rogiem albo kibol bedzie siedzial, lub ksiadz albo specialna policja najwyszego Kaczora.

 • mediumnib

  Oceniono 18 razy 8

  Kaczynski cyniczny ksenofob, podżegacz i kłamca.
  Skąd wzioł 'fakty' o prawie szariau w Szwecji?
  Kto chce wywieszac flagi z krzyżem?
  Szwedzi to cywilizowane społeczenstwo.
  Czy nie powinien byc pociągniety do odpowiedzialnosci za szerzenie nieprawdy i podżeganie do nienawisci.
  Wstyd!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Serwis informacyjny