Lewicka odpytała prof. Zybertowicza z jego doktoratu o Marksie

07.02.2019 09:17
Komentarze (10)
Zaloguj się
 • pd2016

  Oceniono 1 raz 1

  Komentatorzy jak z TVPiS. Red. Lewicka zapytała tylko o pracę magisterską p. Zybertowicza i pewne fakty ze stanu wojennego. Jak ktoś wyraża tak dosadne opinie o opozycji z lat 80. to pytanie: a co pan Zybertowicz wtedy robił, jest konieczne.
  Złości Was, Panowie, że p. Zybertowicz ma coś na sumieniu - rozprawkę magisterską o socjalizmie w wydaniu moskiewskim?

 • tomaselli

  Oceniono 8 razy -4

  Nie rozumiem o co Pani Lewickiej chodzi ? Przeciez cale obecne kierownictwo Uni wrecz kocha Marxa i jego idee. Niedawno nawet byly jakies obchody ku jego pamieci. A komuniste Spinellego wrecz uwielbia !

 • zuuuraw

  Oceniono 9 razy -5

  Lewicka nawet jak zaprosiła, po Zybertowiczu do swojego studia na "dyskusję" trzech przeciwników PiS to nawet im nie darowała cały czas przerywając im ich wypowiedzi i wtrącając swoje przygotowane wcześniej wywody. Nie da się jej słuchać ! Żakowski, Wielowieyska, choć także manipulatorzy i kłamcy, to jednak pozwalają rozmówcom dojść do głosu !

 • zuuuraw

  Oceniono 10 razy -6

  Lewicka to typowa propagandzistka, wzór pracowników propagandy z czasów stalinowskich.
  Jej metoda "rozmowy" to ustawić na początku kłamliwą tezę i potem zakrzykiwać dyskutanta wybijając go, a la Olejnik,. z toku myślenia a nawet z toku budowania składnej wypowiedzi. Ta wrzutka o "doktoryzowaniu się z Marksa" ! a czytała tę pracę ? czy np. ktoś kto napisał książkę naukową, historyczną czy socjologiczną o Hitlerze też ma się tego wstydzić ?
  TVPiS to tuba propagandowa PiS-u, ale TVP z Lewicką, Kraśko, Tadlą, Żakowskim to była tuba propagandowa, tyle że PO, do potęgi piątej

 • merydes

  Oceniono 9 razy -7

  pani Lewicka zademonstrowala klasyczny przyklad jak sprawni manipulowac rozmowca, ocencie panstwo sami

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX