"PiS nie jest spadkobiercą idei Lecha Kaczyńskiego. Rujnuje relacje z Ukrainą i Żydami"

05.02.2018 09:34
Może jakaś refleksja się pojawi u prezydenta Dudy. Mam nadzieję, że prezydent tę ustawę zawetuje - mówiła Dominika Wielowieyska w TOK FM. Zdaniem dziennikarki, PiS niszczy dorobek Lecha Kaczyńskiego zaogniając relacje z Ukrainą i Żydami.
Więcej o:
Komentarze (2)
Zaloguj się
 • coda1980

  0

  Gwoli ścisłości chcę zauważyć, że dziś w rozmowie p. Wujec dość mocno "rozcieńczył prawdę" mówiąc o tym, że przed wojną polskie władze burzyły cerkwie na wsiach ukraińskich i to budziło niechęć ludności do Polski. Rzecz wyglądała o wiele gorzej: bito chłopów, niszczono zbiory, palono nawet zagrody - i przemilczanie tego nie jest właściwe. Wcale nie usprawiedliwia to też późniejszych rzezi w wykonaniu UPA!

 • du100

  0

  Pani Dominiko jaki ma Pani pomysł na opozycję ,co ona i jak ma robić by wygrać z PiS.
  Pani "dociekliwe"pytania kierowane dzisiaj do p.Kierwińskiego miały udowodnić że PO popiera PiS ? Coraz częściej Pani jedzie po opozycji próbując udowodnić że ta nic nie może.Tak nic nie może przy takim Sejmie i mediach to prawda ale Pani komentarze utrwalają tylko władzę PiS.Jak p.Petru poleciał samolotem to oburzenie trwało tygodniami jak p.Nowacka poleciała to cisza.
  Jeszcze raz proszę o Pani receptę na opozycję bo ciągłe wybrzydzanie na jej działania tylko wzmacniają PiS.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Serwis informacyjny