Wyrok na aktywistę - sugerował, że członek PO działał w reprywatyzacyjnej "grupie przestępczej"

Zdjęcie numer 1 w galerii - Wyrok na aktywistę - sugerował, że członek PO działał w reprywatyzacyjnej

fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Jan Śpiewak
 • Zdjęcie numer 1 w galerii Wyrok na aktywistę - sugerował, że członek PO działał w reprywatyzacyjnej "grupie przestępczej"
 • Zdjęcie numer 2 w galerii Wyrok na aktywistę - sugerował, że członek PO działał w reprywatyzacyjnej "grupie przestępczej"
Komentarze (43)
Zaloguj się
 • petrucchio

  Oceniono 14 razy 10

  Pan Śpiewak mógł być wiarygodnym "sygnalistą", ale poszedł krok dalej i został zwykłym pieniaczem.

 • pepper-salt

  Oceniono 15 razy 9

  Ten Śpiewak to taki inny Guział, męski Godek czy Elbanowscy.

 • konradbryw

  Oceniono 14 razy 8

  NIe piszcie, że szkoła została zlikwidowana. Gimnazjum zostało przeniesione na Mokotów, a zlikwidowała je dopiero Zalewska.

 • andrew1507

  Oceniono 10 razy 8

  Ustawa z dnia …… o odpowiedzialności za łamanie praworządności i służbę na rzecz państwa autorytarnego

  Art. 1
  Okres Sejmu VIII kadencji tj. od dnia 12 listopada 2015 r. do ………….. r. uznaje się za okres państwa autorytarnego, w którym prezydent RP, większość sejmowa, powołane przez nią władze pań... rozwiń całośćstwowe wspólnie i w porozumieniu dopuszczali się łamania Konstytucji RP i rażących naruszeń praworządności, w tym zwłaszcza świadomego uchwalania przepisów i podejmowania decyzji niszczących instytucje państwowe, dyskryminujących bezpodstawnie grupy obywateli, ograniczających prawa obywatelskie, zagrażających ładowi społecznemu oraz wyrządzających szkody obronności i gospodarce kraju.

  Art. 2
  Osoby pełniące w okresie o którym mowa w art. 1 funkcje kierownicze w Państwie tj. prezydent RP, prezes i członkowie Rady Ministrów, marszałkowie Sejmu i Senatu, posłowie i senatorowie ówczesnej większości parlamentarnej, wojewodowie, funkcjonariusze i urzędnicy służb publicznych oraz pełniące funkcje kierownicze w Partii Prawo i Sprawiedliwość, którym udowodniony zostanie udział w naruszeniach praworządności określonych w art. 1 podlegają karze od 5 do 15 lat pozbawienia wolności. Ścigane jest również podżeganie i pomocnictwo.

  Art. 3
  Osoby wymienione w art. 2 niniejszej ustawy, którym udowodnione zostanie naruszanie praworządności określone art. 1, zostają dożywotnio pozbawione biernego prawa wyborczego, a ich świadczenia emerytalne i rentowe nie mogą przekroczyć najniższych świadczeń z ubezpieczenia społecznego.

  Art. 4
  Partię polityczną o nazwie Prawo i Sprawiedliwość rozwiązuje się niniejszym i wykreśla z rejestru partii politycznych.

  Art. 5
  Ustawa wchodzi w życie z dniem……….. zwiń

 • sir.fred

  Oceniono 15 razy 7

  "Kradzież kilkuset kamienic" - no, dopiero wiosna się zaczęła, a już słonko przypaliło łysemu...

 • Tomik Wincenciak

  Oceniono 19 razy 5

  I słusznie dostał Jasiu po łapkach. Nie jest żadnym aktywistą, a politykiem który oskarża innych. dla własnych politycznych celów.

 • kowalska-kowalska

  Oceniono 13 razy 5

  Zdarza się, że procesy sądowe wytaczane politykowi mogą dobrze o nim świadczyć. Jednak nie zawsze. Śpiewak tak skrajnie skonfliktował się z Miasto jest Nasze, które sam stworzył, że porzucił je. Może to świadczyć o jego awanturnictwie. W związku z tym, z tej mąki chleba może nie być.

 • qeton

  Oceniono 10 razy 4

  Ot, kolejna Matka Burka ;)

 • norton2

  Oceniono 12 razy 4

  Dlaczego taka "niska" kara .Powinien zapłacić 259 942.00 zł na cele np."Podpaska + " lub wesprzeć Gowinia, który chodzi ponoc po śmietnikach i szuka żarcia !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX