A A A Poleć znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum Najważniejsze informacje Tokfm.pl

''Problemem świata nie jest produkcja, tylko sprzedaż''[EKG]

StudioTV
20.03.2012 08:38 , aktualizacja: 09.10.2017 14:50
Ekonomia, Kapitał, Gospodarka w Radiu TOK FM
Komentarze (2)
Zaloguj się
 • vaskodagama

  0

  System emerytalny psuli konkretni politycy, do dzisiaj bardzo aktywni. Niestety w Pańskich audycjach niegdy nie słyszałem żadnego nazwiska. W ten sposób kreuje Pan pozbawione dpowiedzialności działanie polityków. Myślę, że nie jest zbyt skompikowane nazwanie z imienia i nazwiska Leszka Millera, który istotnie przyczynił się jako premier do emerytur górniczych itp.
  Z powasąniem,
  Tomasz Rusinowicz

 • gwamoniak

  0

  Brytyjczycy sa wsciekli na pomysl prywatyzacji drog.... W UK sa 3 rozne podatki,: podatek drogowy, akzyza w paliwie i vat a rzad nie moze znalezc 4 mld £ ktorych im brakuje na utrzymanie drog???? Brytyjczyc pamietaj jak Pani Thatcher sprywatyzowala wodociagi (oprocz Szkocji sa Panstwowe), gazownie i koleje. Brytyjczyc widza jak dorgie i kiepskie uslugi dostaja od tych firm i maja dosc. Jako przyklad podam wypowiedz Prezesa British Gas ktory powiedzial ze nie interesuje go ze emeryci i biedne rodziny nie maja na oplaty na ogrzewanie on ma dbac o interes udzialowcow. I w tym wypadku bedzie tak samo....

  Dodaje wypowiedz jendego z bytyjczykow ze strony BBC:

  "everything that has ever been privatised in this country ends up costing the tax payer AND the user more at a reduced service. where are these so called "new" roads going to be built? I think there wont be any new roads just revamed old ones which then leads to the question, will all the lorrys that use these roads further push up the cost of living as the costs are then passed on the public?"

  www.bbc.co.uk/news/uk-politics-17423693

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane