Semka się obraził na Wielowieyską i nie przyszedł do radia. Grochal: Tacy mężczyźni się wrażliwi zrobili

20.06.2016 11:34
Dominika Wielowieyska zaczynając pasmo komentarzy publicystów w Poranku Radia TOK FM wyjaśniła, że gościem nie jest Piotr Semka, prawicowy publicysta. Jak się okazało podczas niedzielnego programu ?Minęła dwudziesta? publicyści spierali się m.in. o tekst 'Gazety Wyborczej' nt. biznesowych powiązań ministra obrony Antoniego Macierewicza, Semka upierał się, że 'Gazeta' robi z igły widły, a Wielowieyska przypomniała, że 'media IV RP' potrafiły wyciągać daleko idące wnioski na podstawie np. jednego zdjęcia. Dziennikarz poczuł się urażony tym, że dziennikarka zaliczyła go do przedstawiciela mediów IV Rzeczpospolitej i zapowiedział, że nie weźmie udziału w poniedziałkowej audycji.
Więcej o:
Komentarze (7)
Zaloguj się
 • jarzebiaknaczczo

  Oceniono 1 raz 1

  Zawsze był groteskowy w tej swojej drażliwości.

 • lukasiklukasik

  Oceniono 1 raz 1

  Nareszcie, bo na doczekanie się, aby prowadząca zechciała dyscyplinować tego typa na antenie nie ma szans. Ach, Piotrze, Piotrze...

 • jankaras

  Oceniono 1 raz 1

  niech się częściej obraża, bo słuchać się go nie daje. Lubię poranki - słucham ich za kółkiem podczas jazdy do pracy, ale poniedziałki zawsze miałem popsute przez sapiącego semkę (i nie chodzi mi o to, że on jest sapiens)

 • do100jnik

  Oceniono 1 raz 1

  ulżyło mi, semka nie daj się, wracaj do swoich kaczych mediów

 • rysiekbargiel

  0

  Pani Wielowiejska taka super dziennikarka a takich idiotów zaprasza do radia i przejmuje się tym że on nie przyjdzie ja to wogule bym go nawet nie wsomniał a co dopiero zapraszał!

 • ciemnastronaksiezyca

  0

  To świetna wiadomość. I tak trudno go sie slucha, wręcz z przykrością. Może obrażać się częściej a najlepiej niech zniknie z mediów, bo zwykle i tak tylko bajdurzy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX