Kto zamordował Żydów w Jedwabnem? Wiceminister Sellin odpowiada

12.02.2018 10:26
Jarosław Sellin (PiS) przyznał, że to Polacy zamordowali Żydów w Jedwabnem. Ale ma jedno 'ale'.
Komentarze (7)
Zaloguj się
 • Dariusz Białkowski

  Oceniono 2 razy 2

  To zupełnie tak, jak na Wołyniu. Tam też władzę polityczną sprawowali Niemcy. Też pewnie zachęcali (według szefa ukraińskiego odpowiednika IPN akurat nie Niemcy, tylko "radzieccy partyzanci", ale na 100% nie UPA), jak ci w Jedwabnem. Inspirowali pewnie jakoś tak "chodźmy razem, zrobimy pogrom, będzie fajnie; będzie zabawa, a wieczorem kiełbaski na ognisku!" no i ci biedni głupi chłopi polscy/ukraińscy uwierzyli, nie poznali się na niemieckim podstępie...

 • aprilapril

  Oceniono 2 razy 2

  Nie wyobrazam sobie, ze ktos moglby mnie zainspirowac abym spalil moich sasiadpw w stodole. Mysle, ze nienawisc, agresja, zlosc, zawisc znalazly okazje zeby sie rozladowac.

 • Karol Dud

  0

  Podpisz petycję w sprawie ekshumacji umieszczoną na citizengo przez Panią Dr Ewę Kurek

 • Karol Dud

  0

  Trzeba dokończyć ekshumacje i przeprowadzić rzetelne badania. Puki co Jedwabne jest okazją do szkalowania Polaków i przypisywania im niemieckich zbrodni. Podpisz petycję w sprawie ekshumacji umieszczoną na citizengo przez Panią Dr Ewę Kurek

 • Artur Jutkowiak

  0

  Kpiny. Gdzie są historycy? Sellin powinien odpowiedzieć politycznie i karnie za te insynuacje. Kiedy ekshumacje w Jedwabnem?

 • milorex10

  Oceniono 3 razy -3

  Mord w Jedwabnem był straszny i okrutny. Dokonany został przez miejscowych Polaków przy udziale Niemców i był formą odwetu za kolaborację części miejscowych Żydów z okupantem sowieckim. Pogrom w Jedwabnem i okolicach był również odwetem na Żydach za masowe wywózki Polaków na Sybir, gdyż Żydzi donosili na Polaków do sowieckiej władzy. Czas wojny to okrutny czas. Budzą się demony i najgorsze instynkty wśród ludzi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Serwis informacyjny