Smarzowski: Społeczeństwo patrzy na księdza jak na świętego. Chciałbym, żeby po tym filmie to się zmieniło

19.09.2018 14:18
Wojciech Smarzowski, reżyser filmu 'Kler' w rozmowie z Patrycją Wanat tłumaczył, dlaczego tak ważne jest, aby społeczeństwo dostrzegło, że księża to po prostu ludzie.
Więcej o:
Komentarze (6)
Zaloguj się
 • endrju1521

  Oceniono 3 razy 1

  Wojtek, nic się nie zmieni !

  Wyświęcone kanalie coś wymyślą...

 • agnrodis

  0

  Czy to jest uczciwe, ze kosciol w dalszym ciagu jest finansowany z naszych pieniedzy, chociaz juz odzyskal z nawiazka swoje dobra, ktore byly znacjonalizowane po wojnie? Oszusci odzyskali swoje dawne majatki, a jednoczesnie biora rekompensate za to, ze te majatki utracili, w formie finansowania z naszych podatkow.To sa zwykli ZLODZIEJE!!!!!

 • agnrodis

  0

  Kler ma dwa tysiaclecia doswiadczenia jak doic i wykorzystywac spoleczenstwa. W pOlsce bedzie o tyle trudno, bo kler wielu kojarzy sie z postawa antykomunistyczna. Tymczasem, okazuje sie, ze kler poto walczyl z komuna, zeby zjac jej miejsce!!! Kosciol nie walczyl o wolnoisc dla Polakow tylko w swoje wplywy w Polsce.

 • sop3

  Oceniono 4 razy 0

  Film ogladnie pewnie ze 2 mln lewaków i po pół roku juz o nim wszyscy zapomna.jak o kazdym filmie.Ale ja mam propozycje dla ludzi którzy byli na liscie płac filmu i tych którzy beda czerpać tantiemy.Przekazcie te pieniadze dla dzieci ofiar pedofilów nie tylko księży ,ale np tez dyrygentów chłopięcych chórów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX