Siemoniak o odejściu Skrzypczaka: Generał mówi to, co myśli 90 proc. żołnierzy. To ogromna porażka Macierewicza

08.02.2017 14:21
- Nie ma problemu Misiewicza, jest problem Macierewicza, który fatalnie porusza się w MON - ocenił sytuację w wojsku Tomasz Siemoniak. Były wicepremier i b. szef MON podkreślił, że odejście powszechnie szanowanego w armii gen. Skrzypczaka to największa porażka i problem dla PiS.
Komentarze (1)
Zaloguj się
 • jur73

  0

  Siemoniak , as nad asy , tak dla przypomnienia - " Wiceminister MON gen. Waldemar Skrzypczak w czwartek podał się do dymisji. Zgadzam się ze słowami premiera Donalda Tuska, że nikt z pracujących w rządzie nie powinien przynosić problemów. Nawet jeśli te problemy nie wynikają z intencji i działań. Ja padłem ofiarą niesprawiedliwych ataków" - napisał generał w oświadczeniu.... " wyborcza.pl/1,76842,15039556,General_Skrzypczak_odchodzi_z_MON___Nie_chce_przynosic.html
  A w tle międzynarodowa afera , Skrzypczak , który jak co nieco wskazywało z jednej strony prowadził w imieniu MON negocjacje handlowe z firmą izraelską , a z drugiej strony jakby lobbował na rzecz tej firmy .
  Oraz Skrzypczak kochaś , szaławiła , a tak naprawdę mały oszust wykorzystujący naiwność swoich podwładnych pracownic wojska / nawet w Iraku nie przepuścił / .
  Także p . Siemoniak , Skrzypczak to chyba słaba " armata ": przeciwko pisolom , znów sprawi problemy i zamiast pomóc w walce zaszkodzi . Wypadałoby się uczyć na własnych błędach .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Serwis informacyjny